انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1884)
دوشنبه 3/12/1388 - 9:59 -0 تشکر 185086
حمایت صریح کنگره و موسستات امریکایی از فتنه سبز

سرویس سیاسی -
در پی ناكامی آمریكا و برخی كشورهای غربی كه قصد داشتند تا از طریق فتنه گران و اغتشاشگران در ماه های گذشته ساختار نظام جمهوری اسلامی را تضعیف كنند كمیسیون امور خارجه مجلس نمایندگان آمریكا در جلسه مشورتی اخیر خود كه با حضور اعضای این گروه و كارشناسان مهمان برگزار شد بار دیگر به تلاش برای براندازی نظام اسلامی با استفاده از آنچه كه جنبش سبز می خوانند تاكید كردند.
¤گری اكرمن در زمینه نوع برخورد آمریكا با مسائل داخل ایران ضمن دعوت به صبرو پرهیز از عجله، گفت: به نظر من دولت آمریكا باید سه رویكرد را همزمان دنبال كند. اول اینكه رئیس جمهور و وزیرخارجه باید به طور مرتب مواضع خود را در مورد مسائل ایران اظهار كنند؛ در این زمینه من می خواهم به اظهارنظر قاطع هیلاری كلینتون پس از خشونت های روز عاشورا در ایران اشاره كنم.
دوم اینكه آمریكا و دیگر كشورهای جهان باید روشن كنند كه به حقوق بشر اهمیت می دهند و در سازمان ملل، كمیته سوم و شورای حقوق بشر آنچه موضوع «سركوب مردم ایران توسط دولت خود» نامید را مطرح كنند.
وی گفت، در نهایت من مطمئنم كه باید به تلاش هایمان برای تحریم بیشتر دولت ایران ادامه دهیم.
به گزارش ایرنا، سپس «دن برتون» نماینده جمهوریخواه پارلمان تلویحاً خواستار دخالت آمریكا در امور ایران شد و گفت: این درست نیست كه فكر كنیم دخالت در امور داخلی ایران باعث آسیب به همكاری میان این كشور و آمریكا با جامعه جهانی خواهد شد. همكاری با ایران دیدگاه ساده لوحانه ای است. اكنون یكسال از زمانی كه رئیس جمهور (اوباما) خواستار همكاری با ایران شد گذشته است و ایران هرگز در برنامه های اتمی خود تردید نكرده است.
در ادامه نشست، «ال گرین»، نماینده دموكرات ایالت تگزاس، با اشاره به ناكام ماندن اصلاحات در دولت خاتمی با وجود حمایت جهانی، نسبت به موفق بودن حمایت آمریكا از جنبش سبز ابراز تردید كرد. وی با این وجود از وضع تحریم علیه صنعت نفت ایران پشتیبانی كرد.
«جف فورتن بری»، نماینده جمهورخواه ایالت نبراسكا، در این جلسه با مرور سیاست های شكست خورده آمریكا در برخورد با ایران گفت: سال ها است كه آمریكا و قدرت های جهانی تاكتیك های مختلفی را برای منصرف كردن ایران از آرزوهای اتمی خود به كار بسته اند ... اما تهران به اتحاد جهانی علیه خود تردید دارد و درك این احساس از سوی ایران دشوار نیست. شركت های اروپایی همچنان با ایران دادوستد دارند.
روسیه از موضوع اتمی ایران برای منافع ژئوپلتیك خود سوءاستفاده می كند. چین هم دنبال منافع اقتصادی است.
«جنیو عبدو» مدیر برنامه ایران در بنیاد سنچری (قرن) در آمریكا نیز به عنوان یكی از سخنرانان میهمان در این نشست درآغاز سخنان خود از سیاست پشتیبانی از معترضان در ایران حمایت كرد و گفت: پشتیبانی قاطع از این جنبش، برگ برنده غرب علیه نظام ایران است. به همین دلیل ضروری است دولت آمریكا به مردمی كه در ایران برای اصلاحات تلاش می كنند كمك كند؛ حتی اگر اصلاحات به معنای باقی ماندن نظام دینی باشد.
«جنیو عبدو» ترك باورهای مذهبی انقلاب اسلامی را از ویژگی های معترضان در ایران دانست.
حمایت مالی از فتنه گران
در همین ارتباط، یك موسسه مطالعاتی آمریكایی كه در حوزه براندازی نرم و كودتاهای رنگین فعالیت دارد ضمن تاكید بر شكست فتنه گران در حوادث پس از انتخابات ایران به دولت آمریكا توصیه كرد تا به حمایت های مالی گسترده خود از ساختارشكن ها و سران آنها ادامه دهد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، بنیاد هرتییج با حمایت از قانون شكنان كه آنان را جنبش سبز نامیده است در مقاله ای نوشت:
كنگره و دولت آمریكا باید موارد ذیل را در جهت كمك به سبزها در آینده انجام دهند:
برای رسیدن به كودتای رنگین باید جریان انتشار اخبار را از خارج تقویت كرد.
دولت آمریكا باید بر روی رسانه های آمریكایی كه اخبار ایران را پوشش می دهد سرمایه گذاری بیشتری انجام دهد.
دولت آمریكا باید با كمك ایرانیان مخالف نظام در خارج (فتنه نشینان لندن و واشنگتن) وب سایت های حامی دموكراسی غربی را ایجاد سازد.
و سرانجام آمریكا باید به طور رسمی راهبرد براندازی دولت ایران را اعلام و به این طریق مخالفان جمهوری اسلامی را مسرور نماید.

اون وقت بگید من تهمت میرنم http://kayhannews.ir/881203/3.HTM#other301

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
پنج شنبه 29/11/1388 - 12:27 - 0 تشکر 183420

پاریس – رضا پهلوی ، فرزند شاه مخلوع در مصاحبه با شماره اخیر هفته نامه فرانسوی پاری ماچ ، در پاسخ به این سوال که آیا "موسوی" می تواند رهبر اپوزیسیون باشد و آیا شما با او در تماس هستید؟ اظهار داشت:به طور مستقیم با میرحسین موسوی در تماس نیستم، اما با اطرافیان او در تماس هستم

به گزارش ایرنا ، رضا پهلوی در ادامه افزود:میرحسین موسوی به شدت جسور ظاهر شد و می تواند انتقال رژیم را مدیریت کند.
فرزند شاه مخلوع در پاسخ به این سوال پاری ماچ که "کشورهای غربی چه کاری می توانند برای براندازی جمهوری اسلامی انجام دهند؟ " اظهار داشت: ما به آن ها نیاز داریم. اگر دنیای آزاد به کمک ما نشتابد امری غیر مسئولانه انجام داده است. کشورهای غربی روی مساله هسته ای متمرکز شده اند اما برای ما ایرانی ها این مساله، ثانوی است. ورای اظهارات و بیان نیات موجود، جامعه بین المللی باید رفتاری بسیار فعال تر را در پیش گیرد. این در حالی است که ایرانی ها احساس می کنند که دنیا بیشتر به صورتی نمادین و بدون در برداشتن نتیجه ای ملموس عمل می کند.
رضا پهلوی در پاسخ به این سوال که "چگونه می توان به انقلاب سبز کمک کرد؟" گفت:تنها چیزی که ما می خواهیم کمک تکنولوژیک و اقتصادی است. دولت های غربی می توانند به طور مثال روی شرکت هایی مانند "نوکیا" یا "زیمنس" فشار آورند تا دیگر اطلاعات خود را در اختیار رژیم قرار ندهند.
وی در پاسخ به این سوال که شما چه نقشی برای خود در نظر می گیرید؟ اظهار داشت:امروز من به طور مستمر با اپوزیسیون به ویژه از طریق فیس بوک و توییتر در تماس هستم. ماموریت سیاسی من هدایت این جنبش تا روزی است که مردم ایران خود بتوانند به انتخاب نظامی نو و قانون اساسی جدید مبادرت ورزند. من از اصل یک رژیم دمکراتیک و لائیک که بر پایه جدایی دین از سیاست باشد، دفاع می کنم. من به یک حکومت سلطنتی پارلمانی چیزی شبیه اسپانیا فکر می کنم. اما امروز مهم این است که دمکراسی پایه گردهم آمدن ما است.
رضا پهلوی در پاسخ به این سوال که " آیا شما با دولت امریکا نیز در ارتباط هستید؟ " گفت:بلی علاوه بر آنکه با دولت امریکا مرتبط هستم ، با اعضای کنگره امریکا نیز به طور ویژه ارتباط دارم و می دانم که صبر دولت و کنگره امریکا نیز در قبال جمهوری اسلامی به سر آمده است.

http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=965803


پنج شنبه 29/11/1388 - 14:58 - 0 تشکر 183503

با سلام چشم بعضی‌ها روشن كه بعضی‌های دیگه طرف اونان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هیهات من الذله یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

پنج شنبه 29/11/1388 - 15:25 - 0 تشکر 183541

مثل این که بی اخلاقی  سیاسی ایرنا تمامی ندارد (اگر وقت شد نمونه ای دیگر و مضحکی از این رفتار در انجمن می ذارم)

حرف رضا پهلوی حجت می شود و او می گوید ما هم باید باور کنیم!!!

کدام اطرافیان؟؟؟؟؟؟

علیرضا بهشتی که در زندان بوده(چند وقت اخیر آزاد شده)

دکتر عرب مازار هم کماکان در سلول انفرادی است!

دکتر بهشتی شیرازی هم که ایضا"

تاجیک هم چند روز پیش آزاد شد

و.....

دوستان بصیرت بصیرت!

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

پنج شنبه 29/11/1388 - 18:15 - 0 تشکر 183593

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: آن روزی که شبکه اختاپوسی سرمایه داری جهانی از ما تعریف کند، آن روز، باید عزا بگیریم. جالبه چرا این آقا از احمدی نژاد و رهبر حمایت نمیکنه؟ این نشون میده که صراط آقای موسوی مستقیم نیست.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

پنج شنبه 29/11/1388 - 18:21 - 0 تشکر 183601

سلام سیامک خان به نظر شما منظور خانم رهنورد و فرزندان هاشمی نبوده ؟؟؟؟؟؟؟؟

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
پنج شنبه 29/11/1388 - 21:46 - 0 تشکر 183660

حتما شما اطلاعات موثق و دقیقی دارید که تهمت وارد می کنید!خدا به خاطر روشنگری تون اجرتان دهد (که حتما جزا و اجر شما را می دهد /خدا سریع الحساب است) در مورد خانم رهنورد فرمودید حتما آن دروغ پردازی ایرنا را در مورد ایشان می گذارم.تا سیه روی شود هر که در او غش باشد!

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

جمعه 30/11/1388 - 8:12 - 0 تشکر 183767

سلام من اطلاعات موثقی دارم و چندی دیگر به صورت یک بحث میزارمش

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
جمعه 30/11/1388 - 10:33 - 0 تشکر 183784

عزیزان میر حسین که کلی ادم دور و ورشنلابد منظور این شازده خان همون ارازل و اوباشه و الا این شازده فراری کجا میر حسین کجا....به حرفاش اعتباری نیست مثه باباشه دیگه.. یا حق

جمعه 30/11/1388 - 10:44 - 0 تشکر 183788

به امید روزی که صهیونیستا هم از رهبر حمایت کنن،عمرا !!!!!

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

جمعه 30/11/1388 - 15:12 - 0 تشکر 183880

آقای موسوی هیچوقت چنین افکاری ندارند که با دار و دسته ی شاه پشت پرده داشته باشند و این توطئه ای بیش نیست و فقط می خواهند آقای موسوی را بی آبرو کنند ! اگر هم دار و دسته ی شاه از آقای موسوی حمایت می کنند دلیلش این است که فکر می کنند اگر این انقلاب پیروز شود شاید( یک در میلیون) جایی برای آنها باز خواهد شد . و این در حالی است که گروهی از مردم برای اینکه از گودال فعلی رهایی پیدا کنند دست به طناب هر کسی می برند حتی آمریکا و ... ولی این را هم می دانند که اگر به فکر تغییر کامل حکومت باشند میشود همان مثل از چاله درآمدن و به چاه افتادن. ولی درکل مردم فقط اصلاحات و تغییر می خواهند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی