انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 1057)
پنج شنبه 22/11/1388 - 21:58 -0 تشکر 181813
دانشگاه بیرجند > مسابقات تنیس دختران منطقه 7 دانشگاههای کشور با پیروزی دانشگاه بیرجند خاتمه یافت

مسابقات تنیس روی میز دختران منطقه 7ورزش دانشگاههای کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی بیرجند برگزارشد. دراین مسابقات در بخش انفرادی سمانه کریمیان از دانشگاه بیرجند به مقام اول، عصمت فرجامی از دانشگاه بیرجند به مقام دوم و الهه صابری محمدیه از دانشگاه بیرجند و نکیسا برزگر از دانشگاه سیستان و بلوچستان مشترکاً به مقام سوم دست یافتند.

در مسابقات دوبل سمانه کریمیان و الهه صابری محمدیه از دانشگاه بیرجند به مقام اول، عصمت فرجامی و محبوبه آذرمهر از دانشگاه بیرجند مقام دوم، نجمه شعبانی و نجیبه کهنوج پور از دانشگاه هرمزگان و نکیسا برزگر و خدیجه یاریان از دانشگاه سیستان و بلوچستان مشترکاً مقام سوم را کسب کردند. در مسابقات تیمی نیز دانشگاه بیرجند به مقام اول دست یافت.

منبع:

http://birjand.ac.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=595%3A-7-&catid=110%3A1387-12-11-16-13-56&Itemid=720&lang=fa

يکشنبه 25/11/1388 - 22:40 - 0 تشکر 182522

دانشگاه بیرجنده دیگه

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی