دانش و فن آوری (بازدید: 393)
يکشنبه 2/3/1389 - 16:14 -0 تشکر 201787
دریافت رتبه برتر توسط ضدویروس كوئیك هیلایتنا - با دریافت عنوان شماره یك، كوییك هیل برگزیده ترین نرم افزار آنتی ویروس شناخته شد.Quick Heal به عنوان قهرمان جدید حوزه آنتی‌ویروس شناخته شد. در سال جاری این محصول در CRN Channel Champions و DQ Channel Choice شماره یك (Number 1) لقب گرفت.

اخیراً كوییك هیل به عنوان قهرمان Channel 2008 طبق نتایج اعلام شده توسط نشریه معتبر آمریكایی CRN Channel شناخته شد.
بررسی CRN Channel Champions به منظور فراهم كردن فهرست نهایی شاخص رضایت طرح ریزی و معرفی برجسته‌ترین افراد در هر فهرست انجام می‌شود.

كوییك هیل در رده آنتی ویروس در این بررسی كه از دسامبر 2008 تا ژانویه 2009 ادامه داشت، عنوان مقام نخست را كسب كرد. CRN Channel Champions همه محصولات و خدمات پس از فروش را ارزیابی و بررسی بزرگترین و گسترده‌ترین مطالعه تجاری در صنعت می‌باشد.
شركای Channel كوییك هیل را با توجه به خصوصیات قیمت مناسب، در دسترس بودن محصول، خدمات و پشتیبانی، بازاریابی و مارك داربودن و روابط برجسته دانست. كوییك هیل با كسب این عنوان به میدان دید وسیعی از خود دست یافت و ثابت كرد قهرمان واقعی جایزه CRN Channel Champions می باشد.

این اولین باری است كه یك نرم افزار امنیتی هندی به عنوان ممتاز را در رده آنتی ویروس در بررسی دو كانال بزرگ دریافت می كند. پیش از این Symantec Norton Antivirus این موقعیت را كسب كرده بود.
Kailash Katkar ، مدیراجرایی ارشد QuickHeal Technologies بیان كرد: " ما مفتخریم كه به عنوان بهترین نرم افزار آنتی ویروس توسط شركای كانال بررسی انتخاب شدیم. این جایزه برای ما بسیار خاص است چون بدون شك آنها ارزش كار ما را دریافته اند". سپس اضافه كرد: " ما در تكنولوژی‌های كوییك‌هیل گردهم آمده‌ایم تا بهترین خدمات را به شركای خود ارائه كنیم به طوریكه آنها برترین حامی مشتریان خود باشند".
كوییك هیل نشان داده كه محصولات نرم افزار هندی در جهان پیشرو هستند و در بیشترین رده های تكنولوژی محور ایمنی كامپیوتر قابل اطمینان می باشند.

- متن خبر منتشر شده در مجله معتبر CRN Channel Champions
- متن خبر منتشر شده در مجله معتبر DQ Channel Choice

دربارهSurvey CRN Channel Champion
تحقیقات s CRN Channel Champion به وسیله CRN India، مجله كانال مشهور United Business Media، یك شركت رسانه پیشروی تجارت جهانی انجام می شود. ویرایش US CRN به مدت 17 سال است كه این تحقیقات را اداره می كند.روش اصلی از CRN US گرفته می شود و به فاكتوری در دینامیك بازار محلی و زمینه اطمینان پذیری می رسد.

CRN منبع شماره یك برای خط و مشی بازار است كه باعث می شود تجارت سودمندتر و مؤثرتر باشد. CRN پاسخ به استراتژی و مارك گذاری، بازاریابی آنلاین، هوش بازار (داد وستد، نسل پیشرو و ابزار آموزشی و طرح ریزی را برای كسانی فراهم می كند كه از طریق این كانال داد وستد می كنند. این یك پوشش مولتی مدیا با تحویل ثابت ROI برای گذاران امورداد وستد شماست. CRN برای دامنه وسیع تجاری نیاز به Solution Providers (فراهم كنندگان راه حل) و IT Suppliers (تامین كنندگان IT) دارد.

درباره QuickHeal Technologies
QuickHeal Technologies در سال 1995 به عنوان یك توسعه دهدنه پیشروی نرم افزار ضدویروس در هند پایه گذاری شد. QuickHeal Technologies دامنه ای از محصولات مرتبط با ایمنی كامپیوتر را تحت نام كوییك هیل تولید و روانه بازار می كند.
كوییك هیل بیش از یك میلیون كاربر را از كاربران خانگی گرفته تا شركتهای كوچك و متوسط در برابر ویروسهای كامپیوتری و سایر تهدیدهای آنلاین محافظت می كند. كوییك هیل در 15 شهر در سراسر هند شعبه دارد و محصول آنتی ویروس آن جایزه جهانی بیش از پنجاه كشور را به خود اختصاص داده است.

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی