انجمن ها > انجمن ادب و هنر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
ادب و هنر (بازدید: 461)
چهارشنبه 19/3/1389 - 12:34 -0 تشکر 204726
اعطا ی 42 میلیون تومان جایزه

جشن داستان انقلاب 3 ساله شد

سومین جشنواره داستان انقلاب در حالی بهمن‌ماه امسال از سوی كارگاه قصه و رمان حوزه هنری برگزار می‌شود كه تفاوت‌های عمده‌ای با دوره‌های پیشین خود دارد؛ از اعطای 42 میلیون تومان جایزه نقدی در این جشنواره تا همكاری نزدیك وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حوزه هنری در برگزاری جشنواره داستان انقلاب.
ستاد خبری این جشنواره در گزارشی درباره شیوه ارسال آثار و حدود آن اعلام كرد نویسندگان آثار داستانی در دو بخش بزرگسال و نوجوان می‌توانند تا پایان دی‌ماه امسال با ارسال رمان یا داستان كوتاه خود در این رقابت گسترده شركت كنند.
داستان‌های ارسالی باید دربرگیرنده حوادث و رخدادهای اصلی و فرعی انقلاب باشد.

این آثار در 2 بخش مستقل بزرگسال و نوجوان به تفكیك رمان و داستان كوتاه داوری می‌شود كه به 2 برگزیده درقالب رمان، هریك 90 میلیون ریال، به آثار برتر در این قالب، 60 میلیون ریال و به آثار تقدیری رمان، 40 میلیون ریال تعلق خواهد گرفت كه ارزش این جوایز در 2 بخش بزرگسال و نوجوان، جمعا 380 میلیون ریال خواهد بود.

همچنین هریك از دو داستان كوتاه برگزیده (نوجوان و بزرگسال) یك میلیون تومان، 2 داستان كوتاه برتر، هریك 750 هزار تومان و 2 داستان تقدیری هریك 500 هزار تومان جایزه خواهند گرفت كه ارزش این جوایز در 2 بخش بزرگسال و نوجوان، جمعا 45 میلیون ریال خواهد بود.          

 منبع جام جم

يکشنبه 16/8/1389 - 10:29 - 0 تشکر 248573

سلام
ممنون دوست عزیز
خوب بود

مست نگاه تو ام 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی