انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 729)
شنبه 8/3/1389 - 21:20 -0 تشکر 202796
كشف اسناد محرمانه مهدی هاشمی و دانشگاه آزاد

خبرگزاری فارس: مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران، تاكید كرد: با كشف اسناد محرمانه دولتی و نفتی از دفتر هیئت امنای دانشگاه آزاد، پرونده اتهامات مهدی هاشمی و مدیران دانشگاه آزاد وارد فاز جدیدی شده است.


محمد ذوقی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، در خصوص كشف اسناد محرمانه دولتی و نفتی در دفتر هیئت امنای دانشگاه‌ آزاد، گفت: نكته‌ای كه در این خصوص باید مدنظر گرفته شود این است كه، هنگامی كه مهدی هاشمی به لندن گریخت، در فضای رسانه‌ای كشور اخبار ضد و نقیضی مبنی بر اینكه وی از سوی دانشگاه آزاد ماموریت داشته، طرح شد،‌ كه با توجه به اقدام دادستانی تهران و كشف اسناد محرمانه دولتی و نفتی در دانشگاه آزاد، به نظر می رسد گریختن مهدی هاشمی و نیز برخی جهت‌گیری‌ها وعملكردهای شخص جاسبی در دانشگاه آزاد به هم گره خورده است.

وی افزود: با وجود این فسادها در دانشگاه آزاد، مثلث زر، زور و تزویر و مافیای قدرت و ثروت در دانشگاه آزاد و در میان هیئت امنا و ریاست دانشگاه آزاد جمع شده است.

این فعال دانشجویی خاطرنشان كرد: در فضای قدرت‌سازی، بحث صدور مدارك تحصیلی برای افراد معلوم الحال، ارتباطات مهدی هاشمی با خارج از كشور، اسناد كشف شده محرمانه دولتی در دفتر هیئت امنای دانشگاه آزاد و عدم تمكین دانشگاه آزاد به مصوبه جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی، نشان دهنده این است كه یكی از خطرناك‌ترین مافیاهای قدرت و ثروت در دانشگاه آزاد تجمیع شده است.

ذوقی با طرح این سؤال كه چرا در دفتر مربوط به دانشگاه آزاد اسنادی مبنی بر طراحی فتنه و اغتشاشات پس از انتخابات و اسناد مالی مربوط به حوزه نفت پیدا می‌شود؟ در ادامه تصریح كرد: شخص جاسبی باید پاسخگو باشد كه آیا این كشفیات در حیطه مدیریتی وی و هیئت امنای دانشگاه آزاد بوده است؟ و آیا ارتباط ارگانیكی میان خارج از كشور،‌ دانشگاه آزاد و آشوب‌های خیابانی وجود داشته است؟

وی در پایان در خصوص وقف اموال دانشگاه آزاد در این برهه از زمان، گفت: در فضای موجود، طرح مسئله وقف اموال دانشگاه آزاد یك حركت انحرافی در راستای مصادره اموال مردم و بیت‌المال است كه باید مسئولان امر و به خصوص قوه قضائیه و شورای عالی انقلاب فرهنگی به این امر رسیدگی كنند.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8903081136

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
چهارشنبه 12/3/1389 - 20:4 - 0 تشکر 203705

مرگ بر منافق

این اسناد چه ربطی به این اقا داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا می داند

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
پنج شنبه 13/3/1389 - 0:46 - 0 تشکر 203740

زمان در مسیر حق حرکت می کند و به زودی حق اشکار می شود و باطل نابود....

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی