کتاب و کتابخوانی (بازدید: 1201)
دوشنبه 6/2/1389 - 8:27 -0 تشکر 197374
کتاب درد سیاوشبه همراه خلاصه داستان

درد سیاوش
نویسنده : اسماعیل فصیح (1313 -1388 تهران)
انتشارات : صفی علیشاه
327 صفحه
در جشن ازدواج خسرو با ثریا مرد دیوانه ای وارد عروسی می شود و با قاتل خطاب کردن خانواده داماد عروسی را به هم می ریزد. خسرو به دنبال یافتن حقیقت زندگی اش و چگونگی مرگ پدرش - سیاوش ایمان- به هر دری می زند و از نظرها پنهان می شود.
جلال - راوی داستان - به دعوت خواهرش فرنگیس از خوزستان راهی تهران می شود تا به جستجوی خسرو بپردازد او دایی ثریا است. فرح مادر خسرو با وجود سن نسبتا زیاد زنی زیباست و با سرهنگ بازنشته ای زندگی می کند و همواره می خواهد خسرو را از جستجوی علل قتل پدرش باز دارد.
ژیلا خاله خسرو نیز در حال کمک به جلال است تا  این راز بزرگ را کشف کنند و در حین ماجرا به هم علاقه مند می شوند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی