• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 10165)
دوشنبه 3/12/1388 - 22:57 -0 تشکر 185321
دانلود متن رنجنامه حاج احمد خمینی

خبیثان زشت كردار ، زر و و زور و تزویر را وسیله حفظ جایگاه خود قرار داده اند و به هر رذالت و خباثتی تن می دهند . تاریخ گواه می هد كه این انسان ها هیچ گاه قابل اطمینان نبوده و در حساس ترین مواقع ، مهلك ترین ضربات را وارد می كنند . امروز هم ، جریان نفاق كه بنا بر ذات منافقش باید در خفا باشد ، به صورت علنی به صحنه آمده ، خنجر به دست گرفته و بر پیكره نظام اسلامی زخم وارد می كند ...

آنچه امروز واجب می نماید ، مقابله با این جریان نفاق است . برای مقابله باید ابتدا شناخت و برای شناخت هم ، هیچ وسیله ای بهتر از مطالعه تاریخ نیست ...

مرحوم حاج سید احمد خمینی پیش از فوت ، نامه ای به منتظری می نویسد و به صورت مستدل یاوه گویی های او و باند مخوف هادی ش را رد می كند ... امروز بسیاری از اوباش جریان نفاق ادعاهایی مطرح می كنند كه در برابر این رنجنامه بسیار مضحك و منافقانه می نماید .

 

 دانلود رنجنامه حاج سید احمد خمینی

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
چهارشنبه 5/12/1388 - 12:50 - 0 تشکر 185643

حضرت آیت الله العظمی منتظری(ره) کم برای این نظام و انقلاب زحمت نکشیدند لطف کنید و از توهین به اشخاص که این روزها بازار داغی دارد پرهیز نمایید

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

چهارشنبه 5/12/1388 - 16:59 - 0 تشکر 185726

tanbure_hag گفته است :
[quote=tanbure_hag;429704;185643]حضرت آیت الله العظمی منتظری(ره) کم برای این نظام و انقلاب زحمت نکشیدند لطف کنید و از توهین به اشخاص که این روزها بازار داغی دارد پرهیز نمایید

سلام دوست عزیز 

خدای نا خواسته ما به هیچ كس توهین نكردیم چقدرحرف حق تلخه....

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
چهارشنبه 5/12/1388 - 18:41 - 0 تشکر 185767

بله حرف حق تلخه که اگر اینطور نبود خیل عظیمی از تاپیک های اینجانب با عدم تایید مواجه نمیشد

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

پنج شنبه 6/12/1388 - 9:56 - 0 تشکر 185916

سلام //// واقعا دوستمون راست میگه حرف حق چقدر تلخه

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
پنج شنبه 6/12/1388 - 13:5 - 0 تشکر 185967

در مملکتی که فقط دولت حق حرف زدن را دارد، هیچ حرفی را باور نکنید د کتر علی شریعتی(ره)

سياوش بيدکاني

راوي بيداد و داد موسيقي و مردمان ايران زمين

خنياگر مرغ سحر ، باربد زمان

جناب استاد محمدرضا شجريان

پنج شنبه 6/12/1388 - 15:4 - 0 تشکر 185982

tanbure_hag گفته است :
[quote=tanbure_hag;429704;185643]حضرت آیت الله العظمی منتظری(ره) کم برای این نظام و انقلاب زحمت نکشیدند لطف کنید و از توهین به اشخاص که این روزها بازار داغی دارد پرهیز نمایید

بسم الله

هیچکه منکر زحمات ایشون قبل از انقلاب نیستند. اما مثل ایشون مثل کسی میمونه که یک عمر به جمع آوری توشه همت کنه و در آخر با یک کبریت همشون رو به باد فنا بده.

بله ایشون زحمات فراوانی کشیدن . اما از وقتی که بیتشون محلی برای منافقان شد و اخبار مملکتی رو به bbc و انگلیس خبیث دادن و وقتی در مقابل امام راحل و عزیزمان ایستادند و گفتند کاری می کنم که خواب را از چشمان شما بربیام(نامه منتظری خطاب به امام راحل) کار ایشون تموم شد. تاریخ شاهد اینه که آدمای بزرگی به خاطر پیروی از هوای نفس سقوط کردند.

برای نمونه سیف الاسلام ابو موسی اشعری که مسلمان شدن ایرانیان مدیون اقدامات اوست اما در آخر عاقبت به شر شدند و به درک واصل.

من پیشنهاد میکنم دوستان متن نامه امام خطاب به ایشان را درج کنند که همه مطالب امام را هم مشاهده نمایند.

پنج شنبه 6/12/1388 - 17:22 - 0 تشکر 186009

جلد بیست و یکم - صفحه 330 - نامه به آقای منتظری "عزل ایشان از قائم مقامی رهبری "

نامه

زمان : 6 فروردین 1368 / 18 شعبان 1409

مكان : تهران ، جماران

مخاطب : منتظری ، حسینعلی

موضوع : عزل آقای منتظری از قائم مقامی رهبری

صفحه : 330

بسم الله الرحمن الرحیم

با دلی پر خون و قلبی شكسته چند كلمه ای برایتان می نویسم تا مردم روزی در جریان امر قرار گیرند. شما در نامه اخیرتان نوشته اید كه نظر تو را شرعا بر نظر خود مقدم می دانم ؛ خدا را در نظر می گیرم و مسائلی را گوشزد می كنم . از آنجا كه روشن شده است كه شما این كشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرالها و از كانال آنها به منافقین می سپارید، صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام رااز دست داده اید. شما در اكثر نامه ها و صحبتها و موضعگیریهایتان نشان دادید كه معتقدید لیبرالها و منافقین باید بر كشور حكومت كنند. به قدری مطالبی كه می گفتیددیكته شده منافقین بود كه من فایده ای برای جواب به آنها نمی دیدم . مثلا در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی كه در جنگ مسلحانه علیه اسلام و انقلاب محكوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند ومی بینید كه چه خدمت ارزنده ای به استكبار كرده اید. در مسئله مهدی هاشمی قاتل ، شمااو را از همه متدینین متدینتر می دانستید و با اینكه برایتان ثابت شده بود كه او قاتل است مرتب پیغام می دادید كه او را نكشید. از قضایای مثل قضیه مهدی هاشمی كه بسیار است و من حال بازگو كردن تمامی آنها را ندارم . شما از این پس وكیل من نمی باشید و به طلابی كه پول برای شما می آورند بگویید به قم منزل آقای پسندیده و یا در تهران به جماران مراجعه كنند. بحمدالله از این پس شما مسئله مالی هم ندارید. اگر شما نظر من را شرعا

جناب آقای منتظری

صفحه : 331

3- دیگر نه برای من نامه بنویسید و نه اجازه دهید منافقین هر چه اسرار مملكت است را به رادیوهای بیگانه دهند.

سخنی از سر درد و رنج و با دلی شكسته و پر از غم و اندوه با مردم عزیزمان دارم : من با خدای خود عهد كردم كه از بدی افرادی كه مكلف به اغماض آن نیستم هرگزچشم پوشی نكنم . من با خدای خود پیمان بسته ام كه رضای او را بر رضای مردم ودوستان مقدم دارم ؛ اگر تمام جهان علیه من قیام كنند دست از حق و حقیقت برنمی دارم .

4- نامه ها و سخنرانیهای منافقین كه به وسیله شما از رسانه های گروهی به مردم می رسید؛ ضربات سنگینی بر اسلام و انقلاب زد و موجب خیانتی بزرگ به سربازان گمنام امام زمان - روحی له الفدا - و خونهای پاك شهدای اسلام و انقلاب گردید؛ برای اینكه در قعر جهنم نسوزید خود اعتراف به اشتباه و گناه كنید، شاید خدا كمكتان كند.

مقدم بر نظر خود می دانید - كه مسلما منافقین صلاح نمی دانند و شما مشغول به نوشتن چیزهایی می شوید كه آخرتتان را خرابتر می كند - با دلی شكسته و سینه ای گداخته ازآتش بی مهریها با اتكا به خداوند متعال به شما كه حاصل عمر من بودید چند نصیحت می كنم دیگر خود دانید:

1- سعی كنید افراد بیت خود را عوض كنید تا سهم مبارك امام بر حلقوم منافقین وگروه مهدی هاشمی و لیبرالها نریزد.

2- از آنجا كه ساده لوح هستید و سریعا تحریك می شوید در هیچ كار سیاسی دخالت نكنید، شاید خدا از سر تقصیرات شما بگذرد.

والله قسم ، من از ابتدا با انتخاب شما مخالف بودم ، ولی در آن وقت شما را ساده لوح می دانستم كه مدیر و مدبر نبودید ولی شخصی بودید تحصیلكرده كه مفید برای حوزه های علمیه بودید و اگر اینگونه كارهاتان را ادامه دهید مسلما تكلیف دیگری دارم و می دانید كه از تكلیف خود سرپیچی نمی كنم . والله قسم ، من با نخست وزیری بازرگان مخالف بودم ولی او را هم آدم خوبی می دانستم . والله قسم ، من رای به ریاست جمهوری بنی صدر ندادم و در تمام موارد نظر دوستان را پذیرفتم .

صفحه : 332

روح الله الموسوی الخمینی

یكشنبه 6/1/68

من كار به تاریخ و آنچه اتفاق می افتد ندارم ؛ من تنها باید به وظیفه شرعی خود عمل كنم .من بعد از خدا با مردم خوب و شریف و نجیب پیمان بسته ام كه واقعیات را در موقع مناسبش با آنها در میان گذارم . تاریخ اسلام پر است از خیانت بزرگانش به اسلام ؛ سعی كنند تحت تاثیر دروغهای دیكته شده كه این روزها رادیوهای بیگانه آن را با شوق وشور و شعف پخش می كنند نگردند. از خدا می خواهم كه به پدر پیر مردم عزیز ایران صبر و تحمل عطا فرماید و او را بخشیده و از این دنیا ببرد تا طعم تلخ خیانت دوستان رابیش از این نچشد. ما همه راضی هستیم به رضایت او؛ از خود كه چیزی نداریم ، هر چه هست اوست . والسلام .


شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
پنج شنبه 6/12/1388 - 20:8 - 0 تشکر 186060

[quote=tanbure_hag;429704;185967]در مملکتی که فقط دولت حق حرف زدن را دارد، هیچ حرفی را باور نکنید د کتر علی شریعتی(ره)[/quote]
سلام / پس شما دارید چه کار میکنید ؟؟!!! میر چرا بیانیه میده اینا همه  هیچ این همه روزنامه و سایت بر ضد انقلاب دان مینویسن اونا دارن چه کار میکنن به نظر شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
سه شنبه 11/12/1388 - 13:53 - 0 تشکر 187339

سلام
دانلود كردم ممنون .پس چرا فایل pdf كج هست تمام كتاب رو كج نشون میده!

يکشنبه 3/11/1389 - 13:17 - 0 تشکر 276687

دستتون درد نکنه عالی بود
کتاب شریعتمداری در دادگاه تاریخ رو هم بذارید

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی