ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 555)
شنبه 4/2/1389 - 17:8 -0 تشکر 197117
تعرفه‌های شبکه تلفن همراه اعتباریPrepaid

تعرفه‌های شبکه تلفن همراه اعتباری Prepaid

الف – تعرفه‌های ارتباط متقابل (Interconnection)

1- شرکتهای ارتباطات زیرساخت، ارتباطات سایر، شرکتهای سهامی مخابرات استانها با توجه به مفاد قرارداد شماره 4531 با شرکت مجتمع صنعتی رفسنجان (عامل شبکه تلفن همراه اعتباری Prepaid) بایستی امکانات لازم جهت برقراری ارتباط مشترکین تلفن همراه اعتباری (Prepaid) با شبکه‌های خود و بالعکس را بدون محدودیت فراهم نمایند.

2- شرکت ارتباطات سیار و شرکتهای سهامی مخابرات استانها و شرکت مجتمع صنعتی رفسنجان (عامل شبکه تلفن همراه اعتباری Prepaid)، هزینه‌های ارتباطات برقرارشده از شبکه خود به سایر شبکه‌های مندرج در این مصوبه را برابر تعرفه‌های مصوب از مشترکین دریافت و جزء منابع مالی خود منظور نموده و بابت تماسهای برقرارشده به مدت 6 ماه وجهی از شبکه مقابل دریافت و یا پرداخت ننمایند.

بدیهی است حق‌السهم شرکت مخابرات ایران از درآمدهای مشترکین تلفن همراه اعتباری برابر مفاد قرارداد بایستی پرداخت شود.

3- شرکت ارتباطات زیرساخت با توجه به مفاد قرارداد امکانات لازم را جهت برقراری ارتباطات بین‌الملل مشترکین تلفن همراه اعتباری Prepaid به سایر کشورها و بالعکس را فراهم نماید. در این رابطه با درآمدهای ریالی مطابق مفاد قرارداد به نسبت حق‌السهم تعیین شده بین کارفرما و عامل تسهیم می‌گردد.

تسویه حساب ارزی با سایر کشورها با در نظر گرفتن نرخهای محاسباتی بعهده شرکت مخابرات ایران خواهد بود.

ب- تعرفه خدمات مخابراتی تلفنهای همراه اعتباری (Prepaid)

1- تعرفه کارکرد مکالمات شهری، بین‌الملل، SMS و VMS تلفنهای همراه اعتباری با توجه به مفاد مصوبه مورخ 19/11/81 شورای اقتصاد و ابلاغیه شماره 30211/101 مورخ 24/12/81 دبیر مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران معادل 50% بیش از تعرفه‌های فوق‌الذکر در شبکه تلفن همراه اعتباری (Post paid) محاسبه و از مشترکین اخذ شود.

2- سایر تعرفه‌های خدمات مخابراتی تلفن‌های همراه اعتباری (Prepaid) شامل تعرفه‌های مربوط به تعویض سیم‌کارتهای سوخته و یا مفقودی، تغییر نام، تعویض شماره، سرویسهای ویژه (نمایشگر شماره، عدم نمایشگر، محدودیت مکالمه، فاکس، دیتا و سایر تعرفه‌ها) در صورت وجود قابلیت‌های اجرایی برابر تعرفه‌های مزبور در شبکه تلفن همراه (Postpaid) محاسبه شود.

3- در صورتیکه شرکت مجتمع صنعتی رفسنجان (عامل شبکه تلفن همراه اعتباری Prepaid) خواهان اعمال تخفیفهایی در هریک از تعرفه‌های خدمات مخابراتی باشد بایستی برابر مفاد قرارداد، مراتب را به هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران منعکس و مجوز لازم دریافت نماید.

4- نظارت بر کیفیت شبکه (بند الف نامه 302/203 مورخ 5/2/84) از طریق مشترکین تست با تعداد 1000 شماره در این مرحله با قابلیت تعامل با شبکه‌های کارفرما انجام پذیرد.

 

شارژینگ ارتباط مشترکین ثابت و همراه با شبکه اپراتور دوم

شارژینگ ارتباط مشترکین ثابت و همراه با شبکه اپراتور دوم برمبنای نرخ یک دقیقه مکالمه تلفن همراه (MCI) به ایرانسل و همچنین نرخ مکالمه مشترکین شبکه ثابت به ایرانسل منحصرا معادل مبلغ ارتباط شهری در شبکه تعریف و محاسبه می‌گردد.

شارژینگ مشترکین ایرانسل بصورت Flat و بر مبنای تعرفه‌های ابلاغی برای کلیه تماسهای شهری و بین شهری به ازای هر دقیقه 499 ریال محاسبه می‌گردد، لذا نرخ ارتباط تلفنهای ثابت به شبکه ایرانسل تا اطلاع ثانوی برمبنای تعرفه مذکور (499 ریال برای شهری و بین شهری در تمام ساعات شبانه‌روز و ایام تعطیل رسمی) برای مشترکین محاسبه و در شبکه تعریف می‌گردد.

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی