انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 1357)
سه شنبه 13/9/1386 - 13:54 -0 تشکر 18340
محدودیت در تعداد مطالب

  به دفعات این درخواست از طرف کاربران مطرح شده است که برای تعداد مطالب ثبت شده در روز و همچنین مقدار مطلب ( از نظر طولانی بودن ) محدودیت قرار دهیم . یک سوال ،اگر امکانی در بخشی وجود داشته باشد و برخی از آن به طور صحیح استفاده نکنند و یا نادرست استفاده کنند به نظر شما چگونه باید عمل کرد؟1-     این امکان از همه گرفته شود .2-    این امکان از آن عده خاص گرفته شود .3-    باید به نحوی آن افراد را راهنمایی کرد که از امکانات موجود درست استفاده کنند.4-    .... به این نکته توجه کنید:بخش مطالب روزانه اعضا یک بخش تعاملی است یعنی همه شما می توانید از طریق نظر دادن به مطالب یکدیگر ( چه به صورت عمومی و چه به صورت خصوصی ) در عملکرد یکدیگر تاثیر داشته باشید . به عنوان مثال وقتی یکی از دوستان تان در این بخش تعداد زیادی مطلب ثبت می کنید شما می توانید اعلام نارضایتی خود را در نظرات مطالبش اعلام کنید .در واقع شما باید بخش مطالب روزانه اعضا را بر حسب علائق و نیازهای خودتان ساماندهی کنید و هر پیشنهاد و درخواستی هم که دارید مطرح کنید تا ما در اجرائی شدن آن به شما کمک کنید .این محیط متعلق به خود شماست پس برای بهتر شدن آن تلاش کنید  

سه شنبه 13/9/1386 - 15:28 - 0 تشکر 18360

با سلام و تشکر از شما

به نظر من هم بهتر است محدود تر شود و در مورد سوالتون هم , کمتر کسی شماره 3 رو انتخاب نمی کنه.

هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

 

سه شنبه 13/9/1386 - 16:48 - 0 تشکر 18373

بنام خداوند حکیم و توانا

من با تمام گفته های شما تا حدی موافقم اما یک راه دیگه پیشنهاد می کنم شما می توانید اون رو هم به بخش چهارم اضافه کنید.

من فکر کنم اگر کاربران را درجه بندی کنیم به این صورت که هر کس مطالب پر بارتر و غیر تکراری و کللا پر محتوی داشت بتونه مطلب بیشتری رو به ثبت برسونه و هر کس  مطالب تکراری و خالی از محتوی داشت برایش محدودیتی قائل شویم تا مجبور شود دنبال مطالب بهتری باشد شاید این راه سودمند تری باشد.در ضمن خیلی از دوستان برای اینکه جبران بازدید و گذاشتن پیام را برای همدیگر کنند برای انها پیام و امتیاز می گذارند و نمی تونه مرجع خوبی برای دادن امتیاز برای اینگونه دوستان باشد

آخر کلام اینکه من در بین اعضا بهترین شخصی که واقعا سعی داشته بهترین مطالب رو عرضه کنه باید به خانم یا آقای برزخ اشاره کنم که الحق مطالب زیبایی رو هر روز در اختیار دیگر اعضا می گذارد دستش درد نکنه.

الهی در راه خود اول زخودم بی خود کن

                                     بی خود چو شدم زخود به خود راهم ده

 

سه شنبه 13/9/1386 - 21:14 - 0 تشکر 18408

سلام

من اول بگم از بین سه گزینه که فرمودید من هم 3 رو انتخاب میکنم...
بعد هم باید بگم خدمت دوست عزیز آقای ملکی که اگه توجه کرده باشید که کردید دوستانی که مطالبشون جزء بهترین هاست و توجه بیشتری بهش میشه معمولا روزانه تعداد مطلبی که مینویسن نهایتا سه چهار تا است...پس اینکه امکان ثبت مطلب بیشتری داشته باشن یا نه براشون فرقی نمیکنه
فکر میکنم جور دیگه تشویق بشن بهتره...
ضمن اینکه من هم باهاتون موافقم از بین بچه هایی که موندن جناب آقای برزخ با توجه به هر اینکه هر روز مینویسن الان میتونم بگم بهترین هستن...اما اگه بخواهیم فعالیت مستمر رو کنار بذاریم نگارینای عزیزم برادر خوبم doki_inkalejو همچنین دوست خوب دیگه دیوژن عزیز از بهترین ها هستن که همیشه مطالبشون مفید بوده...یادش بخیر قبلا نمیشد اسم برد از بس زیاد بودن این عزیزان
در مورد نظرات هم باید بگم که ایشون درست میگن متاسفانه نظرات فقط در حد خوب است و ...هست یا جدیدا : خوب بود دوست عزیز به ما هم سر بزنید!!!
ضمن اینکه دوستانی که اون تعداد مطلب ثبت میکنند فکر نمیکنم به نظراتشون فرصت کنن سر بزنن...

خلاصه همه حرفام اینکه یه سقفی برای ثبت مطلب در روز تعیین کرد
اینجوری دوستان تازه وارد هم که آشنایی ندارن نمیتونن نظم رو بهم بزنن

موفق باشید همگی
علی یارتون
***********************
دلخوش عشق شما نیستم ای اهل زمین به خدا معشوقه من بالایی است

بگذار سرنوشت هر راهي که ميخواهد برود،راه ه من جداست
بگذار اين ابرها تا ميتوانند ببارند.... چتر من خداست
 

----------------------------------------------------------------
مسئول انجمن خانواده و صندلي داغ
 
سه شنبه 13/9/1386 - 23:50 - 0 تشکر 18421

سلام

خوشحالم که میبینم بالاخره بعد از مدتها اعتراض مسولان تبیان به این مساله توجه نشون دادن.

این امکان وقتی باعث سواستفاده تعداد خاصی قرار میگره اگه شده برای مدتی هم که شده باید برداشته بشه. مطالب روزانه ای که حتی خونده نمیشه به چه درد میخوره؟

حتی این مطالب باعث شده که به مطالب مفید هم توجهی نشه.به نظر شما چه لزومی داره که یه شخص در یک روز 70  80 تا مطلب ثبت کنه؟

مطالبی که اصلا خونده نمیشه چه فایده ای میتونه داشته باشه؟

البته از وقتی که اسامی افرادی که در 24 ساعت مطلبی رو ثبت میکنند گوشه صفحه زده شده اوضاع خیلی بهتر شده . جای تشکر داره ولی باز هم به نظر من تعداد مطالب باید محدود بشه . و مطالب طولانی و با فونت ریز هم حذف.

در مورد گزینه سومی هم که شما فرمودین راهنمایی صحیح وقتی فایده نداره چی؟

 شما که باید بدونین دوستان بارها اعتراض کردن. هم در نظرات اون اشخاص و هم بارها به صورت مطلب این مخالفتها رو ثبت کردن و اعتراض کردن.ولی متاسفانه کو گوش شنوا...

در مورد نظرات مطالب ،در بسیاری از موارد ما نظرات مربوط به مطالبمون رو نمیتونیم ببینیم.فقط مثلا میبینیم که 5 نفر به این مطلب نظر دادن و 2 تا از نظرات دیده نمیشه. چرا؟؟؟

در تبیان قبلی یکی از خوبیها این بود که نظرات رو خودمون میدیدیم حالا هر چی بود. یه تعداد عمومی نمیشد ولی خصوصی دیده میشد ولی الان معمولا نمیدونیم چه کسانی نظر دادن.

باز هم از اینکه به این اعتراضها توجه کردین ممنون و متشکرم.امیدوارم یه نتیجه ای داشته باشه و به این نظرات توجه بشه.

از زحمات بی دریغ شما تشکر و قدر دانی میکنیم.

موفق باشید

چهارشنبه 14/9/1386 - 0:41 - 0 تشکر 18425

با سلام و صلوات بر محمد آل محمد

و ذکر خسته نباشید به کلیه دوستان ثبت مطالب و همین طور انجمنی عزیز.

مدیر سیستم روی موضوع خیلی خوبی دست گذاشتید و بیانش کردین.بسیار خرسند شدم وقتی دیدم بالاخره یه مبحثی هم با این موضوع پیدا شد. لینکش رو یکی از دوستانم لطف کردن و بهم دادند.همن جا باز هم از ایشون تشکر میکنم.

عرض شود به حضور کلیه دوستان اینکه به نظر من اینجا و دنیای مجازی کلا مثل دنیای واقعیه... ازچه جهتی عرض میکنم؟؟؟ از این جهت که همه جور آدمی پیدا میشه.  با شعور داریم. بی ادب داریم. تمیز داریم کثیف داریم و .... الی آخر .... ولی از همه مهمتر آدمای با فرهنگ داریم و آدم های بی فرهنگ... ادم هایی داریم که وقتی آزادشون میگذارند میخوان دست به هر کاری بزنند. خب من بعید میدنم کسایی که روزانه به طور مثال دوستی بودند که چند روز پیش 47 مطلب ثبت کرده بودند. من که واثعا بهت زده شده بودم. واقعا میخوام از این دوست بپرسم شما یعنی واقعا اینقدر بی کاری که این همه فرصت داری با نوشتن و ثبت کردن؟؟؟ این طور که بنده با یه حساب سر انگشتی حساب کردم برا هر مطلب دست کم 10 الی 15 دقیقه فرصت لازمه .... حالا این عدد روو ضرب کنیم به 47 فکر میکنید چند دقیقه میشه؟؟؟ البته نمیخوام سخنرانی کنم یا بخوام حرف های خسته کننده بزنم .... ولی به نظر من کسی که در یک روز 47 مطلب میده پس کی میخواد وقت کنه نظر بگذاره؟؟؟ کی میخواد وقت کنه به نظرات دوستانش اهمیت قائل بشه و حتی اونا روو بخونه؟؟؟

به نظر بنده بیاین برا مطالب روزانه یه سقفی تعریف کنید.مثلا کسی در روز بیشتر از 10 یا 15 مطلب نتونه ثبت کنه.

و مسئله بعدی هم اینکه آموزش بدید به دوستان ... براشون یه مقاله توجیهی بگذارید که آقا یا خانمی که مطلب میدی که آخر ماه اسمت برا سکه در بیاد ما سکه به بار علمی و استقبال و گیرایی و زیبایی و .... غیره میدیم .... نه به مطالب زیاد شما.

نظرات دوستان هم خیلی تکراری شده.

و راست و حسینی بخواین نظرات واقعا در اکثر مواقع کوپی _ پیست هستن.یعنی یه نظر روو برا چندین نفر میفرستیم.

و موضوع بعدی اینکه اصلا دوستانی که نظر میگذارند به موضوع و متن مطلب اصلا هیچ توجهی نداشتند .... و حرفایی میزنند که واقعا بر میگردی روو مطلب ببینی مطلب چی بوده که اینا روو نوشتن.البته خدای نکرده توهین نباشه در حق دوستانی که نظر میگذارند و مطلب میدن. من از همه معذرت میخوام

من واقعا از زحمات دوستانی که مطالب خیلی عالی ثبت میکنن سپاسگذارم. دستشون روو میفشارم و ازشون ممنونم به خاطر این همه مطلب خوب و مفید و عالی که جا داره همین جا از دوستانی خوبی مثل نگارینا _ برزخ _ گل نیلوفر آبی _ علی 110 _ yalda_eshgh _ شهره آفاق _ یاس نبی عزیز که مطالبشون حرف نداره _ کینگ کنگ و ..... بقیه و خیلی از دوستانیکه اسمشون روو از خاطر برده برده بودم.

موفق و موید باشید

یا علی مدد

چهارشنبه 14/9/1386 - 9:54 - 0 تشکر 18456

سلام

من از وقتي كه تبيان جديد راه افتاد همش گفتم براي مطالب سقفي در نظر گرفته بشه .

قبلنا بيشترين مطلبي كه در روز ثبت مي شد 5 تا بود كه هميشه حامد... اول ليست بود . بقيه هم به يه دونه قانع بودن . اون موقعها يادتونه كه جواتي يه مطلب ثبت مي كرد چقدر بازديد كننده و نظر داشت . اما حالا چي ؟ 5 مطلب كمترين تعداد رو داره ! خودتونم شاهد بوديد كه روزي هزار مطلب هم ثبت شده . خوب كه چي ؟ آخه فايده اي داره ؟ تو ده هزار تا مطلب ثبت كن اما يه نظر هم نداشته باشه اما بعضي ها يه مطلب ثبت مي كنن با ده هزار تا نظر !!! كدومش بهتره ؟ خيليا از جمله من با ثبت يك مطلب در روز به اينجا رسيديم . نكنيد اينكارو ... زشته ... زشته !

-:- می خواهم آب شوم در گستره افق ، آنجا كه دریا به آخر می رسد و آسمان آغاز می گردد -:-  
پنج شنبه 15/9/1386 - 9:13 - 0 تشکر 18585

سلام
يادمه يه زماني تو يه محيطي كه خبري ازش نيست ، محدوديت مطلب بود ، حداقل راجع به طول مطلب ، يعني نمي گذاشتند بيشتر از چند خط ( هيچ وقت نفهميدم چند خط ) مطلب ارسال كنيم .در ضمن يه مميزي هم داشت كه خيلي ها مي گفتند نباشه بهتره ،
همه مي گفتند بچه ها فهميده شدند و خودشون مي دون چي ثبت كنن اما مدير مي گفت مميزي بايد باشه ، حالا راجع به ثبت مطالب مي گين محدوديت نباشه ، خودتون بايد عاقل باشيد و درست عمل كنيد ...... چه جورياست ؟؟؟

پنج شنبه 15/9/1386 - 10:3 - 0 تشکر 18591

سلام

با توجه به مسائلی که دوستان مطرح کردند چند نکته باید توضیح داده شود.

انجمن ثبت مطالب روزانه مکانی است برای بررسی مسائل مربوط به بخش مطالب روزانه. لذا الزاما مسائلی که در این قسمت مطرح می شود به انجمنها مربوط نیست.پس دوستان در اظهار نظر این نکته را مد نظر داشته باشند.

در مورد فرمایشات جناب فرخ هم، همانگونه که در چند خط بالا اعلام شد محدودیتی که شما از آن اسم می برید مربوط به سیستم قبلی انجمنها بود که فقط به تعداد کاراکترها در یک پست بود.

که این محدودیت به علت عدم توانایی سیستم د رنمایش متنهای بلند بود. در سیستم قبلی هم شما محدودیتی در تعداد مطالب نداشتید. در بین بخشهای کاربری تنها بخشی که این سطح دسترسی را دارد که مطلب کاربر بدون بررسی در سایت نمایش داده شود بخش انجمنهاست و این ارتباطی به بحث جاری ما ندارد. چون بحثی که الان در حال پیگیری است مربوط به مطالب روزانه اعضاست که بخشی دیگر از سایت است.

منتظر نظر باقی دوستان هستیم

موفق وموید باشید

پنج شنبه 15/9/1386 - 15:3 - 0 تشکر 18624

سلام بر اهل صلح دوستي انسانيت

منم از مدير محترم سيستم تشکر مي‌کنم که به موضوع مهمي اشاره کردند.

درسته من يه مدت طولاني هستش که مطلب نميدم ولي من تبيان رو با همين ثبت مطالب شناختم و باهاش بزرگ شدم کلي خاطرات شيرين درش دارم برا همين برام مهمه که وضعيتش چجوري باشه، من خودم شخصا موافقم که فرهنگ سازي شه ولي الآن وقتي وارد ثبت مطالب ميشه اوضاع بقدري قاراشميش شده که فک نکنم فرهنگ سازي جواب بده.

منم موافقم که در حال حاضر محدوديتي در تعداد مطالب در نظر گرفته شه و البته برا يه مدتي تا دوستاني که روزي شونصد تا مطلب ميدن يه نمور عادت کنن و البته منم موافقم که يه سند معرفي مختص ثبت مطالب بنويسيد تا همه‌ي دوستان بر اساس اون مطلب بدن.

و آما در مورد مواردي که ميتونه شخص برگزيده رو انتخاب کنه به نظرم اين چيزا خيلي ميتونه موثر باشه، مفهوم مطالب، تعداد نظرات براي هر مطلب،‌ مقدار فعاليت شخص برا خوندن ساير مطالب، ميزان اعتماد شخص در بين ساير اعضا و ...

البته اين نظر شخصي من بود خلاصه اينکه اميدوارم که ثبت مطالبي همچون گذشته داشته باشيم.

مراقب خودتون باشید

MCLAREN SUPER SPORT

چیزهایی نصیب ما می‌شود که آن‌ها را باور داریم.

ای کاش یاد بگیریم، که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالا بگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ‌دنده‌های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

عمر دست خداست، پراید فقط وسیلس 

 

پنج شنبه 15/9/1386 - 19:12 - 0 تشکر 18651

سلام مجدد
خدمت مدير محترم سيستم عرض كنم منظور من هم از ثبت مطالب همين مطالب روزانه اعضا بود و به هيچ وجه نسبت به انجمن ها نظري ندادم ، و اون آخر نوشته هم شما فرموديد " منتظر نظر باقي دوستان هستيم " !!!!!
پس من سكووووت مي كنم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی