انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 903)
دوشنبه 24/12/1388 - 19:51 -0 تشکر 190145
ناچاریم با كروبی و موسوی كنار بیاییم


یكی از عناصر ضد انقلاب مقیم خارج گفت جریان سرنگونی طلب ناچار است با موسوی و كروبی كنار بیاید.
عطاء هودشتیان كه با گروهك اتحاد جمهوری خواهان (بازسازی شده گروهك های ورشكسته گوناگون) همكاری می كند در گفت وگو با دویچه وله اظهار داشت: شجاعت جنبش سبز پس از عاشورا پس رفت. من روز عاشورا را مرحله جدیدی می دانم. ضعف اصلی، عدم برنامه و سازماندهی و عدم رهبری است. شجاعت در سران جنبش نیست كه خود را با نیازهای تكاملی جنبش منطبق كنند. ما مقابل رژیمی هستیم كه هر روز نوك خود را تیزتر می كند اما سران جنبش توانی برای مجهز كردن متقابل ندارند.
دویچه وله پرسید «به جای كسانی كه عجالتاً جنبش را هدایت می كنند چه كسان دیگری می توانند این نقش را ایفا كنند»؟ هودشتیان پاسخ داد: كسان دیگری وجود ندارند زیرا جمهوری اسلامی در دهه 60 رهبران بالقوه ای را كه توانستند الان وارد میدان شوند، نابود كرد. من فكر می كنم در شرایط فعلی چاره ای نیست جز اینكه با همین آقایان موسوی و كروبی كنار بیاییم. این واقعیتی است كه آنها قطعات كنده شده از همین نظام هستند اما ما باید دست از خیالپردازی برداریم و بپذیریم كه این دو نفر با همه تردیدها و ضعف هایشان جلوی نظام ایستاده اند.
وی درباره ضعف ها و شكنندگی فتنه سبز گفت: جنبش به صورتی هیجان انگیز جلو رفت و دچار توهماتی شد. باید با توجه به تجربه 22 بهمن، در طرح ها و اشتباهات تأمل كرد. باید هیجان های اولیه را كنار گذاشت. مخالفان باید متوجه باشند با رژیمی سر و كار دارد كه نه شبیه دولت های اروپای شرقی است، نه به دیكتاتوری های قبلی شباهت دارد، نه كاملاً ایدئولوژیك و نه یكدست و توتالیتر است. جنبش باید ماهیت این نظام را بشناسد. جنبش برای پیروزی آمادگی ندارد زیرا تنها تنفر برای تغییر یك نظام كافی نیست. همچنین امكان سازش در بالا و سكوت در جنبش هست. جنبش مایحتاج كافی ندارد و می تواند ناتمام بماند.
این مهره ضد انقلاب كه در چند ماهه آغازین آشوب ها با هیجان تمام در حوزه رسانه ای فتنه فعال شده بود، می گوید: یكی از موانع این است كه جنبش ابزار رهبری منطبق بر اوضاع را ندارد. مشكل اینجاست كه ما به درستی نمی دانیم چه می خواهیم. ما باید فارغ از ذهنی گری بگوییم كه این جنبش از حد و حدود آقای موسوی فراتر نرفت. ما با آقای موسوی و كروبی به نیازهای نهایی نمی رسیم. دیالوگ با این آقایان لازم است اما كافی نیست.

دوشنبه 24/12/1388 - 20:50 - 0 تشکر 190156

منبع لطفا"
-----
این افراد هم خودشان می گویند افکار موسوی با ما نمی خورد اما عده ای هنوز می گویند موسوی با این افراد است.

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

سه شنبه 25/12/1388 - 10:8 - 0 تشکر 190220

با سلام
دوست من تا کی بگوییم ان شاالله بز است !!!!
کافی نیست ؟؟؟ وقتی آقای موسوی در بیانیه ها و مصاحبه ها دقیقا همان حرفهای بی بی سی را تکرار میکند !!!
(مصاحبه بعد از 22 بهمن) و قتی سفارشات ای رسانه ها بعد از پخش توسط آقای موسوی در بیانیه ها می آید و خیلی از این نمونه ها بازهم بگوییم که اینها هیچ ارتباطی با هم ندارند .؟؟؟!!!
عزیز من این حرفها که الان توسط این افراد گفته میشود همه دعوا سر رهبری این اغتشاشات است و از حب جاه نشات میگیرد و اینکه بالاخره بودجه مصوب آمریکا باید در جیب چه کسی برود !!!
امیدوارم خداوند بصیرت لازم و کافی را به همه ما بدهد.
و من الله التوفیق

يا علي گفتيم و عشق آغاز شد

سه شنبه 25/12/1388 - 14:15 - 0 تشکر 190283

ما باید بسیرت داشته باشیم اگر می گویند که افکار موسوی با ما نمی خورد دلیلی بر خوب بودن وی نمی شود ما کسی را می خواهیم که با قانون در گیری نداشته باشد و باید به نظرات ما آدم هایی که زیاد پولدار نیستیم ولی حق رأی داریم اجازه ی انتخاب بدهند حق رأی برای همه است نه فقط آقای موسوی و همراهانشان حال او اگر خوب بود باید خود را از آنها جدا می کرد نه اینکه خود را یکجوری فشار دهد تا بتواند در پیش آنان جای گیرد نمی دانم این همه کشت و کشتار را نمی بینید اگر این افراد نمی آمدند با مردم مبارزه کنند آیا اینجوری می شد ما از حق خود که به خاطر سید بودنش نمی توانیم بگزریم ما می گوییم اعدام باید گردد همین.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی