ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 568)
پنج شنبه 6/3/1389 - 18:20 -0 تشکر 202539
منطقه طلایی ایرانسل مرحله آزمایشی

هر جا را که شما بخواهید طلایی می شود!
مرحله آزمایشی خدمات منطقه طلایی ایرانسل به همراه طرح آبی! 
(مرحله پیش راه اندازی)
از اولین کسانی باشید که خدمات نوین منطقه طلایی را برای نخستین بار در ایران تجربه می کنند!
شما هم به رایگان این خدمات را آزمایش کنید.
مشترکین عزیز؛
از اینکه ما را در  مرحله آزمایشی راه اندازی خدمات منطقه طلایی ایرانسل یاری می نمایید، متشکریم. تمام تلاش ما بر ارائه خدمات باکیفیت به شما عزیزان است، با این حال به علت اینکه این خدمات برای نخستین بار در ایران ارائه می شود، پیش بینی می گردد که در ابتدای امر اختلالاتی وجود داشته باشد که به مرور رفع خواهد شد. در مرحله آزمایشی، اشتراک و استفاده از خدمات منطقه طلایی ایرانسل رایگان خواهد بود.
ایرانسل  در راستای ارائه خدمات جدید به شما مشترکین عزیز، خدمات  منطقه طلایی را برای نخستین بار در ایران ارائه می کند. به این ترتیب شما مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل، با تعیین یک محـدوده مکانی دلخواه دایره شکل، از تخـفیف مکالمه داخل شـبکه در آن مکان  برخـوردار می شوید. هم اکنون این خدمات به صورت آزمایشی در دسترس شما مشترکین ایرانسل قرار می گیرد.
ایرانسل با استفاده از پیشرفته ترین ترین فناوری های روز دنیا  این امکان را برای شما فراهم کرده که به دلخواه خودتان نقطه ای را انتخاب کنید و هرگاه تماس های خود را تا شعاع ۵۰۰ متری از این نقطه  برقرار سازید، شامل ۱۵% تخفیف «منطقه طلایی» شوید. پس از فعال سازی این سرویس فقط کافیست تماس های تان را از منطقه طلایی خود برقرار کنید و بدون محدودیت  در تمام ساعات شبانه روز از تخفیف منطقه طلایی ایرانسل استفاده کنید.

منطقه طلایی شخصی:
شما می توانید برای خودتان منطقه طلایی ایجاد کنید. بدین صورت که با انتخاب یک محدوده مکانی دایره شکل که بیشتر اوقات خود را در آن مناطق می گذرانید و بیشترین تماس ها را از آنجا برقرار می کنید، از تخفیف مکالمه در آن مکان برخوردار خواهید شد. مثلاً اگر دانشجو هستید، می توانید محدوده دانشگاه خود را به عنوان منطقه طلایی شخصی خود تعریف کنید و یا اگر بیشتر در منزل یا مناطق اطراف آن حضور دارید، می توانید آنجا را به عنوان منطقه طلایی خود در نظر بگیرید. هر کس می تـواند بنا بر محل سـکونت یا محل کار خود یا هـر منطقه ای که بیشترین تماس ها را از آنجا برقرار می کند، مناسب ترین «منطقه طلایی شخصی» را برای خود تعریف کند.
در مرحله آزمایـشی خدمات منطـقه طلایی، این امکان به شما داده می شـود که تا ۲ محدوده از مکان های دلخواه خود را به شعاع ۵۰۰ متر در هر نقطه از کشور که تحت پوشش شبکه ایرانسل است، به عنوان منطقه طلایی شخصی تعریف کنید. این محدوده می تواند منزل، محل کار، قسمتی از یک خیابان یا هر نقطه ای از طبیعت باشد.
توجه:
شعاع هر منطقه طلایی شخصی در مرحـله آزمایشی، ۵۰۰ متر و ثابت خـواهد بود، ولی در مرحـله راه اندازی کامل، این شعاع قابلیت تغییر را نیز خواهد داشت.
نحوه  استفاده از خدمات منطقه طلایی ایرانسل :
پیش از فعال سازی منطقه طلایی بایستی اول طرح تعرفه آبی را انتخاب نمایید. جهت انتخاب طرح تعرفه آبی طبق جدول زیر کد دستوری مربوط را از خط ایرانسل خود شماره گیری نمایید و یا از تلفن گویا استفاده نمایید. اگر از قبل مشترک طرح آبی هستید مستقیماً فعال سازی را شروع کنید.

توجه: برای فعال سازی خدمات منطقه طلایی باید حداقل ٤٨ ساعت از فعال سازی طرح آبی گذشته باشد.
 


شیوه فعال سازی خدمات منطقه طلایی

اشتراک و فعال سازی منطقه طلایی شخصی با استفاده از کد دستوری مندرج در جدول زیر امکان پذیر است:

توجه داشته باشید که اگر می خواهید  یک  «منطقه طلایی شخصی» برای خود مشخص کنید، بایستی در نقطه ای که می خواهید مرکز دایرۀ منطقه طلایی تان باشد، بایستید و سپس کد دستوری «فعال سازی منطقه شخصی» مورد نظر #1*3* 1* 170* را از آن مکان شماره گیری نمایید. بدین صورت یک «منطقه طلایی شخصی» به شعاع ۵۰۰ متر، با مرکزیت نقطه ای که کد دستوری را ازآنجا شماره گیری کرده اید، برایتان ایجاد می شود.  
از فناوری نوین خدمات منطقه طلایی ایرانسل لذت ببرید!

پس از فعال سازی هر منطقه طلایی، شما یک پیام کوتاه مبنی بر انجام موفق عملیات دریافت نموده و می توانید از مزایای این فناوری پیشرفته و  نوین بهره مند شوید.
شیوه های دستیابی و انجام عملیات بر روی خدمات منطقه طلایی:
اشتراک و فعال سازی خدمات منطقه طلایی در مرحله آزمایشی  بدین طریق امکان پذیر است:
شما می توانید از طریق شماره گیری کدهای دستوری جدول زیر از خط ایرانسل، مشترک این خدمات شده و عملیات مورد نظر بر روی آن را انجام دهید. نتیجه درخواست شما طی یک پیام کوتاه به اطلاع تان خواهد رسید.تعرفه  استفاده از خدمات منطقه طلایی:

اشتراک و استفاده از خدمات منطقه طلایی در مرحله آزمایشی رایگان است اما در صورتی که طرح تعرفه آبی برای مشـترک فعال نیست بایستی آن را انتخاب نماید که  هزیـنه فعال سازی طرح تعرفه آبی طبق تعرفه از حساب او کسر خواهد شد.
توجه:
• هنگامی که تماس ها را در منطقه طلایی برقرار می کنید علاوه بر تخفیف طرح آبی از تخفیف  منطقه طلایی هم استفاده می کنید و هنگامی که خارج از منطقه طلایی هسـتید فقط از تخفیف طرح آبی استفاده می نمایید. بدین صورت که تخفیف ١٥ درصدی منطقه طلایی بر روی تعرفه طرح آبی اعمال می شود.

• به یاد داشته باشید که برای استفاده از خدمات منطقه طلایی، باید مشترک سیم کارت اعتباری ایرانسل باشید.

• این تخفیف ویژه مکالمه است وسایر خـدمات مانند پیام کوتاه و پیام چند رسانه ای با تعرفه های عادی محاسبه می شوند.

• توجه نمایید هنگامی که مشترک خدمات منطقه طلایی هستید، در تماس هایی که از یک منطقه طلایی برقرار می سازید امکان استفاده از طرح تخفیفی فهرست طلایی وجود نخواهد داشت.

• تخفیف منطقه طلایی تنها شامل مکالمات داخل شبکه (بین خطوط ایرانسل) است.

• مشترکین می توانند اختلالات احتمالی در کلیه مراحل فعال سازی و استفاده از سرویس را به نشانی پست الکترونیک homezone@mtnirancell.ir ارسال نمایند.

• مهلت استفاده از خدمات منطقه طلایی در مرحله آزمایشی، از ۱۱ اردیبهشت تا ۱۱ خرداد می باشد.

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

يکشنبه 9/3/1389 - 12:21 - 0 تشکر 202877

ایرانسل دوست داشتنی!

وقتی در هیچ نقطه ای آنتن نداری یعنی استفاده از طرح های رنگین کمانی ایرانسل آب در هاون کوبیدنه :)

هنگامي که مقدمات نعمتها به شما مي رسد دنباله آن را به واسطه کمي شکر گزاري از خود دور نسازيد .
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی