• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1167)
پنج شنبه 16/2/1389 - 21:50 -0 تشکر 199001
دعوت سایت اسرائیلی ازموسوی وكروبی

 روزنامه رسالت گفت:

* حرف های متناقض كروبی
كروبی خواستار پالایش جنبش سبز از افراد ساختار شكن شد!
مهدی كروبی كه در پی شكست غیرقابل پیش بینی خود در انتخابات سال گذشته با ادعاهای دروغین مانند تقلب در انتخابات، تجاوز جنسی به زندانیان، شكنجه بازداشت شدگان از یك سو برای رسانه های ضد انقلاب خوراك لذیذ تهیه كرده و از سوی دیگر در داخل كشور باعث تشویش افكار مردم شد و به همین خاطر از مردم وفادار به نظام لقب "یكی از سران فتنه " و از سوی بیگانگان لقب شیخ شجاع را دریافت كرد، در دیداری كه روز گذشته با برخی فارغ التحصیلان دانشكده خبر داشت، تاكید كرد: جنبش سبز نباید دچار احساسات و امور ساختارشكنانه شود و ما باید با حركت رو به جلو به آسیب شناسی درونی خود بپردازیم.
كروبی در این دیدار ضمن اینكه به طور تلویحی پذیرفت بخشی از عناصر جنبش سبز ساختارشكن هستند اما حاضر نشد این رفتارها را محكوم كند.
كروبی در این دیدار مدعی شد متاسفانه خود محوری‌ها و قانون‌گریزی‌ها كشور را به مرحله خطرناكی سوق داده كه نتیجه آن وقایع تلخ و تاسف بار بعد از انتخابات است.
گفتنی است كروبی با نپذیرفتن رای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و دعوت مردم به اغتشاشات خیابانی و تن ندادن به سیر رسیدگی به اعتراضات مربوط به انتخابات و طرح ادعاهای دروغ و اثبات نشده، از جمله عوامل اصلی بروز حوادث تلخ سال گذشته بود.

* دعوت سایت اسرائیلی از موسوی و كروبی
یك سایت خبری زیر نظر رژیم صهیونیستی از كروبی، موسوی و همسرش دعوت كرد از نمایشگاه كتاب تهران دیدن كنند!
سایت بالاترین كه زیر نظر منوشه امیر صهیونیست ایرانی الاصل و مدیر شبكه فارسی رادیو اسرائیل اداره می شود از موسوی و كروبی و زهرا رهنورد دعوت كرد برای زنده نگه داشتن جنبش سبز از فرصت شلوغی نمایشگاه كتاب استفاده كرده و از این نمایشگاه بازدید كنند.

سایت زیر نظر رژیم صهیونیستی از این سه نفر درخواست كرد با اعلام قبلی در این نمایشگاه شركت كنند تا مخالفان نظام آنها را همراهی كنند!
سایت بالاترین كه خیلی نگران امنیت نیروهای وابسته به جنبش فتنه است به آنها توصیه كرد مراقب باشند زیرا فضای نمایشگاه مثل خیابان نیست كه بتوانند فرار كنند و لذا احتمال دستگیری آنها وجود دارد.
این سایت كه در ماه های قبل از انتخابات ریاست جمهوری با هدف تبلیغ میرحسین اقدام به درج اهانت آمیزترین مطالب در قالب خبر و طنزهای تمسخرآمیز علیه كروبی می كرد این روزها از وی با عنوان شیخ شجاع نام برده و با لحنی چاپلوسانه خطاب به كروبی نوشته: "شیخ عزیز امید داریم كه در نمایشگاه كتاب سبزها را تنها نگذاری همانند اینكه در بسیاری از تجمعات ما را تنها نگذاشتی! "
سایت زیر نظر رژیم صهیونیستی با مصادره سرود حزب مشاركت در انتخابات مجلس هشتم به تحریك كروبی پرداخته و نوشته است شیخ مهدی عزیز منتظر حضورت در نمایشگاه كتاب هستیم. همچون سایر تجمعات همراه شو عزیز!
گفتنی است سایت جرس حامی اصلی موسوی و بلندگوی اغتشاشگران خیابانی و سایت بالاترین كه از سوی رژیم صهیونیستی مدیریت می شوند این روزها بیشترین اخبار خود را به تحریك برای حضور اغتشاشگران در نمایشگاه كتاب اختصاص داده اند و اهداف پلید خود را با كشاندن موسوی و كروبی به نمایشگاه برآورده می بینند.

* حكایتی دیگر از خیانت منافقین
یكی از همسران سر كرده گروهك منافقین خواستار تحریم فروش بنزین به ایران شد!
مریم ابریشمچی كه پس از طلاق اجباری از شوهر اول خود با عنوان مسخره ازدواج ایدئولوژیك به یكی از همسران مسعود رجوی سركرده جنایتكار منافقین تبدیل شد در یك سخنرانی در پارلمان اروپا خواستار تحریم فروش بنزین به ایران شد.
این عنصر خائن به مردم ایران تاكید كرده است من این استدلال را قبول ندارم كه با تحریم برخی كالاها مردم دچار مشكل خواهند شد.این مهم نیست همه باید تلاش كنیم جلوی فروش بنزین به ایران را بگیریم.

* رابطه هالیوود با جنبش سبز و پناهی
چند هنر پیشه فیلم های مستهجن هالیوود خواستار آزادی جعفرپناهی شدند.
جمعی از تهیه كنندگان و بازیگران فیلم های مستهجن هالیوود با تاكید بر این مطلب كه تولیدات سینمایی جعفر پناهی با دیدگاه‌های مخالفان جمهوری اسلامی تهیه و تولید می‌شود از دستگیری وی به شدت انتقاد كردند. جعفر پناهی اواخر سال گذشته به هنگامی كه در منزلش با تعدادی از عناصر ضدانقلاب مشغول تولید فیلمی برای متهم كردن نظام به رفتارهای ضدحقوق بشری بود بازداشت شد.
همچنین یك گروه هنری در پاریس كه با هدف حمایت از جنبش سبز در ایران و حمایت از زندانیان آشوب طلب قصد برگزاری نمایشگاه دارد نام نمایشگاه خود را روبان سبز نام گذاری كرده و آن را به جعفر پناهی و زندانیان هوادار جنبش سبز تقدیم كرده است!

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
پنج شنبه 16/2/1389 - 22:51 - 0 تشکر 199016

دوست عزیز شما هنوز نمیدانید که سایت بالاترین یک شبکه ی اجتماعی است و نویسنده ی مشخصی ندارد و هر شخصی با هر عقیده ای میتواند در این سایت مطلب بنویسد و با امتیازاتی که خوانندگان سایت به هر مطلب میدهند ترتیب مباحث مشخص میشود...!
البته مطمن باشید که چون یک شبکه ی اجتماعی فعال با تعداد نویسنده های ببی شمار از داخل و خارج از کشره فیلتر شده...
بله!!!
میگم شما چرا کامپیوترتون رو تحریم نمیکنید
مگه نمیدونید قطعات اصلیش ساخت شرکت های اسراییلیه؟؟؟
الان تیم ملی هم باید تحریم بشه به نظرم
اخه کفش هایی که میپوشن اسراییلیه...!
نایک
به نظرم واقعا این مطلب روزنامه ی فوق نمونه ی بارز بی اطلاعی یک روزنامه بود!!!

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

جمعه 17/2/1389 - 1:16 - 0 تشکر 199036

laahoot:
اینم سوال داره؟!
معلوم کی کشته!
نفوذی های آمریکا و اسرائیل برای مخدوش کردن چهره ی نظام مقدس جمهوری اسلامی

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

جمعه 17/2/1389 - 10:21 - 0 تشکر 199073

اخرش نفهمیدیم که این جعفر پناهی رو برا چی گرفتن؟
زورشون به اصل کاریا نمی رسه این بدبخت بیچاره های خرده ریزو میگیرن.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

جمعه 17/2/1389 - 16:53 - 0 تشکر 199120

قسمت مربوط به جعفر پناهی واقعا و واقعا و واقعا خنده دار و بی معنی بود به نظر من...!
فیلم های مستهجن هالیوودی یعنی چی؟؟؟
شما مثل اینکه اصلا متوجه نیستید هالیوود در حال حاضر در زمینه ی آخر الزمان و مصلح جهانی فیلم میسازه


کدوم فیلم مستهجن؟؟؟

میشه یک مورد فیلم مستهجن هالیوودی معرفی کنید تا ما هم آشنا شیم و واقعیتا اینها رو بفهمیم؟؟؟

به نظرم شما گیشه های سینماهای خودمون رو نگاه کنید از این موارد بیشتر میبینید تا هاتلیوود

واقعا کوته بین بودن اصلا و اصلا خوب نیست
در هیچ کشوری یک کارگردان نخبه دستگیر نمیشود که ایران دومی باشد...!

اگر در این مملکت ازادی وجود داشت اقای پناهی هم فیلم خود و عقاید خودشون رو منتشر میکردند
شما که مسئول ذهن مردم نیستی؟؟؟
اگر حرفی برای گفتن داشتید دستگیر نمیکردید برادران عزیز من

باور کنید
خشونت در قبال یک شخصیت فرهنگی یعنی نهایت عجز!

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

جمعه 17/2/1389 - 19:53 - 0 تشکر 199138

خدمتتان عرض كنم كه كروبی و موسوی از وقتی دیگه كسی محلشان نمیذارن با خبر ساز كردن خودشان مثل این اقای شیخ كه حرف تجاوز و غیره را می گفت یا موسوی كهحرفهایی میزد كه بهتر نگیم چون واقعا حرفهای مسخره ای بود
فق اینكه اینها هركاری بكنند درست كه هنوز طرفدارانی دارند اره درسته من دارم میبینم هنوز تك و توك طرفدار دارن انكار نكید ولی خدایش این طرفدار ها به حرف این اقای شك نمی كنند كه بعد از اینهمه دروغ كه گفتند و زود فاش شدند باز هم فكر میكند اگر به نمایش خوب اگر میان كه بیایند كسی محلشان میگذارد گیریم 20 نفر 30 نفر ولی اینها در برار میلیونها ایرانی عاشق خاك وطن چی میخوان بگن مردمی كه دروغ را نمیپسندند بلكه واقعیت و احترام را دوست دارند پس این اقایان بهتر است كه خودشان را مسخره نكند سایت های خارجی هم برای اینكه مطلبشان را كسی بخواند یه چیزی میپرونند همین

به وبلاگ من سر بزنيد
http://www.bia2allthing.mihanblog.com
درضمن منو با اسم (دختر بابا )ميتونيد تو گوگل پيدا كنيد
شنبه 18/2/1389 - 1:9 - 0 تشکر 199155

Laahoot گفته است :
[quote=Laahoot;394244;199027]""""""""مهدی كروبی كه در پی شكست غیرقابل پیش بینی خود در انتخابات سال گذشته با ادعاهای دروغین مانند تقلب در انتخابات، تجاوز جنسی به زندانیان، شكنجه بازداشت شدگان از یك سو برای رسانه های ضد انقلاب خوراك لذیذ تهیه كرده و از سوی دیگر ...""""""""""
_________________________________________________________________

خداوکیلی دروغ گفته بوده؟!!!
آیا چندتاجوون بر اثر شکنجه نمردن؟
آیا مطمئنّّن که در بازداشتگاهی که قتل و شکنجه و ضرب و شتم مُجازه،تجاوز(که کمتر از قتله)انجام نشده باشه؟
درسته که از دست اقای کروبی ناراحتن،امّا دیگه اینو که شکنجه و قتل و تجاوز توی بازداشتگاه ها إعمال شده رو که نمی تونن تکذیب کنن!
سهراب اعرابی،امیر جوادی لنگرودی،محسن روح الامینی و... رو پس چه کسانی کشتن؟

خانم لاهوت از خدا بترسید! شما نامه کروبی را دیده اید؟ الفاظی که به کار برده اند را خوانده اید؟ تهمت هایی که زده بودند را خوانده ایددر نامه ایشان ایتدایی ترین اصول عفت کلام زیر پا گذاشته شده بود طبق اعتراف خودشان حتی آقای هاشمی حاظر به پیگیری ادعا های ایشان نشد وایشان به همین خاطر نا مه را به رسانه هادادند. دوست عزیز کروبی در برابر تحقیق وتفحص مجلس هیچ سندی برای ادعا هایش نتوانست ارائه دهد مجلس! نه دولت مجلس آقای مطهری ولاریجانی! چه خبراست راحت تهمت می زنید شما تهمت آزار جنسی در باز داشتگا ههای ایران را می توانید ثابت کنید اگر نتوانید ثابت کنید در پیشگاه خدا چه جوابی دارید که بدهید


در فرهنگ ماقباحت قتل هرچند که قبیح است هرچند که محکوم است ولی کمتر از تهمتهایی است که آقای کروبی زدندهنوزهم عفت و نجابت در فرهنگ ایرانی حرف اول را میزند همه ی ما کهریزک را محکوم می کنیم ولی مساله اینجاست که حرفهای آقای کروبی ربطی به کهریزک ندارد. اگر حرفهای آقای کروبی صحت داشت اکنون ماباید خون می گریستیم ولی وقتی صحت نداشت وبدون سند ارائه شده بود، شما اینگونه قباحت کار ایشان را از بین می برید؟دوست عزیز شما مسلمانید معتقد هستید حسابتان از خیلی ها جداست شما از اشتباهات وافتضاحات باز داشتگاهها می نالید ماهم می نالیم شما دولت را مستقیما مسئول می دانید ودولت را موید این رفتار می دانیدولی مااین رفتار را اشتباهات شخصی کار کنان نیروی انتظامی وقوه قضاییه می دانیم که البته غیر قابل اغماض نیستندولی در سایر اصول مشترک هستیم طبق بعضی اخبار مقام معظم رهبری به پدر مرحوم روح الامینی اینگونه فرموده اند که خون خواه پسر شما خود من هستم اصل ماجرای کهریزک با دستور مستقیم شخص ایشان پیگیری شد.

اجازه بدهید نقدی را که به افکار شما وارد می دانم مطرح کنم روی آن فکر کنید ببینید در ست است یا خیر شما با مشاهده ی مواردی که در بالا ذکر شد دولت را مسبب این رفتار دانستید بر همین اساس به صورت تلویحی ونه مستقیم وصد در صد با مخالفان دولت هم صدا شدید در واقع اشتباهات غیر قابل بخشش دولت از نظر شما باعث شد که شما مخالفان را در مخالفتهای شان محق بدانید یعنی یک نوع بغض افراطی چشم شما را نسبت با اشتباهات بارزمخالفان دولت بسته است لذاانتقادات بی سند ومدرک آنهارا ،قانون شکنی های آنهارا،و..نمی بینید یا در نظرتان کوچک می شود شماقطعا از معتقدین به ولایت فقیه وجمهوری اسلامی هستید ولی از نظرتان دور مانده است که ایستادن حضرات در برابر قانون ونپذیرفتن نتیجه انتخابات اشتباهی غیر قابل بخشش بود ودر هر شرایط حفظ ثبات وامنیت در نظام جمهوری اسلامی در اولویت اول است پس تحریک مردم برای حضور در خیابانها وعدم تمکین در برابر قانون اشتباهی فاحش وغیر قابل بخشش است.عدم تمکین در برابر نظر ولی فقیه دیگر مشکل قانون ونظام وغیره را ندارد یک مسئله اعتقادی است اگر معتقد به نظام ولایت فقیه باشید این موردهم قابل اغماض نیست
دوست عزیز بنده باا ینکه نظرات فرزندان شهید مطهری را صدر در صد نمی پذیرم اما نقد های ایشان نقد درون نظام می دانم ولی عملکرد آقایان کروبی وموسوی شوریدن علیه اصل نظام است این دو اززمین تاآسمان تفاوت دارند آقای مطهری در طول این مدت حرفهای شان همه نقد دولت بود ولی هیچگاه هم عملکرد آقایان موسوی وکروبی را تایید نکردندهیچگاه صحت انتخابات و..را رد نکردند حال شما که دم از ایشان می زنید چرا جلوتر از ایشان حرکت می کنید ؟ ودر پایان توصیه می کنم فرمایش مقام معظم رهبری را شما هم آویزه گوشتان کنید ومرز خودتان را در افکار عقاید سیاسی مشخص کنید بنده به صداقت شما در بیان نظراتتان احترام می گذارم وشما را از دوستان خودم وسایر اصول گرایان این انجمن می دانم شما هم با ما غریبه نباشید

شنبه 18/2/1389 - 13:11 - 0 تشکر 199185

خیلی خوبه ...
راستش دیگه خسته شدم از بس راجع به کروبی و موسوی و کهریزک نوشتم و دو ماه بعد دوباره .....
یه جور حرف نزنیم که مردم خیال کنن که سران به اصطلاح معترض تو این که این اتفاقا بیوفته بی تقصیرن! به هرحال انصاف هم خوب چیزیه!
یا علی

شنبه 18/2/1389 - 16:46 - 0 تشکر 199223

جناب اژدری اقای پناهی رو گرفتند برای اینکه داشتند فیلم روایی داستانی رو میساختند به همراه ارایه ی یک سری از فیلم های مستند که اگر ساخته میشد خیلی ها ضرر میکردند!!!
خیلی ها!!!
دستگیرشون کردند چون ازش ترسیدند!!!
اگر نمیترسیدند فیلم ساخته میشد
مگه نمیگن که فیلم ها همه مونتاژ هستن خب مشکلی نیست که فیلم مونتاژ به راحتی از غیر مونتاژ قابل تشخیصه
نخیر
دوست عزیز
مشکل اینجاست که اونی دستگیر میکنه و فیلتر میکنه و خفه میکنه که به خودش شک داشته باشه

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

شنبه 18/2/1389 - 16:50 - 0 تشکر 199225

lida_baby:
اینکه کسی به انها کاری ندارد خب حرف درستی نیست
اگر کاری نداشتند همین رجانیوز وقتی پیام مهندس موسوی به کاگرها صادر شد به عز و جز نمی افتاد!!!
در هر صورت فعلا دیدار نماینده های مجلس و بزرگان احزاب و تشکل های دانشجویی با مهندس موسوی هر روز همراه عکس و فیلم تو کلمه منتشرمیشه!!!
از نظر ما اینها دروغی نگفتند
اگر هم ادعایی کردند باید مورد بررسی قرار میگرفت
سوالاتی مطرح شد که بی پاسخ هستند هنوز در مورد تقلب
این سایت هم خارجی نیست
توسط ایرانیان در سرتاسر جهان اداره میشود
نویسنده ی خاصی هم ندارد!!!
همه هرچی دوست داشتند مینویسند
توضیح دادم

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

شنبه 18/2/1389 - 16:52 - 0 تشکر 199226

بالاخره وقتی یک قاتل رو میگیرن ازش نمیپرسند که چه عواملی باعث شد تو این قتل رو انجام بدی
میگیرن اعدامش میکنن
چون اصلا در هیچ صورتی حق قتل نداشته
ولی خب از جهتی هم چهره ها روشن شدند و این خیلی خوبه!!!

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی