دانش و فن آوری (بازدید: 372)
سه شنبه 24/1/1389 - 16:30 -0 تشکر 194575
مردی که با پاهایش کارهایی می کند که ما با 4تا دست هم نمی توانیم

از وقتی که به یاد می آورد همیشه از پاهایش استفاده می کرده است. او بد شانسی آورده بود و وقتی متولد شد که ...

پیتر لانگ استاف 48 ساله یک سند زنده ای است از اینکه آرزو و امید می‌تواند بر هر چیزی چیره شود. اگرچه او 2 دست ندارد اما او تابلوهایی را می کشد که ما با چهار تا دست هم نمی‌توانیم.
از وقتی که به یاد می آورد همیشه از پاهایش استفاده می کرده است. او بد شانسی آورده بود و وقتی متولد شد که مادرش دچار بیماری تالیدومید شده بود که باعث دفورم شدن جدی نوزاد می شود و پیتر نیز به شدت آسیب دید.

خوشبختانه این معلولیت جدی آرزو های این هنرمند را تحت تاثیر قرار نداد و از سن کم شروع به تلاش کردن کرد و فهمید که چگونه با پاهایش کار کند. حالا او می گوید که پای راستش درست مثل دست راست یک شخص معمولی کار می کند. او می تواند در را باز کند، و همه کار ها را با یک پا انجا دهد.
قبل از روی آوردن به هنر، پیتر در یک مزرعه پرورش خوک کار می کرد و تراکتور می راند و حیوانات را نگهداری می کرد. او از این کار استعفا داد و به هنر روی آورد. او سریع در یک جنبش به نام "هنرمندانی که با دهان و پا کار می کنند" نام نویسی کرد و حالا کار های او در همه جای دنیا نمایش داده می شود.
پیتر در کشیدن منظره تخصص دارد و همچنین کارت‌های کریسمس درست می کند.

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی