دانش و فن آوری (بازدید: 420)
سه شنبه 31/1/1389 - 14:44 -0 تشکر 196372
انتقال به سوی »ان جی ان« زمانبر است

انتقال از شبکه فعلی به NGN برای هیچ کشوری در کوتاه مدت میسر نیست.

وفا غفاریان رییس هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان این مطلب اظهار داشت: به عنوان نمونه انگلستان تاکنون توانسته در یکی از شهرهای کوچک خود اقدام به راه‌اندازی این شبکه‌ها کند چرا که راه‌اندازی چنین شبکه هایی نیازمند سرمایه‌گذاری‌های فراوانی است.
وی تاکید کرد:طبق برآوردی که صورت گرفته راه‌اندازی این شبکه برای کل کشور 40 میلیارد دلار سرمایه نیازمند است که این در کوتاه مدت میسر نیست. غفاریان گفت: پایلوت‌ها برای ورود NGN در حال راه‌اندازی است.
رییس هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران یاداور شد: یک تا یک و نیم سال زمان لازم است تا این پایلوت به طور کامل اجرایی شود. وی در پایان خاطر نشان کرد: پس از شش ماه می‌توانیم نتایج پایلوت‌ها را به دست آوریم تا بر اساس آن به تصمیم قطعی برای توسعه این پایلوت‌ها دست یابیم.  

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی