فرهنگ پایداری (بازدید: 382)
دوشنبه 26/11/1388 - 13:34 -0 تشکر 182626
علی شیمیایی !!!!!!!!

با سلام

اونایی كه چیزی در مورد این آدم!! می‌دونن، بنویسن- منم یه چیزایی می‌گم

یاعلی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

پنج شنبه 29/11/1388 - 6:58 - 0 تشکر 183347

با سلام

پرونده یکی از شقی‌ترین جنایتکاران علیه بشریت در مرکز اعدام بغداد؛ همان محلی که هزاران بی‌گناه به دست جنایتکاران بعثی اعدام شده بودند، با حکم چهارم دادگاه جنایی عراق بسته شد.

به گزارش «تابناک»، علی‌ حسن‌المجید، معروف به علی شیمیایی، پسرعموی جنایتکار صدام، در حالی اعدام شد که انتظار می‌رفت او در جمع مردم دردمند حلبچه به دار مجازات آویخته شود.

احمد حسن‌البکر، نخستین رئیس‌جمهور بعثی‌ها درباره علی حسن المجید این گونه می گوید:" المجید انسان نیست. او حتی ویژگی‌های جانوران دردنده را نیز ندارد؛ او موجودی پست است که تنها هنرش جنایت است."

احمد حسن‌البکر در روزی که مجبورش کردند از قدرت کنار برود و در کودتای بدون خونریزی صدام از قدرت خلع شد، به آجودان خود گفت:" از هیچ چیز نمی‌ترسم، به جز نگاه‌های پست پسرعمو و برادر ناتنی صدام."

البکر بر این باور بود که پسر بزرگ او به دست تیم علی‌ حسن‌المجید از پای درآمد.

ادامه داره ...

یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

جمعه 30/11/1388 - 0:0 - 0 تشکر 183717

خداوند بر عذابش بیافزاید.

جمعه 30/11/1388 - 19:58 - 0 تشکر 183976

علی شیمیایی با بمباران شیمیایی شهر کردنشین حلبچه موجبات قتل و عام 5600 نفر را فراهم آورد.نازک توفیق یکی از کسانی که شش تن از اعضای خانواده اش را در جریان بمباران حلبچه از دست داده است، پس از صدور حکم علی شیمیایی اظهار داشت: امروز از خوشحالی در پوست خود نمی گنجم. وی که به تنهایی در صحن دادگاه حاضر شده بود، پس از شنیدن رای قاضی زانو زده و خدا را شکر نمود. نازک گفت: از همین الان، روح قربانیان در آرامش قرار خواهند گرفت.

یاران مردانه رفتند؛ اما هنوز تکبیر وفاداری‌شان از مناره‌های غیرت این دیار به گوش می‌رسد. یاران عاشقانه رفتند؛ اما هنوز لاله‌های سرخ دشت‌های این خاک به یمن آنان به پا ایستاده‌اند.

 انجمن فرهنگ پایداری


جمعه 30/11/1388 - 21:37 - 0 تشکر 184013

با سلام

 ممنون از دوست خوبم

بنا بر این گزارش، امروز حتی در «تکریت» و منطقه «عوجه»، کسی از اعدام علی حسن المجید ناراحت نیست. او حتی به عشیره خود نیز رحم نکرد. در جریان اعدام دامادهای صدام، او خطاب به صدام گفت: بزرگوار! بگذار ما خون ناپاکان را بریزیم و هم او بود که با کمک عدی، خانه دامادهای صدام را محاصره کرد و با موشک و آر پی جی، آنان را زیر آوار خانه‌‌هایشان مدفون ساخت.

المجید، حتی در جریان انتقام عدی از برخی از عشایر تکریت که در جریان رسوایی اخلاقی تجاوز او به یک دختر عراقی روی داد، باز هم دست به جنایتی دیگر زد.

این گزارش ادامه می‌دهد، در زمان جنگ تحمیلی و در جریان یکی از مهمانی‌‌های خصوصی صدام که مربوط به ازدواج قصی، پسر صدام بود، او در حالی که مست کرده بود، گفت: سرورم! باید برای شگون عروسی قصی، اسرای ایرانی را قربانی کنیم. این جنایتکار در قتل بیش از 426 اسیر ایرانی ـ برابر اسناد موجود ـ شرکت داشته است.

بر پایه شواهد موجود، پس از انتفاضه سال 1991 میلادی در جنوب عراق، او مأمور سرکوب شیعیان جنوب عراق شد و در حالی که از جنایات خود در کردستان عراق بازگشته بود، خود شخصا بازجویی از شیعیان بی‌دفاع عراقی را به عهده گرفت، تیرهای خلاص را در باتلاق‌های مناطق جنوبی عراق، خود شخصا بر سر اسرای شیعه عراقی خالی می‌کرد و این در حالی بود که در پرونده جنایات علیه کردها که به پرونده «انفال» معروف بود، دستگیرشدگان کرد عراقی را با دینامیت منفجر می‌کرد و این کار برای او تبدیل به یک سرگرمی شده بود.

یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی