انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 498)
پنج شنبه 16/2/1389 - 15:6 -0 تشکر 198946
این یكی از سطل زباله به مراد خود رسید

 

یك روزنامه نگار مدعی اصلاحات و مشاور موسوی خوئینی ها كه در پروژه انتشار نامه جعلی در روزنامه سلام بر علیه طرح اصلاح قانون مطبوعات (16 تیر 78) ایفای نقش كرده بود، به جمع دوستان خود در رادیو فردا (ارگان رسمی سازمان سیا) پیوست.
«م-و» پس از خروج از كشور، در خدمت رادیو فردا قرار گرفته است. او همان كسی است كه فاكس نامه جعلی منسوب به سعید امامی را در روزنامه سلام دریافت و با هماهنگی موسوی خوئینی ها (مدیر مسئول روزنامه) به چاپ سپرد.
سلام در تیتر یك خود با درج این نامه ادعا كرد «سعید امامی پیشنهاد اصلاح قانون مطبوعات را داده است.» همان ایام، مجلس پنجم در حال اصلاح قانون مطبوعات برای بستن راه نفوذ عناصر وابسته به رژیم طاغوت و بیگانگان بود و سلام با اقدام خائنانه خود كوشید این اقدام منطقی و اصلاحی را به یكی از متهمان قتل های زنجیره ای نسبت دهد. همین اقدام فریبكارانه سرآغاز التهاب و تشنج در كوی دانشگاه و تدارك آشوب خیابانی در فاصله 18 تا 23 تیر 78 شد.
این در حالی بود كه وزیر اطلاعات دولت خاتمی طی مصاحبه ای تاكید كرد روزنامه سلام ضمن دستبرد به نامه محرمانه مشاوران وزیر اقدام به تحریف در دو حوزه «نویسنده» و «موضوع» نامه كرده است به این ترتیب كه نامه نه متعلق به امامی بلكه متعلق به مشاوران وزیر بود، و موضوع آن نیز نه اصلاح قانون مطبوعات بلكه عام مسائل فرهنگی بوده است. وزیر اطلاعات همچنین تاكید كرد روزنامه سلام برای استفاده سیاسی و جناحی دست به سرقت و تحریف زده است.
به گزارش جهان، شب قبل از انتشار نامه وزارت اطلاعات در روزنامه سلام فردی كه گفته شد طراح پشت پرده اصلاحات است، در تماسی تلفنی به «م-و» می گوید این نامه را چاپ كن و مدعی شو فكسی بوده و بعد هم آن را در سطل زباله بیانداز!
م-و پس از این اقدام از سوی تشكیلات مرد خاكستری با مبالغ میلیونی (25 میلیون تومان) مورد تشویق قرار گرفت و توانست منزل مسكونی خود را به محل جدیدی منتقل كند. همین ماجرا بود كه باعث شد پس از سلام وی به زنجیره رسانه های زنجیره ای یاس نو، مشاركت، صبح امروز، بهار، و ... بپیوندد.
گفته می شود همسر وی نیز كه از خبرنگاران روزنامه توقیف شده بهار بوده است در حال حاضر به خارج از كشور سفر كرده است.

منبع کیهان

جمعه 17/2/1389 - 13:18 - 0 تشکر 199095

عالی بود

شنبه 18/2/1389 - 16:53 - 0 تشکر 199227

بی معنی بود
باز هم همان حرفهای قبلی
ما کاری نداریم از کدام بلندگو میشنویم
ما با خود حرف کار داریم
به گمانم امام علی هم اینگونه بودند!!!

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی