• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 2664)
جمعه 23/11/1388 - 18:38 -0 تشکر 182008
دو تبلیغ زیبا و تاثیرگذار مصری ها در خصوص حجاب

تبلیغ زیبا و تاثیرگذار مصری ها در خصوص حجاب

تبلیغ زیبا و تاثیرگذار مصری ها در خصوص حجاب

 

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
جمعه 23/11/1388 - 22:58 - 0 تشکر 182058

با سلام خوش به حال ما كه اصلاً در فكر حفظ این ارزش اسلامی و انسانی نیستیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا جای تأسف داره زیبا بود ممنون- یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

يکشنبه 16/12/1388 - 11:41 - 0 تشکر 188604

ممنون از جناب سروش دهکده

البته جناب سیب سرخ 60 ما رو دست کم نگیرید طراح های لباس سعی می کنند در این راستا کار کنند منظورم اوناییه که چادر ملی و انواع و اقسام چادرها رو طراحی کردند من خانم هایی بی حجابی رو سراغ دارم که الان از اون چادرا استفاده می کنن یا خانم های چادری که حجابشون با این چادرها بهتر شده

اما به هر حال بی فرهنگی وارداتی - بی حجابی -  در و ببندی از دیوار میاد شاید اگر خانم های بی حجاب در ذهنشون این جمله رو حک می کردند این طور نمی شد:

اگر فرهنگ به برهنگی است، حیوانات از همه با فرهنگ ترند.

هنگامي که مقدمات نعمتها به شما مي رسد دنباله آن را به واسطه کمي شکر گزاري از خود دور نسازيد .
يکشنبه 16/12/1388 - 12:1 - 0 تشکر 188637


tab1363 جان از پاسخ مفید و خوبت ممنون . فقط می تونم بگم حجاب امنیته برای خانوما و برهنگی جز عرضه و پایین اوردن و شانشون هیچی دیگه نداره. هیچ مردی برای زنی که برهنه است ارزش وجودی قائل نیست و فقط بعنوان یه بازیچه بهش نگاه می کنه . ............. از سروش هم ممنونم که این مبحث رو ایجاد کرده .

اي آقاي ما برس به داد ما

دوشنبه 17/12/1388 - 5:22 - 0 تشکر 188811

سلام

ای کاش یکی تو جامعه نظر سنجی میکرد....این نوع تبلیغات رو به دخترها نشون میداد تا متوجه بشیم که چقدر از این نوع تبلیغات بدشون میاد....

احساس محدودیت و ضعف میکنن....اگه با این دید بریم جلو با مقاومت مواجه میشیم.....دخترها نمیخوان احساس ضعف بکنن....وقتی شکلات رو میبینن احساس میکنن کالا هستن....دید کالا بودن و بسته بندی شدن رو دوست ندارن....میخوان به عنوان یک انسان بهشون نگاه بشه....

این نوع عکس ها بینش روبالا نمیبره...این نوع تبلیغ تا عمق باور یه دختر نفوذ نمیکنه....اگه یه دختری بگه من به عنوان یه انسان آزاد میخوام مگس ها روم بشینن ما باید چه جوابی بدیم؟....بگیم هر طور مایلی؟.....اینکه وضع رو بدتر میکنه......

اتفاقا این تبلیغ حجاب رو محدودیت نشون میده.....دختر پیش خودش میگه خب من مثل این شکلات هستم که عده ای بهم طمع و نظر سوء دارن خب حالا چاره چیه ؟...باید خودمو بپوشونم....عقل و فطرت آزادی طلبش بهش تلنگر میزنه میگه این که محدودیته؟....اونم پاسخ درونشو میده میگه خب مجبورم ...من به سبب نوع خلقتم باید محدود باشم...وقتی اینو میگه احساس ضعف میکنه....باور میکنه که که حجاب محدودیته نه مصونیت....

نباید با این نوع تبلیغات ازادی طلبی دختر رو تحریک کرد....تصاویر محرک اندیشه هستن و در مورد حجاب نباید استفاده کردنباید حس آزادی خواهی رو تحریک کرد....

با سخن با حرف با تفهیم و توضیح طولانی باید جلو بریم....سخن و نوشته و صحبت میدونه کجا رو بیدار کنه ....تصویر رو نمیشه کنترل کرد....باید طرحی نو دراندازیم

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

دوشنبه 17/12/1388 - 7:26 - 0 تشکر 188819

تصاویر جالبی بود ممنون.
در ضمن صحبتهای دوست عزیز وحیدمیلادی هم جای بحث و گفتگو داره وحرفتون در مورد طرح نو در انداختن هم و یه فکر اساسی برای این مورد کردن کاملا متینه....به امید اون روز!

تنت به ناز طبيبان نيازمند مباد

it is god who cures 

مدير انجمن بهداشت و سلامت

دوشنبه 17/12/1388 - 14:36 - 0 تشکر 188875


از وحید میلادی و مد من عزیز ممنونم که تو این بحث شرکت کردن و از فعالیت شما دو عزیز در انجمن اجتماعی خیلی خوشحالم .

اگر چه از دیدگاهی حرف شما دو عزیز متین و درسته  اما باید بگویم که این یک تبلیغه که شاید به نوعی مصونیت را نمایش می ده . و بهتره که اینو در نظر بگیریم که تصویر تبلیغ بر اساس یک سری ذهنیات و تصورات سازنده ی آن شکل می گیره و این به این معنی نیست که آن ذهنیت و تصور صد در صد درست یا غلط باشه . که ممکنه  از دیدگاه برخی مورد قبول و از دیدگاه برخی دیگر مورد قبول نباشه. به هر حال دوست عزیزمون سروش که این بحث رو گذاشته ، در اصل دیدگاه سازنده ی یک تبلیغ رو آنهم در کشوری دیگر و در کشور مصر به تصویر کشیده است که ممکنه  با عقاید و دیدگاه های مردم در کشورهای دیگر متفاوت باشه اما این یک حقیقت است که با توجه به متفاوت بودن ساختار آفرینش زن و مرد ، زن می بایست حریم هایی را برای خود ایجاد کنه  که این مانع از آزادی او نمی شه حال این حریم ها فقط حجاب تنها نیست . (خطاب به وحید عزیز که ... باید طرحی نو در اندازیم) بلکه در رفتار و گفتار و منش خود نیز باید مراعات بکنه تا شخصیت وجودی و عفت خود را حفظ کنه . به امید روزی که واقعا طرحی نو ایجاد گردد.

اي آقاي ما برس به داد ما

سه شنبه 18/12/1388 - 6:29 - 0 تشکر 189017

سلام/یه چیز دیگه که تو پست قبلیم فراموش کردم بگم اینه که این دیدگاه اعراب به حجاب هست

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

دوشنبه 21/4/1389 - 1:38 - 0 تشکر 211016

سلام علیکم از عکس های زیباتون ممنون لطفا بفرمایید این تبلیغات رو از چه سایتی گرفتید و عکس های راجع به حجاب رو از کجا میتونم به دست بیارم . برای یک نمایشگاه راجع به حجاب لازم دارم آدرس من razefadak@gmail.com

پنج شنبه 24/4/1389 - 0:26 - 0 تشکر 211372

rayhanemir گفته است :
[quote=rayhanemir;532831;211016]سلام علیکم از عکس های زیباتون ممنون لطفا بفرمایید این تبلیغات رو از چه سایتی گرفتید و عکس های راجع به حجاب رو از کجا میتونم به دست بیارم . برای یک نمایشگاه راجع به حجاب لازم دارم آدرس من razefadak@gmail.com

ایلنا: مشاور وزیر راه در امور زنان می‌گوید وزارت راه و ترابری به دنبال آن است که برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف از راهکارهای فرهنگی استفاده کند زیرا جو عمومی جامعه به گونه‌ای است که نمی‌خواهیم فضا را مغشوش کنیم اما در مواردی که نیاز باشد، به مسافران بدحجاب تذکر نیز داده می‌شود اما اصل بر کار فرهنگی است.

فرهنگ حجاب + فرهنگ سازی چادر

سودابه احسانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: وزارت راه و ترابری در راستای اجرای طرح حجاب و عفاف که از طرف وزارت کشور به این وزارتخانه ابلاغ شده است، ستاد ترویج فرهنگی حجاب و عفاف تشکیل داده است.

مشاور وزیر راه در امور زنان ادامه داد: دستورالعمل‌های لازم برای فرهنگ‌سازی حجاب و عفاف از طرف وزارت راه به استان‌ها و دستگاه‌های تابعه نیز ابلاغ شده است.

او در رابطه با اقداماتی که برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب توسط وزارت راه و ترابری انجام شده است،‌توضیح داد: اهدای کالاهای فرهنگی مانند چادر از جمله اقدامات این وزارتخانه برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است.

احسانی گفت: همچنین به کارمندان زن این وزارتخانه در راستای ترویج حجاب و عفاف روپوش‌های یکسان داده شده تا در محیط کار از آن استفاده کنند.

مشاور وزیر راه در امور زنان تصریح کرد: تشکیل کارگاه‌های آموزشی با عنوان عفاف و حجاب و پیامدهای اجتماعی آن، برگزاری دو همایش در سال گذشته با موضوع خانواده و مسائل مرتبط با آن و برگزاری تورهای سفر سیاحتی و زیارتی به مشهد و قم از جمله دیگر اقدامات وزارت راه و ترابری برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف است.

او همچنین شناسایی و ساماندهی شرکت‌های حمل‌ونقل را از جمله مصوبات شورای فرهنگ عمومی کشور دانست و گفت: وزارت راه و ترابری موظف شده است موسسات حمل‌ونقل را به اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف ترغیب کند و بر فعالیت‌های شرکت‌های حمل‌ونقل نظارت داشته باشد.

احسانی تصریح کرد: وزارت راه و ترابری با نصب تابلوهایی در جاده‌ها و پایانه‌های کشور برای تبلیغ حجاب و عفاف عمل کند به طوری که تابلوهای هشداردهنده در رابطه با حجاب مناسب و احادیث مرتبط با حجاب و عفاف را به نمایش می‌گذارد و پوشش ظاهری مناسب را در برخی تابلوهای تبلیغاتی به مردم نشان می‌دهد.

او همچنین از تهیه بروشور تبلیغاتی توسط وزارت راه و ترابری با همکاری مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خبر داد و گفت: در این بروشور که قرار است در اختیار مخاطبان وزارت راه قرار گیرد مطالب مرتبط در راستای مسائل مرتبط با خانواده‌ها و نشر فرهنگ حجاب و عفاف نگاشته می‌شود.

مشاور وزیر راه در امور زنان گفت:‌این بروشورها در اختیار مسافران اتوبوس‌ها، قطار، هواپیما‌ها و به طور کلی مسافران وسایل حمل‌ونقل قرار می‌گیرد و به این ترتیب وزارت راه تلاش می‌کند تا زمانی که مسافر را در اختیار دارد، کار فرهنگی مناسبی برای اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف انجام دهد.

احسانی همچنین گفت: وزارت راه و ترابری به دنبال آن است که برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف از راهکارهای فرهنگی استفاده کند زیرا جو عمومی جامعه به گونه‌ای است که نمی‌خواهیم فضا را مغشوش کنیم اما در مواردی که نیاز باشد، به مسافران بدحجاب تذکر نیز داده می‌شود اما اصل بر کار فرهنگی است


هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی