انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 335)
چهارشنبه 25/1/1389 - 14:14 -0 تشکر 194783
اگر برات شما امضا شود رفتنی هستید

با سلام

 

وقتی نوای رفتن دوستان به عتبات و عالیات گوش هامان را نوازش می کند و دل هامان را می لرزاند و باران شوق دیدار دوست گونه هامان را نمناک می کند، همان‌جاست که برات رفتن امضا خواهد شد.
 

 ثبت‌نام دور جدید عتبات عالیات از طریق سامانه پیش ثبت‌نام عتبات به آدرس  www.atabat.haj.ir از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 25 فروردین تا ساعت 24 روز شنبه 31 فروردین انجام خواهد شد.

وقتی نوای رفتن دوستان به عتبات و عالیات گوش هامان را نوازش می کند و دل هامان را می لرزاند و باران شوق دیدار دوست گونه هامان را نمناک می کند، همانجاست که برات رفتن امضا خواهد شد، اگر ممدتی است که هوای رفتن در دل و در سر دارید بسم الله. سازمان حج و زیارت اعلام کرد، با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده، ثبت‌نام گروه‌های اعزامی عتبات عالیات از تاریخ 30 اردیبهشت تا 31 تیر 89 ‌به شرح ذیل انجام خواهد شد، مراحل زیر را درست به خاطر بسپارید که راه نزدیک است و دوست نزدیکتر:
به ماننده دوره‌های قبلی در این دوره نیز متقاضیان تشرف قبل از ثبت‌نام در گروه‌ها‌، در سامانه پیش ثبت‌نام عتبات نام‌نویسی كرده و كد رهگیری دریافت خواهند كرد.
شروع پیش ثبت‌نام از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 25 فروردین تا ساعت 24 روز شنبه 31 فروردین خواهد بود.
روزهای یكم و دوم اردیبهشت ماه مشخصات ثبت شده متقاضیان با اطلاعات پایگاه ثبت احوال كشور مطابقت داده شده و افرادی كه اطلاعات آنها مغایرت داشته باشد، از سیستم حذف خواهند شد‌.
روز شنبه مورخ 4 اردیبهشت 89 قرعه‌كشی بین متقاضیان انجام و نتیجه آن روز یكشنبه 5 اردیبهشت بر روی سامانه پیش‌ ثبت‌نام عتبات عالیات قرار خواهد گرفت كه متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت مذكور از نتیجه پیش ثبت‌نام و تاریخ ثبت‌نام خود در كاروان‌ها مطلع شوند.
افرادی كه در پیش ثبت‌نام دوره‌های قبل شركت كرده و حائز اولویت تشرف اعلام نشده‌اند‌، این دوره نیازی به طی مراحل پیش ثبت‌نام نداشته و اطلاعات آنها(‌‌بر اساس گروه‌بندی مربوطه‌) به دوره جدید انتقال یافته و در قرعه‌كشی شركت داده خواهند شد‌.
اطلاعات افرادی كه در دوره قبل حائز اولویت تشرف شناخته شده و به هر دلیل در گروه‌ها ثبت‌‌نام نكرده‌اند‌، از سامانه پیش ثبت‌نام حذف خواهد شد و در صورتی كه این عزیزان مایل به تشرف در این دوره باشند‌، لازم است مجدداً نسبت به طی مراحل پیش ثبت‌نام اقدام كنند.
افرادی كه مبادرت به ثبت‌نام گروهی 35 نفره می‌كنند، در صورتی كه تعدادی از آنها منصرف یا از آن گروه خارج شوند و عدد گروه كمتر از 25 نفر شود‌، گروه مذكور حذف شده و در قرعه‌كشی بعدی شركت داده نخواهند شد‌.
متقاضیان می‌توانند به یكی از دو روش ذیل نسبت به پیش ثبت‌نام عتبات عالیات اقدام كنند:
الف ـ پیش ثبت‌نام گروهی‌، از 1 تا 7 نفره (ثبت‌نام در این روش حداقل یك نفر و حداكثر تا 7 نفر است)
ب ـ پیش ثبت‌نام گروهی‌، فقط 35 نفره ( ثبت‌نام در این روش باید حتماً 35 نفر كامل باشد‌)
فقط 15درصد ظرفیت اعزام مختص اعزام‌های گروهی ( گروه‌های 35 نفره‌) است‌‌ لذا پیشنهاد می‌شود برای آنكه از امكان بیشتری برای تشرف بهره‌مند شوید، در گروه‌های حداكثر تا 7 نفره ثبت نام كنند.

یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

چهارشنبه 25/1/1389 - 19:2 - 0 تشکر 194850

با سلام
خودم كه خیلی دلم هوای اون‌جا رو داره
مامان و بابام و 1 عمو و زن‌عمو و 1 عمه و شوهر عمه‌ام تازه شنبه از اون‌جا میان، خیلی عالی بوده
تقبل‌الله
بطلبین آقای خوبی‌ها
یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

چهارشنبه 25/1/1389 - 20:46 - 0 تشکر 194879

خدایا!برات همه ی ما رو هم امضاء کن بحقّ حضرت زهراء(س)

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

پنج شنبه 26/1/1389 - 9:9 - 0 تشکر 194997

کربلا قبله دلهاست خدا میداند دیدنش آرزوی ماست خدا میداند

يا علي گفتيم و عشق آغاز شد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی