ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 306)
چهارشنبه 25/1/1389 - 20:8 -0 تشکر 194864
افزایش تعرفه تلفن ثابت

طبق بسته پیشنهادی شركت مخابرات ایران به كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه‌های تلفن ثابت بر اساس مسافت تغییر كرده و بدین ترتیب در برخی جاها افزایش و در بعضی دیگر كاهش خواهند یافت.

شركت مخابرات ایران پیشنهادهای خود را در زمینه تغییر تعرفه تلفن ثابت به كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات جهت بررسی و نهایی شدن ارائه كرده است؛ این كمیسیون هم از مخابرات اطلاعات تكمیلی درخواست كرده و مخابرات نیز در حال آماده كردن اطلاعات تكمیلی است.
صابر فیضی، مدیرعامل شركت مخابرات ایران، در گفت‌وگو با ایسنا درباره تكلیف افزایش تعرفه تلفن ثابت اظهار كرد: در بسته پیشنهادی ما تعرفه‌ها در برخی جاها افزایش و در برخی جاهای دیگر كاهش داشته و در واقع پیشنهادها زوم‌بندی‌هایی دارد كه این زوم‌بندی براساس كیلومتر بوده و تعرفه‌ها بر این اساس تغییر می‌كند.

به گزارش ایسنا بحث تغییر تعرفه مكالمات تلفن ثابت هم‌اكنون در دستور كار كمیسیون تنظیم مقررات است. مدیرعامل شركت مخابرات ایران پیش از این نیز درباره احتمال افزایش قیمت مكالمات تلفن همراه هم گفته بود: بحث تعرفه تلفن همراه هنوز قطعی نشده است و این تعرفه به نوعی به قیمت‌ پالس وابسته است و باید افزایش آن با كار كارشناسی و بررسی صورت‌ گیرد، ولی طبیعی است كه افزایش آن به میزان افزایش تعرفه تلفن ثابت نخواهد بود.

مسوولان مخابراتی معتقدند در بحث تلفن ثابت باید این تعرفه را با دنیا مقایسه كنیم كه در قیاس با كشورهای دیگر و با توجه به تورم هر ساله و قیمت تمام شده، تعرفه تلفن ثابت در كشورمان بسیار پایین است؛ یعنی اصولی كه باید از برنامه پنج‌ساله سوم توسعه انجام می‌شد كه سالانه افزایش 10 درصدی تعرفه تلفن ثابت داشته باشیم، انجام نشده است و تقریبا از سال 84 كه اتمام برنامه پنج ساله سوم و شروع برنامه پنج ساله چهارم بود، این افزایش 10 درصدی سالانه اعمال نشده است. وزیر ارتباطات هم پیش از این درباره امکان تغییر تعرفه خدمات مخابراتی پس از خصوصی‌سازی مخابرات گفته بود: طبق قانون اصل 44 قانون اساسی، وقتی شركتی خصوصی شود، می‌تواند درخواست كند كه اگر در گذشته تعرفه‌هایی زیر قیمت تمام شده داشته، با تصویب مراجع قانونی آن‌ها را به حد قیمت تمام شده برساند که در این مورد کمیسیون تنظیم مقررات رادیویی آماده بررسی و تصمیم‌گیری است.

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
چهارشنبه 25/1/1389 - 21:36 - 0 تشکر 194886

با سلام
خدایا برس به داد ما كه اینترنت دیال‌آپیم!!!(خنده)
یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی