انجمن ها > انجمن دانش آموزی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانش آموزی (بازدید: 400)
دوشنبه 24/12/1388 - 14:4 -0 تشکر 190066
تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون دانشگاه پیام نور

مهلت ثبت نام در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام نور سال 1389 ، 2 روز دیگر تمدید شد.
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ترتیبی اتخاذ شده است كه:

1- از ساعت 8 تا 19 روزهای دوشنبه 24-12-88 و سه شنبه 25-12-88 فقط در باجه اصلی پست مرکزی هر یک از شهرستان ها و در شهرستان های بزرگ مانند شهرستان های اصفهان ، اهواز ، تبریز ، مشهد ، شیراز و ... در مناطق پستی این شهرستان ها فقط به توزیع مدارک ثبت نام آزمون فوق اقدام شود. 

2- از ساعت 8 تا 19 روزهای دوشنبه 24-12-88 و سه شنبه 25-12-88 مدارک مذکور برای داوطلبان شهرستان تهران فقطدر یکی از مناطق پستی 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 19 توزیع شود. 

بنابر این داوطلبان علاقمند و واجد شرایط می توانند در یکی از این روزها به باجه پستی توزیع کننده مدارک ثبت نام آزمون دوره های فراگیر کارشناسی سال 1389 دانشگاه پیام نور مراجعه و پس از پرداخت 645،000 ریال (شصت و چهار و پانصد تومان) به عنوان وجه ثبت نام در آزمون و اخذ واحد ، به دریافت کارت اعتباری ثبت نام که دارای شماره پرونده ، نام کاربر و رمز عبور به منظور ورود به سیستم نرم افزاری ثبت نام اینترنتی است و یک جلد دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام کنند. 

امکان ثبت نام الکترونیکی از طریق شبکه اینترنت برای داوطلبان دوره های فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام نور تا ساعت 24 سه شنبه 25-12-88 فراهم شده است. 

داوطلبان می توانند حداکثر تا ساعت 24 سه شنبه 25-12-88 با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
www.sanjesh.org  و براساس دستورالعمل های مربوط نسبت به تکمیل تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام آزمون دوره های فراگیر کارشناسی سال 1389 دانشگاه پیام نور اقدام کنند.

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی