انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 635)
پنج شنبه 12/1/1389 - 18:11 -0 تشکر 192377
فرماندار گناباد:ورود به حوزه فرهنگ با یك تاخیر 20 ساله صورت گرفت

صفایی فرماندار گناباد:

ورود به حوزه فرهنگ با یك تاخیر 20 ساله صورت گرفت

 

 

به گزارش گناباد عروس کویر: فرماندار گناباد گفت: سال 89 با یك رویكرد فرهنگی در دولت دهم شروع شد كه البته با یك تاخیر 20 ساله وارد حوزه فرهنگی شده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری فارس از گناباد، محمد صفایی ظهر امروز در جمع مدیران فرهنگی شهرستان اظهار داشت: در حوزه‌های مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری باید از ماه اول كنترل و نظارت را شروع كرد كه طبق اهدافی كه گرفته شده، جلو رفت.
وی ادامه داد: برای رسیدن به اهداف، مستمر باید كنترل و نظارت انجام شود و این باز به نقش مدیریت برمی‌گردد.
فرماندار گناباد در بحث بهره‌وری نیز بیان داشت: بهره‌وری تركیبی از انگیزه و شایستگی است به طوری كه اگر یكی از این دو صفر باشد بهره‌وری هم صفر می‌شود.
وی با بیان اینكه بعد از بهره‌وری اثربخشی وجود دارد، افزود: در حوزه‌های مختلف به دنبال اثربخشی هستیم كه نتایج آن را در حوزه‌های مختلف به صورت كمی باید شاهد باشیم و كاری كه اثربخشی ندارد نباید انجام و دنبال شود.
صفایی ادامه داد: پیام امام (ره) بعد از دفاع مقدس یك آماده‌باش و بیشترین خطابشان به جوانان بود كه خود را برای یك مبارزه علمی و عملی بزرگ آماده كنند و اگر آن آماده‌باش را می‌گرفتیم روند حركتی ما یك روند تند بود.
وی عنوان داشت: امام هشدار دادند كه در كنار لانه‌های گرگ لانه گزیده‌ایم و به دنبال آن در سال 68 مقام معظم رهبری تهاجم فرهنگی و بعد شبیخون فرهنگی را مطرح كردند و چون هیچ‌یك را نگرفتیم در نهایت قتل عام فرهنگی را مطرح كردند.
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح كرد: سال 89 فرصت طلایی بر ای دستگاه‌های فرهنگی است و دبیرخانه‌ها باید فعال باشند، هدف داشته باشند و اثربخشی را رصد كنند و طرح‌های مدون و قابل قبول را ارائه دهند.
صفایی با بیان اینكه همكاری بین دستگاهی به ویژه در دانشگاه‌ها باید لحاظ شود، ابراز داشت: در شهری با 10 مركز آموزش عالی و حجم زیاد اساتید و دانشجو به سمت همكاری‌های فی مابین باید رفت و آورده دانشگاه‌ها باید در مقایسه با اولویت‌ها و موفقیت‌های

 

پنج شنبه 2/2/1389 - 0:26 - 0 تشکر 196712

امیدواریم نتیجه بده
ماهی رو هر وقت از آب بگیرن تازه است

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی