انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 450)
جمعه 21/12/1388 - 16:40 -0 تشکر 189530
تحریم چهارشنبه سوری

 

همانطور که در بعضی از سایتهای اینترنتی مخصوصا جرس که به عنوان پایگاه اینترنتی جریان فتنه آمده است چهارشنبه آخر سال تحریم شده  ودستور عقب نشینی وتحریم حضور دراین مراسم داده شده است .باتوجه به اینکه  بعد ازحدود 8ماه تندروی وآشوب های کور ودعوت های متعدد به اغتشاش و تهیه گزارش های دروغ  وتحریک های لظه به لحظه  این جریان که در پی بهره گیری از کمترین فرصت ها بودکه اوج این وفتنه انگیزیها درعاشوری امسال نمایان شد. در رابطه با این تغییر ناگهانی رویه واتخاذ استراتژی جدیداین جریان نکاتی به نظر می رسد:

۱- جریان آشوبگر بعد از ماهها آشوبگری وفتنه انگیزی وقتی به  ارزش واقعی جایگاه اجتماعیش درمیان تودهای مردمی خصوصا بعد ازجریان راهپیمایی بزرکگ ۲۲ بهمن پی برد چنین رویه ای را اتخاذ نمود.

۲- سران فتنه برای فرار از پرداخت هزینه های سنگین اغتشاش و آشوبگری چند ماه شان بهترین گزینه برای در امان ماندن ازعواقب این صدمات تغییر استراتژی مبارزاتی خویش را از موثرترین عناصر ادامه مبرزاتی خویش می دانند.

۳- طرح مبارزه آرام ودر عین حال نفاق گونه این جریان خبر از دوره تازه ای از جنگ نرم طراحی شده برای به زانو درآوردن نظام اسلامی است.

۴- ونکته آخر اینکه از هر چه بگذریم سرپا نگه داشتن جنبشی که نفس های آخر ش را می کشد مهمترین ماموریت اتاق فکر آشوبگران است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی