انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 2480)
دوشنبه 17/12/1388 - 3:11 -0 تشکر 188810
طنز خبری

سلام
یکی از کمبودهای انجمن طنز ، طنز خبریه ! 
طنز خبری شامل اخبار سیاسی****، اجتماعی **** و ورزشی (با حضور علی آبادی و کفاشیان:)) و فرهنگی و هنری میباشد 
چنین ستون هایی مثلا در نشریات وجود دارند مثل هفته نامه همشهری جوان ، ستون های رویداد ایکس یا چهل سال بعد گل آقا که خیلی معروفه
خودم تا آخر پایه این بحث هستم و از شما عزیزان هم می خوام با نگاهی طنز به اخبار روز ایران و حتی جهان بیایید و در اینجا با زبان طنز آن خبرها رو بیان کنید البته من خودم از کپی پیست یا تایپ طنزهای اطرافم هم ! استفاده می کنم :) شما هم می تونید این کارو کنید .
از مدیر انجمن دوست عزیزم گنجینه هم این خواهشو دارم کنترل کنند و اگر یهو زدیم به جاده خاکی و زیادی طنز شدیم خودشون قیچی کنند :))
شروع می کنیم
یا علی  

در مورد نام تاپیک هم لطفا اگر نام بهتری به ذهتون اومد بگین تا تغییر داده بشه :)

دوشنبه 17/12/1388 - 20:43 - 0 تشکر 188961

با تشکر فراوان از آقا محسن گل

 کاملا حق با شما می باشد جای این بحث در انجمن خالی بود.

انشاءالله بتوانیم بحث را به خوبی پیش ببریم.

سایت گنجینه دانلودهای رویایی

فریاد بی صدا حرف دل همه کسانی که میگویند ولی شنیده نمی شوند ...هستند ولی دیده نمی شوند ..پس تو نیز بی صدا فریاد کن....

سه شنبه 18/12/1388 - 21:14 - 0 تشکر 189134

همین چند روز پیش بود که خبر رسید گلشیفته فراهانی از شمقدری تشکر کرده و فکر ایران اومدن به سرش زده ، برای اینکه به اصل این موضوع پی ببریم به کاری کاملا قانونی دست زدیم ! رفتیم روی خط گلشیفته اینا ! شنود و این حرفا !!! مکالمات ظبط شده ایشان در حین صحبت با پدرشان بدون کمی و کاستی در زیر آمده است !( این مکالمات چند روز قبل از تشکر گلشیفته برقرار شده بود !)

بهزاد فراهانی : دخترم من به تو افتخار می کنم ...

گلشیفته : بابا شما که می گفتین من آبروی هنری ایران رو ریختم . 

بهزاد فراهانی : آره دخترم اون وقت قضیه فرق می کرد الان خبرایی شده که تو بی خبری !

گلشیفته : چی شده بابا ، باز رای کسی دزدیده شده ! 

بهزاد فراهانی : ساده ای !  همه چیز از جشنواره فجر شروع شد ...

گلشیفته : خوب ...

بهزاد فراهانی : دخترم فکرشم نمی کردم کسی بتونه رو دست تو بلند شه ! 

گلشیفته : واقعا بلند شدند ! من اولین ایرانی بودم که رفتم رو فرش قرمز ! 

بهزاد فراهانی : دخترم اینجا فیلم ساختند در حد تیم ملی !!! صد سال به این سالها ! به خدا وقتی داشتم فیلم رو می دیدم دعا کردم هر چه زودتر برگردی میم مثل مادر دو و سه رو بازی کنی بلکه صدسال به این سالهای طاغوتی رو خنثی کنی ! 

گلشیفته : بابا من احساس مسئولیت می کنم به خدا اگه کارامو راست و ریس نکنی میرم تایتانیک 2 رو با لئو جونم بازی می کنما !  تازه جیمز کامرون هم هست میدونی که می تونم !

بهزاد فراهانی : دختر بذار بقیشو برات بگم مطمئنم بشنوی همین الان میای ایران خودتو تسلیم می کنی ! یه فیلم ساخته شده که اسمش زمهریره ! یه چیزی تو همین مایه ها بود این فیلمه از بالا تا پایین جبهه رو شسته بود !!!!!!!!!!

گلشیفته : بابا من میم مثل مادر می خوام {گریه}!

بهزاد فراهانی :حالا بگذریم از فیلمی که درباره وازکتومی بود و این حرفا !

گلشیفته : چی چی بابا ، این کلمه که گفتین خیلی آشناست چند بار از زبون دی کاپریو این کلمه رو شنیدم !!!

بهزاد فراهانی : به هر حال گلشیفته جان من بهت پیشنهاد می کنم بری با بی بی سی ! صحبت کنی ، قربون صدقه شمقدری بری من خودم چند بار از زبون شمقدری وقتی داشت با رفقاش حرف میزد ! شنیدم که می گفت : جای گلشیفته با اون تیپ مراسم فرش قرمز تو این جشنواره خالیه !!!

گلشیفته : بابا من همین الان میرم بی بی سی !

(با تمام ارادتی که نسبت به گلشیفته فراهانی قائلم تنها شوخی بود خبری :))

متن خبر :جواد شمقدری در حالی از بلامانع بودن بازگشت گلشیفته فراهانی خبر داده است که مدتی قبل گلشیفته فراهانی نیز در گفت وگویی با بی بی سی فارسی از اظهارات اخیر او تشکر ویژه ای کرده بود. 

سه شنبه 18/12/1388 - 22:22 - 0 تشکر 189157

در رابطه با نام ما در اصطلاح طنز به این جور نوشته ها " طنز مطبوعاتی " می گوییم. البته اگر عینا از روی مطلب ثبت شده در یک مجموعه مطبوعاتی نوشته شده باشد.

سایت گنجینه دانلودهای رویایی

فریاد بی صدا حرف دل همه کسانی که میگویند ولی شنیده نمی شوند ...هستند ولی دیده نمی شوند ..پس تو نیز بی صدا فریاد کن....

جمعه 21/12/1388 - 20:39 - 0 تشکر 189554

حتما همگی با گواهی نامه ازدواج آشنا شده اید .

در این زمینه محسن زنگنه رییس سازمان جوانان تهران صحبت هایی کردند و ما هم از فرصت مثل همیشه استفاده کردیم و سریعا صحبتهای ادیبانه ایشان را در قالب سوالهای چهار گزینه ای درآورده ایم تا هوش شما را بسنجیم !

- نام سامانه الکترونیکی ازدواج ....... می باشد .

1.تاج

2.کاج

3.ساج

4.باج

- به دنبال این هستیم كه تا 2 سال آینده اگر پسری به خواستگاری دختری رفت، دخترخانم «به شرطی» جواب بدهد كه خواستگار .............

1.ماشین داشته باشد

2. مسکن داشته باشد

3.این دوره ها را گذرانده باشد

4.خوشگل باشد !

- جوانان با ........... ازدواج می‌كنند و ............را نمی‌بینند.

1.بی عقلی – متاهل ها

2. دختر عمو – دختر خاله

3.اطلاعات بسیار اندك - آموزش‌های لازم

4. پول – بی پول ها

- 5/24 میلیون .... در كشور وجود دارد كه حدود 13 میلیون ...... در سن .... هستند

1. دانش آموز – دانش آموز - اعتیاد

2.قاطر – قاطر – بارکشی

3. جوان- جوان – ازدواج

4.گزینه ، یک دو و سه !

_ پاسخ همه گزینه ها ، گزینه 3 می باشد .


با برداشتی از سبک رویداد نویسی هفته نامه همشهری جوان J

از شما عزیزان هم این درخواست را داریم که در به روز کردن این پست همکاری کنید .

دوشنبه 24/12/1388 - 11:43 - 0 تشکر 190038خبری اندر زرنگی اصفهانی ها

حتما ماجرای راننده ایرانی در کانادا را شنیده‌اید که دنده عقب می‌رفته که به ماشین یک کانادایی می‌زند و پلیس که می‌آید، از راننده ایرانی عذرخواهی می‌کند و می‌گوید " لابد راننده کانادایی مست است که مدعی‌ شده شما دنده عقب می‌رفتید!"
حالا اتفاق جالب‌تری در اتوبان اصفهان رخ داده: همشهری اصفهانی ما توی اتوبان با سرعت ۱۸۰ كیلومتر در ساعت می رفته كه پلیس با دوربینش شكارش می كند و ماشینش را متوقف می كند. پلیس می‌آید كنار ماشین و می‌گوید: "گواهینامه و كارت ماشین!" اصفهانی با لهجه غلیظی می‌گوید:" من گواهینامه ندارم. این ماشینم مالی من نیست. كارتا ایناشم پیشی من نیست. من صاحَب ماشینا كشتم آ جنازشا انداختم تو صندق عقب. چاقوش هم صندلی عقب گذاشتم! حالاوَم داشتم میرفتم از مرز فرار كونم، شوما منا گرفتین." مامور پلیس كه حسابی گیج شده بوده بیسیم می‌زند به فرمانده‌اش و عین قضیه را تعریف می‌كند و درخواست كمك فوری می‌كند. فرمانده اش هم میگوید که او كاری نكند تا خودش را برساند! فرمانده در اسرع وقت خودش را به محل می‌رساند و به راننده اصفهانی می‌گوید: آقا گواهینامه؟ اصفهانی گواهینامه اش را از توی جیبش در می‌آورد و می‌دهد به فرمانده. فرمانده می‌گوید: كارت ماشین؟ اصفهانی كارت ماشین را كه به نام خودش بوده از جیبش در می‌آورد و می‌دهد به فرمانده. فرمانده که روی صندلی عقب چاقویی نیافته، عصبانی دستور می‌دهد راننده در صندوق عقب را باز كند. اصفهانی در را باز میكند و فرمانده می‌بیند كه صندوق هم خالی است. فرمانده كه حسابی گیج شده بوده، به راننده اصفهانی می‌گوید:" پس این مأمور ما چی میگه؟!" اصفهانی می‌گوید: "چی میدونم والا جناب سرهنگ! حتماً الانم می‌خواد بگد من داشتم ۱۸۰ تا سرعت می‌رفتم؟اي آقاي ما برس به داد ما

دوشنبه 24/12/1388 - 15:15 - 0 تشکر 190080

در مورد این قضیه ساج و گواهینامه و این حرفا اعلام شده هرکس این گواهی نامه رو داشته باشه می تونه در قرعه کشی " دارندگان مجوز ازدواج" شرکت کنه. اما بشنوید از جایزه ها:

اول جایزه خانمها رو می گیم که همیشه مقدم اند.
- جایزه خانم ها:
هرچی که دلشون بخواد

- جایزه آقایان:
هرچی که خانم لازم داشته باشه به هرحال اونا دل نازک ترند، بعد هم آقایون که هر چی بخوان برای اهل و عیاله.

در اطلاعیه های بعدی از سایر مزایای "دارندگان مجوز ازدواج" بیشتر صحبت می کنیم.

ضمنا با توجه به بالا بودن آمار دختران مجرد نسبت به پسران در تقسیم جوایز و اینا کلا خانم ها در اولویت اند.

هنگامي که مقدمات نعمتها به شما مي رسد دنباله آن را به واسطه کمي شکر گزاري از خود دور نسازيد .
يکشنبه 29/1/1389 - 18:46 - 0 تشکر 195837

اعترافات دردناک یک قلیان!

ظهر دیروز وقتی تماس ها را چک می کردم متوجه پیام عجیبی شدم . صدایی قل قل کنان! که لرزش فراوانی داشت ، ضجه میزد که این گفت و گو را از من یعنی قلیان! به اطلاع عموم برسانید!!! ما که متعجب شده بودیم که چه جوری قلیان به حرف آمده است تمام و کمال صحبت های این قلیان زبان بسته را! که احتمالا از فرط ! هیجان ! زبان باز کرده بود اینجا قرار میدهیم.

الو الو ... می دونم این موقع شب در دفتر کارتون نیستین ! من 24 ساعت بیشتر وقت ندارم و برای همین خواستم آخرین صحبت هایم را به گوش همگان برسانید ! شاید من هم مثل چپق و وافور و سیخ و ... به تاریخ بپیوندم و جایم را با شیشه و کرک و ماده های عجیب غریب امروزی ! پر کنند .

من نمی دانم چرا باید اینقدر مورد ظلم قرار بگیرم ! مگر نه اینکه من 70 میلیون طرفدار دارم ، اگر راست می گویید رفراندوم بذارید تا ببینید که مردم قلیان می خواهند یا نمی خواهند ! برید حتی از مناطق صعب العبور هم رای جمع کنید .

حالا این محبوبیت عمومی من به کنار ولی شما می دانید من یک عنصر فرهنگی جامعه هستم این عکس گواه است که من دل هنرمندان نقاش را هم برده ام !( ما حدس زدیم منظور و مقصود این نقاشی بوده است !و لینکش را قرار دادیم!)

حتی می توانم نمونه های فیلم را هم بیارم که از من به عنوان نقش اصلی استفاده کردند! حتی اگر لازم باشد سندهایی که جمع کردم تا غرامت ظلم چند ساله ای که بهم شده است را از شما بگیرم ! را هم رو می کنم !!! در آن سالی که انگلیسی ها تنباکو می خریدند مگر خاندان من چه گناهی کرده بودند که در خیابانها شکسته شدند !

حالا این سندهای تاریخی به کنار می توانم ثابت کنم که چه بزرگانی لب به شیلنگ ! من زدند ! و دمی گرفتند و حالی و حولی!!! حتی کلیپ ها و عکسهایی هم دارم و اگر نیاز باشد رسانه ای می کنم !!!

بارها خواستید من را نابود کنید ، بارها در رسانه ها اعلام کردید من ممنوعم ! و من سکوت کردم اما دیگر سکوتم را می خواهم بشکنم نیازی هم به مجوز ندارم و همین الانشم حدود شصت هفتاد (هزار) تا قلیان هستیم و از همینجا اگر شروع کنیم به دود ول کردن! کل ایران در دود ما اسیر خواهد شد !!!

اصلا مشکل از خود ماست که اجازه دادیم شیلنگمان به دهان قرتی ها بیفتد!!! اگر آن سیبیل کلفت های قدیم الان هم دهانشان را به شیلنگ ما گرم می نمودند در این وضع نبودیم !!!

در اینجا ناگهان بلوایی می شود و صدای قلیان محو میشود !

بچه ها پلیسا اومدند دوداتونو ول کنید همه دو سیبا جناح چپ کاپو چینو ها جناح راست ، تنباکوهایی که با ذغال گردو چاق شدند!!! از وسط برند تو دل دشمن !!!!! پرتغال و هلو بمونند برای قسمت آخر حمله !!! چرا همه جا دود شد !!! گاز اشک آور زدند !!! اسپری فلفل جایی رو نمی بینم آخ باتوم ....

و در اینجا هم صدا کاملا از بین رفت !

متن خبر :

سرهنگ رضا غنی لو در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی برنا با بیان تعطیلی مراکز عرضه قلیان در کمتر از 24 ساعت توسط پلیس گفت: پس از انجام هماهنگی های لازم، پلیس توانایی این را دارد که مراکز عرضه قلیان را در کمتر از 24 ساعت تعطیل کند. 

توضیح : اگر اشکالی احساس گردید سریعا حذف شود.

چهارشنبه 26/3/1389 - 5:38 - 0 تشکر 205737

روسیه و چین رایشان دلسوزانه بود!(نظر وزیر خارجه! در مورد رای موافق چین و روسیه به قطع نامه چهارم)

بعد از دیدن و شنیدن و درک این جمله ساعتها طول کشید تا به این نتیجه رسیدم که این جمله در خود مفاهیم ارزنده داشته که پس از درک آنها دیگر با خواندن آن شاخ در نمی آورید!

از آنجا که ما همواره در کار غیر دولتی خود ، خیرخواهانه به دنبال این بودیم که جمله های موهومی دولتیان را که ایجاد توهم می کند را روشن سازیم! پس از ساعتها تفکر در این جمله به مثالها و مصداق های! درستی از آن رسیدیم که در پایین به طور کامل و بدون نقص آورده ایم .

مثلا دوستتان بهتان بگوید سیگار نکش ! یا اگر سیگار روشن کرده ای برایم روشن کن که سیگاره برای سوزاندن نخ اضافی پیراهنت است! نه کشیدن!!! نه اینکه بخواهیم حرف بی شرفان غربی را تکرار کنیم که هر روز می گویند ایران روشن سازی کن که می خوای چی کار کنی ایران و ایران حتی بیابان قم را هم روشن کرده و حالا نمی خوان قبول کنند که ایران کاملا در همه مسائل، کشور روشنی است ! البته شاید روسیه به همین منظور به این قطع نامه رای موافق داده باشد!

یا اینکه مثلا شما داری یک کار درستی انجام می دهی و پدرتان دائما شما را تنبیه می کند غافل از اینکه کار شما کاملا درست است ! البته شائبه ای پیش نیاید ، روسیه مفسد که دائما مردمانش در سرما نوشیدنی های گرم کننده می نوشند! پدر ماست! یا چین پدر سوخته (مطمئنا پدرش مرده و سوزاندنش دیگر‍!( که مسلمانان را می کشد و کمونیست خدانشانس است! مادر ماست!

مثال بعدی که میشه آورد اینست که چین و روسیه برای تسلی خاطر آمریکا که اخیرا با دیدن فیلمهای انتخاباتی سال گذشته ایران از شبکه های غیر معتبر خبری مثل BBC و CNN جوگیر شده است(که همه مونتاژی و غیر واقعی است!) فکر حمله به ایران به سرش زند که با این کار قبر خودش و جهان را که حرف احمدی نژاد ما را گوش نکردند و وابسته به اقتصاد درب و داغان یانکی ها! شده اند را کنده است!

این مثال سومی دلیل وزارت خارجه برای بیان این جمله نیز بوده است که البته قسمت حمله به ایرانش از تخیل کودکانه و پر ذوق نگارنده سر ریز شده است!(منظور از نگارنده من بودما:))

دلیل دیگری به نظرمان نیامد ! همین ها کافی بود تا شک و شائبه های احتمالی از بین برود و این جمله موهومی ، سوژه هزار و خورده ای سایت ضد نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت محترمه و مکرمه نشود.

چهارشنبه 26/3/1389 - 5:39 - 0 تشکر 205738

ریاست محترم جمهوری اخیرا در مجموعه مصاحبات تلویزیون – دولتی(اشاره به جمله ایشان که فرمودند تلویزیون که با خودمونه ! و بعد ادامه دادند همراه دولت است.(کمی هم به خاطر شیطنت نگارنده!)) خود مصاحبه ای انجام دادند که ما را تحت تاثیر قرار داده و بدون درنگ و بدون هر گونه جوگیر شدنی قلم را سریعا در دستانمان جای داده و شروع کردیم به نوشتن پیشنهاداتمان که تقریبا از این مصاحبه ی شگفت انگیز الهام گرفته شده است!

مصاحبه الهامی :

رییس دولت در مصاحبه ای که از شبکه 1 سیما پخش می شد، در پاسخ به سوالی در ارتباط گشت های عجیبی با عنوان نسبیت که از زنان و مردان در خیابانها نسبت یکدیگر را می پرسند این چنین بیان کرد: تصمیم گیری در مورد گشت­های ارشاد به ما مربوط نمی شود و ما دخالتی نداریم و حتی مخالفیم ! در این میان برخی روحانیون مجلس نیز به ریاست جمهوری انتفاد کردند که عملکرد دولت با بیاناتش تناقض دارد، البته توضیحات عجیبی هم داده شده است که ریاست جمهوری مجبورند به علت جلوگیری از تشویش اذهان عموم بیاناتشان با عملکردشان تطابق نداشته باشد که البته تاکید شده است قشر عظیم جامعه ایران که متدینین هستند موافق تداوم گشت های ارشاد و نسبیتند! ولی رییس جمهور به خاطر قشر قلیلی که جوگیر می شوند اینگونه در رسانه ملی! یا همان دولتی خودمان مصاحبه می کنند .

در همین راستا ما نیز این مسئله را تعمیم دادیم برای دیگر مسئولین البته تعدادی خود به صورت انقلابی بدین عمل زیبا و خیرخواهانه دست می زنند و در کل باید گفت این بیانات تقریبا زاده تخیل نگارنده است!)

وزیر اقتصاد در پاسخ به گوشت گوسفندی 20 هزار تومانی و تورم (تبصره: وزیر بازرگانی هم می تواند چنین پاسخ دهند!)

ما در کشور تورمی نداریم ، همین الان پیش پای شما گوشت گوسفندی خریدم کیلویی 10 تومن اشانتیونشم سه کیلو گوشت گوساله بود، در مورد اینکه شما پرسیدین چرا گوشت کیلویی بیست تومنه باید بگم دولت مسئول نیست و ما خودمون هم مخالف گوشت کیلویی بیست تومن هستیم !

وزیر مسکن در پاسخ به گرانی مسکن !

پسر خودم همین دیروز عروسیش بود، به حول قوه الهی رفتیم دنبال خونه براشون متاسفانه با قیمتهایی مواجه شدیم که تصمیم گرفتیم همین دیروز اتاق بغلیرو ! براشون خالی کنیم، واقعا ما مخالف این بالا بودن قیمت مسکن هستیم! مسئولش ما نیستیم.

فرمانده نیروی انتظامی تهران در پاسخ به اینکه چرا دزد مجسمه ها را نمی گیرین!!! (دزدهایی که فکر می کنیم همشون الان در حال تشویق کره شمالی در آفریقا هستند! )( از آنجا که پول خیلی زیادی نتوانستند به جیب بزنند و خیلی زود بعد از دزدیدن مجسمه ها و شاید کابل های مخابرات! دست از کار کشیدند حتما اهداف کوتاه مدتی داشتند! که نگارنده حدس میزند جام جهانی 2010 بوده است!)

پاسخ فرمانده : ما خودمون هم وقتی مجسمه های بی کله کلان شهر تهران را دیدیم ، رنجیدیم! باورکردنی نبود برامون ! و خیلی ناراحت شدیم ! ولی ما مسئول گرفتن دزدها نیستیم که ! ما مسئول دزدیده نشدن اموال شهریم شهرداری خودش باید بیفیته پی شون!!! حالا با این همه دزدی که میشه این یکی هم روش ! زن و بچه دزدها هم یه جوری باید سیر شه دیگه ! دلتون میاد بچه هاشون گشنه! بخوابند و شما شکمتون پر باشه ... با گریه فرمانده تماس قطع می شود.

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه تیم ملی ایران چرا در جام جهانی نیست!

با خنده و قهقهه جواب می دهد : ماخودمون هم خیلی ناراحتیم ههههههههه کره شمالی هههههههه اونا رفتن ما نرفتیم ههههههه ولی بهتر نرفتیم(باز هم می خندد)! ببینید با برزیل بازی داره اگه ما بودیم لوله بودیم (اینجا از خنده غش می کند) در کل ما مسئولش نیستیم!

نگارنده در پاسخ به اینکه چرا اینو نوشتی !

به من چه! من خودم هم از این نوشته ناراضیم و واقعا تاسف می خورم چنین نوشته های تخریبی در انجمن ها تایید میشن!

سه شنبه 1/4/1389 - 13:15 - 0 تشکر 206702

بسم اللهالرحمن الرحیم

اعتراض دارم اقا اعتراض دارم. بعضی ها انگار فکر می کنند که می توانند سخنانی را در میان حرف های خود جاداده و ذهن ها را مغششوش کنند و هیچ کس هم هیچ چیز نفهمد.

جناب اقا یا خانم mohsenkhosro این حرف ها چیست.رای که دزدیده شده است.شما هم احتمالا از اعضای همین موج سبزهستید.چرا نمی خواهید بفهمید که نامزدتان رای نیاورده.رای که را دزدیه اند؟همیشه که نباید شما و اندیشه های شما پیروز باشد.  .تا کی می خواهید توهم پیروزی در انتخابات را تکرار کنید..جناب اقای یا خانم گنجینه؛ مدیر محترم انجمن جلوی این حرف هارا بگیرید.این جا انجمن طنز است اما طنز با تو هین تفاوت دارد.انتخابات دیگر تمام شد وهیچ تقلبی هم در آن صورت نگرفته..انسان که نباید اینگونه باشد که هر وقت شکست خورد،زمین وزمان را به هم بدوزد .حالا دیگر کارتان به جایی رسیده که از بی فراهانی حمایت می کنید؟ننگ بر او و هم پیماننانش.به قول حضرت امام که رحمت خدا بر او باد:

برگردید به آغوش ملت برگردید...

اللهم عجل لولیک ال فرج

لبيک يا خامنه اي 

در کشور عشق مقتدا خامنه ايست          فرماندهي معظم کل قوا خامنه ايست

ديروز اگر يوسف عزيز مصر بود   امروز عزيز دل ما خامنه ايست

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی