انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 527)
يکشنبه 2/12/1388 - 20:34 -0 تشکر 184849
!ما و موجودات فضایی مان


 

باز هم از آن خبرها به گوشمان خورد(موجودات فضایی ایرانی در فضا!).بله طبق معمول افراد تلاشگر و کوشای کشور ما بازهم در پی دست یابی به فناوری و تکنولوژی قدم دیگری در راه نیل به هدف بزرگ (همان سر گرم گردن و خنداندن مردم البته مثبت و برای گسترش شادی در جامعه! و صد البته به وجود آمدن فرصتی برای فرصت جویانی چون من!) توانستند توسط یکی دیگر از کاوشگر ها و مورچک(موشک!)های دست ساز سازمان دفاع و سازمان مور های مسلح که نود(!) البته تکنولوژی آن ها تماما محلی است چند عدد حشره و نرم تن فوق استثنائی مثل مورچه و کرم و موریانه را به فضا انداخته و پس از رها کردن و تنها گذاشتن این موجودات هوشمند برای انجام دادن ماموریتشان صحیح و سالم (یعنی دست از پا درازتر!) به کره ی زمین برگشتند.

 

 

با توجه به اهمیت این مور آورد( چون در اصل مورچه این دست آورد رو به ارمغان آورده!) و اینکه خبر گزاری ها به دلیل زیاد بودن این موفقیت ها که هر روز خبر جدیدی ازشون می شنویم نتونستند به خوبی روی این موضوع مانور بدن!  بنده به عنوان یک مسلمان وظیفه شناس گفتم که بهتر است این مسئله را کاملا برایتان باز کنم و ماموریت این حشرات در درجه ی اول و مسائل و اتفاقات و سرگذشت آن ها را در درجه ی دوم بیان کنم.

 

 البته این مسائل جزو امنیت اطلاعات می باشد ولی چون بنده ارتباط خوبی با مورچه ها دارم و می توانم زبان آن ها را درک کنم(عنایت دارید که بنده موفق به دریافت مدرک دکتری افتخاری در رشته ی مورشناسی از دانشگاه مورچه های شریف هستم که به خاطر پژوهش مورها و ماها  به آن نایل شده ام!)

 

نامه ی اول

بسمه تعالی

 

این جانب.......(گفتم که امنیت اطلاعات هست!)رئیس سازمان تجهیزات مورچکی طی این نامه ماموریت این موجودات را طبق اختیارات قانونی داده شده به بنده(ماده ی 8 قانون بهره گیری از مورچه ها!) تعریف می کنم:

 

 

بند 1:نظر به جنگ نرم دشمن هوشمند این موجودات وظیفه ی گسترش و اشاعه ی فرهنگ اسلامی-ایرانی میان موجودات فضایی انبوه(!) موجود در جو را دارند بدین صورت که به طور مثال سرباز مورچه موظف است همیشه مادامی که پرچم ایران را در پای بندی (بند پا )خود گرفته(مبرهن است که مورچه دست ندارد!پس  قضیه ی بی احترامی منتفی است!)و در حالی که یک مورچه پروسسور الکترونیکی که روی مورچک تعبیه شده در حال پخش سرود ملی جمهوری اسلامی میران(همان ایران!) است بر روی سطح جو حرکت کرده و این پیام اسلامی ایرانی را به همه ی محله ها برساند و جو را از آوازه ی ایران و ایرانی پر کند!.لازم به ذکر است مورچه پروسسور تعبیه شده ساخت دانش مندان تلاشگر ایرانی و کاملا در جهت نیل به هدف خود باوری ملی مورد استفاده قرار گرفته است.

 

 

 

بند 2: نظر به ناکامی ها در مسابقات ورزشی مثلا در مسابقات المپیک و راه نیافتن به جام جهانی فوتبال این سازمان در پی طرح عظیم تقویت اعتماد به نفس ملی بخشی از بودجه ی خود را صرف تجهیز مورچک ها نموده است تا بتوانند در فضا و جو قله های اورست گونه ی موجود را فتح کرده و پرچم ایران را بر قله ی کوه ها بگذارند و نام ایران را زنده نگه دارند و همچنین در صورت قادر بودن(برای اطمینان خاطر می گوییم و گرنه که ایرانی توانمند است!) بتوانند به کشور گشایی از طریق اتکا به قدرت خود در ورزش قایقرانی(!) بپردازند.بعضی از تجهیزات خریداری شده عبارتند از (یخ شکن های قابل سوار شدن بر پای بند پایان_ مورپشتی (کوله پشتی!) های مجهز دارای ظرفیت 20 کیلوگرم که بر هیکل نحیف مورچک 2 گرمی قابل حمل است و محتوی مایحتاج روزانه ی یک موری(مثلا قوری موری!) نیز هست_ و قایق های ضد ضربه برای حفظ امنیت مورچک ها از کوسه ها که دارای ظرفیت 5 مورچک نشسته و 3 مورچک ایستاده می باشد_و تعداد زیادی پرچم ایران!)

 

-در نهایت چون ما متوجه و واقف به ظرفیت بهره گیری از مورچه ها و قابلیت تحمل بار و وظیفه ی این موجود 2 گرمی هستیم فقط این 2 وظیفه را بر عهده ی آن ها می گذاریم .به امید روزی که مورچه های ایرانی قابلیت بر عهده گرفتن وظیفه در حد سوپر مورچه را داشته باشند...............به امید آن روز...

 

 

-توجه:دقت کنید که ما این وسط بی عدالتی نکرده ایم و نگویید چرا فقط مورچک   و کرم و موریانه چه وظیفه ای دارند...مطمئنا متوجه اید دیگر که این مورچک کوچک نمی تواند این وظایف را به تنهایی انجام دهد و بدون شک نیاز به کمک نرم تن و موریانه نیز دارد منتها چون اصولا این موردیریت(مدیریت!) در خون(!) مورچه ها است ما رهبر را نشون کردیم ولی منظور تمام گروه های اعزامی است!

 

 

چون می دانم حوصله ی شما خواننده ی گرامی (مثل حوصله ی بنده اگر خواننده بودم!) فراتر از این نمی رود خاطرات و سرگذشت این مورچک ها(افشای اسرار !) را برای مطلب بعدی نگه می داریم ..تا دیدار بعد ....

 

(M.S)ام.اس

 

 

 

 

 

چهارشنبه 5/12/1388 - 23:34 - 0 تشکر 185865

طبق معمول خودم باید به خودم نظر بدم...اگر جاییش واستون گنگه بگید تا براتون توضیح بدم(البته اگه خونده باشید!)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی