• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 344)
پنج شنبه 16/2/1389 - 17:1 -0 تشکر 198965
نظرات بینندگان الجزیره در مورد سخنرانی احمدی‌نژاد

  درپی سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد در نشست بازنگری در پیمان
ان پی تی در نیویورک و انعکاس وسیع آن در رسانه های بین المللی، این سخنان همچنان موضوع تحلیل و بررسی در محافل سیاسی - رسانه ای جهان قرار دارد.
به گزارش “الف”، بینندگان سایت اینترنتی شبکه الجزیره نیز دیدگاه های خود را درباره سخنرانی رئیس جمهور ایران ذیل اخبار مربوط به این سخنرانی مطرح کرده اند که ترجمه برخی از این نظرات از نظر خوانندگان گرامی
می گذرد:
یادآوری می شود بینندگان شبکه الجزیره طبقه متوسط و نخبه جهان عرب محسوب می شوند و نظرات آنها برایند دیدگاه های طبقه متوسط و نخبه جهان عرب ارزیابی می شود.
احمد/شهروند مسلمان عرب/ مصر: احمدی نژاد، ای شیر، با سخنانت، آنان را، از سرزمین خودشان ، بیرون کردی. دنیا نمی داند، اگر آنان به سرزمینت، دست درازی کنند، چه بلایی بر سر آنها خواهی آورد.
کمیل/ مرد یا باید این طور باشد،یا مرد نیست. سال هاست که مردی با غیر از اسلوب “اشک ریختن” سخن نگفته است.
لعمر/موریتانی: احمدی نژاد درسی در شهامت و ممانعت از طغیانگری آمریکا و متحدینش به حکام عرب داد. از حق سخن گفت و دشمنان خدا را به عصبانیت افکند، که خدا جزای خیرش دهد. همه اهل موریتانی، یاور احمدی نژادند.
ابوفوزی/مرد است و مردان کم اند: به خدا تو خیلی شجاعی احمدی نژاد، هزاران درود بر تو باد ای دلاور، ای مرد، ای استوار ای شجاع، ادامه بده، که همه ما با تو هستیم.
لازم است مقام آمریکایی طرد شود چون رفتار غیر متمدنانه آمریکا نشانگر ضعف گفتگو است/ آمریکایی ها و شکست شان مقابل گفتار حق،کاری غیر دموکراتیک است و جز سوء میزبانی، چیزی نیست.
عبود عبدو عبود - مصر: خداوند استاد دکتر احمدی نژاد را حفظ کند، و بر استعمارگران ظالم، غلبه دهد. و با یاری اش او را پیروز گرداند. آمین.
خالد/چرا اسرائیل از زرادخانه هایش رونمایی نمی کند/فریبی است که دنیا را هدف گرفته، هدف ایران است، و بعد پاکستان، و بعد کل جهان اسلام، مجنون است آن که اینان را تائید کند. پیمان شکنی و مکر از آنهاست.
حسام/آمریکا : آمریکا با هزاران موشکی که جمع کرده است جز قتل و ویرانی چه به بار آورده که اکنون ایران را متهم می کند که امنیت دنیا را تهدید کرده؟ ایرانی که برنامه صلح آمیز دارد ؟ این تناقض یعنی چه ؟
حازم العراقی/استرالیا: والله این رئیس جمهور ایرانی با شجاعت خود و عدم ترس از زورگویان ظالم، دنیا را تغییر می دهد. خداوند او را با تائیداتش پیروز گردند، که یاری گر مستضعفان است.
عادل نعامی احوازی/اهواز/ایران: دیگر نباید از آمریکا و اسرائیل ترسید! اکنون وقت پاسخ به تجاوزگری های آمریکا و اسرائیل است، خداوند بزرگتر از تو است آمریکا و به خدا روز تو و همدستانت را خواهیم دید. الهی آمین.
صباح/ آمریکا اعتراف می کند/ اگر آمریکا اعتراف می کند سلاح هسته ای دارد ، چرا پس دولت های اسلامی حق ندارند؟ عدل و مساواتی که سخن از آن می گویید کجاست ؟
لیلی/ دار البیضاء/ خدا با ایران است / خداوند جمهوری اسلامی را حمایت کند(دولتی که با مسلمانان نمی جنگد) و آن را از شر صهیونیسم جهانی حفظ نماید که به ما از طریق سفارت های آمریکایی حکومت می کند. خدا به همراه پهلوان احمدی نژاد باشد.
ابن العراق/ تمام حرف این است و لا غیر5113 کلاهک هسته ای که آمریکا در اختیار دارد. و چه حق داشته باشد صاحب این سلاح باشد یا دیگران حق نداشته باشند. و هدفش از ساختن این ها چه بوده است. و به نسبت ما، از حکام خود چیزی نمی خواهیم جز یک سر که آمریکا در اختیار دارد و به ما رعب می اندازد.
فاطمه جزایری از انگلیس: خداوند حاکمان شجاع ایران را حمایت کند که منادی کرامت و عزت نفس در مقابل ذلت و درماندگی حکام عرب هستند. زنده باد ایران و ملتش و نابود باد صهیونیسمی که ملل عرب را بر میلش به رقص در می آورد.
معتصم القلاس/ خارطوم : تصورش را بکنید همه دولت های اسلامی همین موضعی که ایران گرفت بگیرند این را غرب به دیده احترام می نگرد و هزار حساب بر روی آن باز می کند و برای آن نشست و همایش برگزار می کند. و همین کافی است ای خواب زده ها!
جمال مساعد/ اردن/امان : احمدی نژاد، مردی که استواری و پاکیزه و عفیف و پاکدامن و مسئول شجاعی برای ملتش، تو به اسم تمام کسانی که نظام زور و ظلم غربی صهیونیستی آنان را به ذلت کشیده سخن می گویی. پیش به جلو احمدی نژاد، آینده از آن توست. آنان را به مبارزه بطلب و به سخره بگیر.
اسرائیل و کانال هایی که در اختیارش است تروریست های شرورند: هیچ گاه اسرائیل صهیونیستی و آمریکای شر را باور نکنید. هر عقل سلیمی
می فهمد که اسرائیل مبدا تروریسم و تفرقه در دنیاست.
فایز/ کجاست مسئولی از مسئولین عرب که بتواند به روشنی رئیس جمهور دلاور احمدی نژاد علیه اسرائیل و آمریکا سخن بگوید.
ناهد/ مشغول به خودمان هستیم، که خدا ان شاءالله کمک مان کند، اما تنها کسی که سخن می گوید ایران دلاور است. اگر ایران هم مثل باقی دولت های عربی ضعیف بود، آمریکا تابه حال همه کشورهای عربی را گرفته بود و اسرائیل. اگر سید حسن نصر الله نبود.
منیر/حیفا: جواب به کسی که می گوید احمدی نژاد دستگیر شود: مگر ایالات متحده احمق است. فرض کن احمدی نژاد دستگیر شد، آیا ایران ساکت خواهد نشست. نه دوست من، جنگی آغاز خواهد شد که سربازان آمریکایی مستقردر اطراف ایران هدف قرارخواهند گرفت. دنیا باید بدون سلاح هسته ای باشد.
مغربی/ آفرین بر تو ای احمدی نژاد/ خدایا سوریه و لبنان را حفظ کند و به فلسطین یاری برسان و ایران اسلامی را موفق بگردان و عراق و مغرب و یمن و جزایر را متحد بنما و افغانستان و کشمیر و چچن و مسلمین ترکیه را یاری برسان. خدایا میان سوریه و لبنان و فلسطین و ایران اتحادی با اقتدار ایجاد کن که موجب نابودی صهیونیسم شود. آمین.
عثمان/سودان : از دولت های عرب می خواهم هنگامی که نماینده “رژیم صهیونیستی” جهت سخنرانی آمد، به علت عدم عضویت این رژیم در معاهده ان پی تی و در اختیار گرفتن بمب اتم، سالن را ترک کنند.
شهروند عرب/ لبنان: بخدا ای احمدی نژاد، گذاشتی دولت های بزرگ از سالن بیرون روند و به ذلت شان افکندی که فکر کنند حاکمان عالمند و همه دولت های کوچک باید آنان را راضی کنند. خدا به آنها خواهد گفت، چه کسی آنان را به خفت خواهد کشید و چه کسی علیه آنان پیروز خواهد شد. بزودی ان شاء الله.
ابوصالح/ ضرب المثل: وقتی گرگ حمله می کند،بزها فرار می کنند./ و نمایندگان آمریکا و فرانسه و انگلیس از سالن خارج شدند که اعتراض خود را به احمدی نژاد نشان دهند. طبعا این عقب نشینی دلیل ضعف رویارویی و عدم توان در پاسخگوئی است ، به خاطر اینکه احمدی نژاد با این سفله ها مجامله نمی کند. این قدرتها سلاح اتمی هم دارند واز نظرآنها بر خودشان حلال است ولی بر دیگران علی الخصوص مسلمانان حرام است.
 

 

منبع:روزنامه رسالت

http://resalat-news.com/Fa/?code=25506 

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
يکشنبه 19/2/1389 - 12:30 - 0 تشکر 199331

لازم به تایید بینندگان الجزیره نیست....همین جوری هم اقا محمود کارش رو درست و انقلابی انجام داد .

يکشنبه 19/2/1389 - 12:59 - 0 تشکر 199339

تریبون یک مجمع عمومی جایگاه ستیزه جویی نیست!

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

يکشنبه 19/2/1389 - 21:15 - 0 تشکر 199428

ستیزه جویی در کار نبود! حرف حق تلخه! امریکا ما رو تهدید اتنی کرده اونوقت ما ستیزه جوییم؟ امریکا به همسایه ی ما حمله کرده اون وقت ما ستیزه جوییم؟
ما حق خودمون رو می خواهیم انوقت ستیزه جوییم؟ ما سلاح اتمی رو حرام می دونیم ستیزه جوییم؟

عجب ها!
یا علی

دوشنبه 20/2/1389 - 1:12 - 0 تشکر 199469

SOHA_1990 گفته است :
[quote=SOHA_1990;373781;199428]ستیزه جویی در کار نبود! حرف حق تلخه! امریکا ما رو تهدید اتنی کرده اونوقت ما ستیزه جوییم؟ امریکا به همسایه ی ما حمله کرده اون وقت ما ستیزه جوییم؟
ما حق خودمون رو می خواهیم انوقت ستیزه جوییم؟ ما سلاح اتمی رو حرام می دونیم ستیزه جوییم؟

عجب ها!
یا علی

در هر حال مرغ همسایه غاز است

دوشنبه 20/2/1389 - 10:40 - 0 تشکر 199492

اره .
به هر حال حرفای رییس جمهور کشورم رو حتی اونایی که از جلسه "در رفتن" تو دفترشون دیدن.
اونا فهمیدن که دیگه با چنگ و دندون نشون دادن این ایران نمی ترسه.
غاز بودن مرغ همسایه رو ببینید که تو جریان انتخابات انگلیس هم مردم اعتراض داشتن و پلیس کاملا در گیر شد می تونید تو تابناک ببینید چه جوری....اونوقت رسانه ی کاملا بی طرف (bbc) هیچ صداش در نمیامد. دیدید مرغ همسایه غازه؟
حالا همین رسانه ی بی طرف که این قدر طرفدار داره اگه تو یکی از دانشگاه های کشور یه اتفتقی بیوفته با بزرگ نمایی این طور ی به خورد مخاطب میده که مخاطب رو مجاب کنه که بله این اعترض به دولت یا نظام بوده.
یا حق

دوشنبه 20/2/1389 - 11:45 - 0 تشکر 199503

سلام
بله حاج محمود کارشو خیلی عالی انجام داد.
ببخشید ها من نفهمیدم امریکا ما رو تهدید بمب اتمی میکنه ستیه جویی یا حرف زدن حق ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بابا خط فکری بعضی ها هم که معلومه

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
پنج شنبه 10/4/1389 - 11:13 - 0 تشکر 208424

بسم رب المهدی
درود خداوند بر رییس جمهور خدوم ما
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر...

لبيک يا خامنه اي 

در کشور عشق مقتدا خامنه ايست          فرماندهي معظم کل قوا خامنه ايست

ديروز اگر يوسف عزيز مصر بود   امروز عزيز دل ما خامنه ايست

 

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی