انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 280)
پنج شنبه 22/11/1388 - 15:30 -0 تشکر 181758
ملت ایران هیچ گاه زیر بار حرف زور و بی منطق نخواهد رفت

امروز ایران قدرت صالح، فرهنگی، برادری، انسانی، و قدرت بی بدیل در منطقه است/ آنان با جمهوریت ایران زمین مخالفند زیرا ایران تحت فرهنگ اسلام ناب محمدی است/همه می دانند که ملت ایران ظرفیت موج آفرینی در همه مناسبات منطقه را در اختیار دارد/اشغال فلسطین و تاسیس رژیم جنایتکار صهیونیستی را باید در ویژگی های این منطقه جستجو کرد/لیزر آغاز انقلاب عملی در عرصه فناوری است/نخستین محموله سوخت 20 درصدی تولید شده در کشور آماده و در اختیار متخصصان قرار گرفته است.
دکتر احمدی نژاد سخنران راهپیمایی عظیم مردم تهران به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بود.

به گزارش "تابناک" محمود احمدی نژاد رئیس جمهور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در سخنرانی خود در میدان آزادی تهران ضمن تبریک این جشن بزرگ به تمامی ملت شریف و بزرگوار ایران، نکاتی را یادآور شد:

ایران پنج سال دیگر رتبه 12 قدرت اقتصادی جهان می‌شود

به گزارش مهر رئیس جمهور ضمن تسلیت رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا(ع)، اظهار داشت:  یکبار دیگر 22 بهمن تاریخ ساز عید بزرگ ملت ایران فرا رسید بدون تردید فجر 57 آغاز جدیدی نه تنها برای ملت ایران بلکه برای همه انسانهای آزاده و ملت های عدالتخواه جهان است . 31 سال هر سال یک حادثه بزرگ و یک گام به جلو و هر 22 بهمن با ماموریت و دستاورد ویژه خود همراه بوده است.

احمدی نژاد افزود: با ظهور انقلاب دوره جدید و و سازنده و پرتلاطم و همراه با تحولات بزرگ در حیات بشر آغاز شده و همزمان یک دوران سیاه تاریخی رو به  پایان گذاشته است.

وی گفت: انقلاب اسلامی یک موجود زنده و در حال پویایی است که از عمق وجود انسانهای پاک برپا شده است.

رئیس جمهور افزود: موضوع انقلاب نجات انسانها  و برپایی جامعه سعادتمند جهانی است البته خداستگاه انقلاب ایران عزیز و قلبها و دلهای ملت پاک ایران است. اما این انقلاب فراتر از جغرافیا، رنگ، نژاد و متعلق به همه ملت ها است همه حرکتهای انسانها، بنیادین و جهانی است چون انسان موجودی جهانی است و محال است که بتوان انسان را در قفس جغرافیا و رنگ و نژاد را زندانی کرد.

وی تصریح کرد: سرنوشت جامعه بشری پیوسته است و هیچ ملتی بدون ارتباط با جهان نمی تواند به سعادت برسد و سعادت جامعه بشری به همه پیوسته است.

رئیس جمهور گفت: از ابتدای انقلاب معلوم بود که مستکبران و غارتگران بین المللی که با تجدید شخصیت و حیات ملت ها مخالفند و در برابر هر حرکت اسلامی اصیل می ایستند در برابر ملت ایران قرار بگیرند و 31 سال است که در برابر مسیر تعالی آفرین این ملت مانع تراشی می کنند. آنان همواره به دو علت با آزادی و شکوفایی و تعالی ملت ایران مخالف بوده اند.

احمدی نژاد تصریج کرد: ویژگی های ملت ایران با دوران تاریخ باز می گردد زیرا ملت ایران هر گاه فرصتی پیدا کرده با جوشش خود همه مناسبات منطقه ای و جهانی را تحت تاثیر قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران قرن ها پرچمدار علم و فرهنگ بوده است به گونه ای که بخش وسیعی از فرهنگ ایران همه را متحول می کند.

رئیس جمهور اضافه کرد: غربی ها می دانند که ملت ایران ظرفیت آن را دارند که اثرگذار، سازنده و تعیین کننده مناسبات جهانی باشد. بدون تردید منطقه ما مهمترین، حساسترین و اثرگذارترین منطقه جهان است و هر قدرتی که بتواند مناسبات منطقه ما را کنترل کند خواهد توانست مناسبات جهانی را نیز تحت کنترل خود درآورد.

اولین محموله سوخت هسته ای 20 درصد ایران تولید شد

رئیس جمهوری اسلامی ایران خبر داد که نخستین محموله سوخت 20 درصدی تولید شده در کشور آماده و در اختیار متخصصان قرار گرفته است.

 دکتر محمود احمدی نژاد ظهر امروز پنجشنبه در جمع راهپیمایان مراسم 22 بهمن در میدان آزادی تهران ،  با تشریح فرایند تامین سوخت مورد نیاز راکتور تهران تصریح کرد: ما به طرفین اعلام کردیم که برای تامین سوخت مورد نیاز راکتور تهران که مصرف پزشکی دارد طبق قانون آژانس به سوخت احتیاج داریم.

احمدی نژاد یادآور شد: ملت ایران هیچ گاه زیر بار حرف زور و بی منطق نخواهد رفت و از هیچکدام از کشورهای جهان هراسی به دل راه نخواهد داد.

وی تاکید کرد: ما اعلام کردیم که اگر آنان سوخت مورد نیاز راکتور تهران را ندهند خودمان تولید خواهیم کرد اما باور نکردند و شروع به شوخی کردن کردند و حرف های مفت را تکرار کردند.

رئیس جمهور با بیان اینکه دنیا بداند که مستکبرین با بیماران هم بازی می کنند اظهار داشت: از پریروز کار تولید سوخت 20 درصد شروع شد و من به شما خبر می دهم به لطف خدا خبری که رئیس سازمان انرژی اتمی داده است اولین محموله سوخت 20 درصدی تولید شد و در اختیار دانشمندان ایرانی قرار گرفت و به لطف خدا این حرکت تا تامین کامل نیازهای کشور ادامه خواهد یافت.

احمدی نژاد با اشاره به تبلیغات دشمنان مبنی بر حرکت ایران به سمت تولید بمب اتمی افزود: همین الان در نطنز ما توانایی تولید سوخت با غنای بسیار بالا را داریم و چرا غربی ها فکر می کنند با سوخت 20 درصد اتفاقی افتاده است ، ما توانایی داریم بالای 20 درصد و حتی 80 درصد غنی سازی کنیم اما چون نیاز نداریم این کار را نمی کنیم .

وی با اشاره به توانمندی های نظام اسلامی در علوم و فنون و فناوری های نوین و از جمله صنایع فضایی تصریح کرد: پرتاب موجودات زنده ، یک موش، لاک پشت ، کرم و چند سوسک در یک محفظه قابل قبول به فضا و آزمایش موفق وضعیت آنها مقدمه حضور در فضاست و همه دنیا این را متوجه می شوند که ملت ایران هر روز قله های فضا را فتح خواهد کرد.

رئیس شورای عالی امنیت ملی در خصوص توانمندی های ایران در بخش لیزری گفت: امروز با افتخار اعلام می کنم که اصل فناوری لیزری را ملت ایران در اختیار دارد و در تمام زمینه های مورد نیاز این فناوری دنبال می شود و در اختیار ملت ایران قرار می گیرد.

وی تاکید کرد: لیزر آغاز انقلاب عملی در عرصه فناوری است و به سرعت همه بخشها را به جلو خواهد برد.

بنابر این گزارش محمود احمدی نژاد در ادامه سخنان خود در مراسم 22 بهمن به سه ویژگی منطقه خاورمیانه پرداخت و اظهار داشت: ویژگی اول این است که منطقه خاورمیانه خواستگاه همه تمدن های ماندگار بشری است به گونه ای که مرکز بعثت همه انبیا الهی بوده است.

احمدی نژاد دارا بودن ذخایر عظیم انرژی ، معادن و سایر امکانات طبیعی را از دیگر ویژگی منطقه خاورمیانه دانست و گفت: هر کس براین منابع مسلط شود ابزار تسلط بر جهان را در اختیار خواهد داشت.

وی ادامه داد: انگلیسی ها سالها با این روش توانستند بخش وسیعی از جهان را تحت سلطه خود درآوردند به گونه ای که انرژی ارزان را غارت کردند و موتور جنگی خود را به حرکت درآوردند و در جنگ پیروز شدند.

رئیس جمهور در توضیح ویژگی سوم منطقه خاورمیانه گفت: منطقه ما چهارراه ارتباطی و سیاسی جهان است و به لحاظ ژئوپلتیکی اثرگذار است به گونه ای که اگر کسی در مرکز این چهارراه قرار بگیرد می تواند همه ارتباطات را تحت کنترل خود درآورد. تاریخ نشان داده قدرت هایی که در این منطقه حاکم شدند مدتها حکومت کردند و در نقطه مقابل قدرت هایی که در مناطق دیگری حضور داشتند به زودی رو به اضمحلال گذاشتند.

احمدی نژاد تصریح کرد: اشغال فلسطین و تاسیس رژیم جنایتکار صهیونیستی و حمایت مطلق برخی از کشورها از جنایات این رژیم را باید در ویژگی های این منطقه جستجو کرد زیرا آنان با این مقدمه پردازی های بی اساس زمینه ای را برای تسلط براین منطقه به وجود آوردند و سپس این رژیم را بر کشورهای منطقه تحمیل نمودند.

نقش ملت ایران در مناسبات منطقه ما بر قدرت های سلطه گر جهانی پوشیده نیست و همه می دانند که ملت ایران ظرفیت موج آفرینی در همه مناسبات منطقه را در اختیار دارد.

وی افزود: نقش ملت ایران در مناسبات منطقه ما بر قدرت های سلطه گر جهانی پوشیده نیست و همه می دانند که ملت ایران ظرفیت موج آفرینی در همه مناسبات منطقه را در اختیار دارد.

رئیس جمهور ادامه داد: آنان با ما مخالفند چون می خواهند از طریق تسلط بر خاورمیانه بر جهان مسلط شوند و ایران را مانع اهداف خود می دانند. لذا این موضوع رمز 31 ساله نبرد آنان با ملت ایران است.

احمدی نژاد همچنین گفت: آنان می خواهند ملت ایران عقب افتاده، ضعیف، وابسته به دیگران و تحت تسلط دیکتاتورها باشد و آزاد و مستقل نباشد زیرا بر این گمانند  که با آزادگی ملت ایران بالنده خواهد شد.

وی تصریح کرد: آنان با جمهوریت ایران زمین مخالفند زیرا ایران تحت فرهنگ اسلام ناب محمدی است و غربی ها می دانند که در چنین شرایطی زمینه های شکوفایی ملت ایران فراهم می شود.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: آنان در صدد با تسلط بر منطقه تسلط خود را بر جهان تضمین کنند. آنان با بزرگی و عزت ملت ایران مخالفند و بقیه مسائل بهانه است.

احمدی نژاد اضافه کرد: پیشرفت های مختلف ملت ایران و مسئله حقوق بشر همگی بهانه و پوششی برای پنهان کردن اهداف سلطه گران بر منطقه است.

وی افزود: در 31 سال گذشته مستکبران قدرت بلامنازع منطقه ما در جهان بودند به گونه ای که دو قطب به ظاهر مخالف اما در حقیقت همسو با یکدیگر را در جهان تشکیل دادند و به دنبال غارت انسانیت انسانها بودند.

رئیس جمهور با بیان اینکه بلوک شرق و غرب بدنبال بردگی مدرن بودند تصریح کرد: یکی در قالب حمایت از کارگران تلاش می کرد همه انسانها را به کارگران دون پابه تبدیل کند و دیگری با شعارهای لیبرالیستی می خواست حتی از زنان و کودکان برای سرعت بخشیدن به پیشرفت خود استفاده کند لذا آنان در پی له کردن شخصیت حقیقی انسانها بودند.

احمدی نژاد اضافه کرد: همه ملت ها باید تابع یکی از آنان می شدند و بدون آن فاقد اصالت بودند و اگر کسی می خواست از شر یکی خلاص شود باید به شر دیگری پناه می برد.

وی همچنین گفت: هر دو بلوک در تخریب ارزشهای اخلاقی شریک بودند و هر دو آنها  تلاش می کردند تا خدا، یگانه پرستی، آرمان حقیقی بشر، صداقت، دوستی، پاکی، ایمان، برادری و اصالت حقیقی انسان را از مردم جهان سلب کنند و به جای آن قدرت طلبی، خیانت  و اصالت ثروت را جایگزین کنند.

ایران قدرت صالح و بی بدیل منطقه است

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران مهمترین قدرت منطقه و الهام بخش همه ملتها و دولتهای منطقه است، گفت: امروز ایران قدرت صالح، فرهنگی، برادری، انسانی، و قدرت بی بدیل در منطقه است و همه می دانند که بدون ایران هیچ کاری نمی توانند بکنند.

 دکتر محمود احمدی نژاد در بخشی از سخنرانی خود در مراسم 22 بهمن با بیان اینکه استکبار در طول 100 سال گذشته بیش از 120 میلیون انسان را تحت شعارهای بشر دوستانه و دفاع از انسانها کشته و آواره کرده است گفت: آنها ناامنی و فاصله طبقاتی و تهدید را در دنیا ایجاد کردند و امروز بیش از 80 درصد مردم جهان در فقر به سر می برند.

وی ادامه داد:  آنان فقط با ساخت بمب شیمیایی سایه تهدید را بر جهان آوردند، جان و مال و حیثیت انسان را لگدمال کردند اما با ظهور انقلاب در یک مدت کوتاه بال شرقی نظام سلطه مارکسیست و کمونیستی فروریخت و به تاریخ پیوست به لطف خدا بال غربی این نظام سلطه ضد انسانی امروز به بن بست نظری، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی رسیده است.

رئیس جمهور گفت: به لطف خدا و ایستادگی ملت ایران بال غربی به پایان راه رسیده و در آینده نزدیک این ضدبشر نیز فرو خواهد ریخت.

وی ادامه داد: آنها ادعا و اعلام می کردند که در اوج قله حیات انسانی قرار دارند، اما در واقع آنها به پایان تاریخ حیات خودشان رسیدند.

احمدی نژاد گفت: ببینید طی این 31 سال ملت ایران چه کرده است هر سال یک گام بلند و یک پیروزی بزرگ- اول انقلاب ما ملتی بودیم که تازه از بند وابستگی و دیکتاتوری آزاد شده بودیم تازه طعم آزادی را چشیده بودیم. از نظر سیاسی و بین الملل هیچ جایگاهی نداشتیم، تحقیرهای تحمیلی و جلوگیری از پیشرفت ملت در طول 150 سال حاکمیت استعماری آنقدر ما را مظلوم کرده بود که نمی توانستیم حرف خود را به گوش دنیا برسانیم. یک ملت فراموش شده و دست چندم بودیم. هر دو این قطب ها با هم و هماهنگ برای ریشه کنی ملت تلاش کردند اما به لطف خدا و با پیوستگی اسلام ناب و خط ولایت همه آن اقدامات را خنثی کردیم.

رئیس جمهور با طرح این پرسش که حال امروز کجاییم گفت : پیشرفتهای ایران سریع ترین پیشرفتها در جهان است، ببینید متخصصین ما در بیوتکنولوژی هر هفته یک درمان و پیشرفت جدید دارند، به لحاظ فضایی ببینید کجا بودیم و الان در کجا هستیم اما می بینید هر روز جوانان ما قله ای از قله های فضا را فتح  می کنند.

احمدی نژاد ادامه داد: سرمایه گذاری گسترده در ایران به بهره برداری رسیده است و سرتاسر ایران امروز یک کارگاه سرمایه گذاری بزرگ است ، امروز در ایران در همه زمینه های گوناگونه کار و فعالیت در حال انجام است، تمامی روستاها و شهرهایی که در فقر و محرومیت بودند، امروز از بسیاری از امکانات برخوردارند و فعالیت و نشاط در روستاها برقرار است.

وی ادامه داد: در گذشته ما ملتی بودم که تمام نفت و گازمان به جیب غربی ها می رفت اما امروز بیش از 90 درصد جمعیت کشور از نعمت گاز برخوردارند.

رئیس جمهور افزود: در هنر، ورزش و فرهنگ نیز امروز ملت ایران جوششی عظیم داشته است و هر روز در این زمینه ها یک افتخار جدید ایجاد می شود. امروز ایران در حال جوشش و تولید است و این همان چیزی است که همه کشورهای غربی جهان از آن وحشت داشتند.

رئیس جمهور گفت: ایران مهمترین قدرت منطقه و الهام بخش همه ملتها و دولتهای منطقه است امروز ایران قدرت صالح، فرهنگی، برادری، انسانی، و قدرت بی بدیل در منطقه است و همه می دانند که بدون ایران هیچ کاری نمی توانند بکنند. امروز همه می دانند که بیش از آنکه ملت ایران به آنها نیاز داشته باشد، آنان به ملت ایران نیاز دارند.

وی اظهار داشت: امروز کاروان پیشرفت ایران در حال حرکت به سمت قله هاست و هیچ قدرتی نمی تواند در برابر قدرت ایران مانع ایجاد کند.

وی تاکید کرد: ما مشکلاتی نیز داریم اما ایمان داریم، باور داریم که با لطف خدا و همت جوانان برومند بر همه مشکلات غلبه خواهیم کرد و بدون تردید آینده از آن ملت ایران است و بدخواهان ایران هیچ شانسی برای پیروزی نخواهند داشت.

آماده خرید سوخت هسته ای از آمریکا هستیم / به سرعت از اوباما نا امید می شویم

رئیس جمهور با بیان اینکه حتی اگر آمریکا بخواهد به ما سوخت 20 درصدی هسته ای بفروشد ما آن را خریداری می کنیم، گفت که امید به اصلاح توسط اوباما به سرعت در حال تبدیل شدن به یاس است.

 محمود احمدی نژاد در ادامه سخنان خود در راهپیمایی 22 بهمن در میدان آزادی تهران اظهار داشت: به محض اینکه کار تولید غنی سازی هسته ای در ایران آغاز شد غربی ها تبلیغاتی را مبنی بر اینکه ایران نمی تواند به این فناوری دست پیدا کند را آغاز کردند و هنگامی که مشاهده کردند ما کار خود را آغاز کرده ایم دست به تهدید زدند.

وی افزود: اینها امروز در موضع بی منطقی و ضعف قرار دارند و در جایگاهی نیستند که بتوانند علیه ملت ایران سخنی بگویند.

رئیس جمهور ادامه داد: آنان اذعان می کنند که آمریکا حاضر است در تهیه سوخت 20 درصد به ایران کمک کند ما نیز موافق هستیم و حتی اگر آمریکا بخواهد به ما سوخت بفروشد ما آن را خریداری می کنیم اما شما باید خودتان را اصلاح کنید.

احمدی نژاد همچنین گفت: آنان به ما می گویند شما رادیودارو تولید نکنید و از ما خریداری کنید، اما چه اشکالی دارد که ما رادیودارو بسازیم و شما از ما بخرید.

وی افزود: آنان به گونه ای حرف می زنند که مثلا اگر اورانیوم 3.5 درصد را از ایران به بیرون منتقل کنند شاهکار کرده اند، مشکلی وجود ندارد شما اگر می توانید سوخت 20 درصد را به ما ارائه کنید و سوخت 3.5 درصد را ببرید.

رئیس جمهور ادامه داد: حرکت توفنده ملت ایران ادامه دارد و اکنون ما در نطنز به تولید سوخت پرداخته ایم و در آینده نیز این تولید را روزانه به 3 برابر افزایش خواهیم داد.

وی افزود: ما اگر جای غربی ها بودیم با صداقت به حرف هایی که زده ایم عمل می کردیم و سوخت 20 درصد را برای ایران تامین می کردیم ، اما آنان قانونی را که خود نوشته رعایت نمی کنند.

رئیس جمهور همچنین گفت: آنان تبلیغات به راه انداختند که ایران با سوخت 20 درصد یک قدم به ساخت بمب اتمی نزدیک شده است، اما آنان یا بی اطلاع یا بیسواد هستند به این علت که ما زیر نظر آژانس بین المللی انرژی اتمی فعالیت می کنیم لذا مگر می شود تحت نظر آژانس به تولید بمب اتم پرداخت، اگر می شود به ما هم بگویند.

احمدی نژاد تصریح کرد: باور ندارم که رئیس جمهور آمریکا و آلمان تا این اندازه بیسواد و یا بی اطلاع باشند زیرا ما هم اکنون در نطنز توانایی ساخت سوخت با غنای بسیار بالا و حتی تا میزان 80 درصد را داریم اما چون نیازی نداریم غنی سازی در این سطح هم نداریم.

وی خطاب به غربی ها افزود: ما مثل شما ترسو و دروغگو نیستیم و خوتان می دانید این کارهایی که در ایران در حال انجام است به تولید بمب اتم منتهی نمی شود لذا بهتر است چند کارشناس امین و صادق را دعوت کنید تا برایتان توضیح دهند.

رئیس جمهور با بیان اینکه تمام اقدامات ایران شفاف و زیر نظر آژانس است، گفت: بمب را کسانی می سازند که نه ان پی تی امضا کرده اند و نه نظارتی بر آنان می شود و این افراد به طور قطع از آینده خود نگرانند.

احمدی نژاد تصریح کرد: آنان باید بدانند که ملت ما آنقدر شجاعت دارد که اگر بخواهد بمب اتم بسازد به صراحت اعلام کند و بسازد و از شما هم نترسد ، اما وقتی می گوییم نمی سازیم یعنی واقعا نمی سازیم چون اعتقاد نداریم ولی اگر در صدد ساخت بمب اتم باشیم شجاعت گفتن آن را هم داریم.

احمدی نژاد اضافه کرد: اگر شما فکر می کنید که بمب اتم شما را نجات می دهد بماند برای شما و با هم محشور شوید.

وی افزود:  ما با روش مدیریت شما در جهان و زورگویی ها و تحمیل ها و غارت های شما مخالفیم زیرا تبعیض آلود ، ضد بشری و ضد انسانی است. لذا ما با شجاعت همه این مسائل را بیان می کنیم ، شما هم شجاعت داشته باشید و بگویید که می خواهید بر منطقه مسلط شوید اما ملت ایران این اجازه را به شما نمی دهد، همه جهان بدانند که دعوا بر سر این است و ملت ایران هرگز چنین اجازه ای را نخواهد داد.

رئیس جمهور ادامه داد: تا کشور ایران ماهواره می سازد و یا به پیشرفت های علمی دست پیدا می کند شما در تلویزیون اخم می کنید و می گویید احساس خطر می کنیم. لذا هر پیشرفت ما بهانه ای برای مخالفت های شما است.

احمدی نژاد همچنین گفت: امروز به لطف ایستادگی ملت ایران ، ملت ها آگاه و بیدارند و اجازه نخواهند داد که شما به اهداف استکباری خود دست یابید زیرا این دوره ها گذشته است و شما نمی توانید با دروغ غالب شوید.

وی تصریح کرد: کشورهای غربی امروز  دارای مشکلات بسیار لاینحل هستند و برای حل مشکلات خود از سایر مناطق جهان بهانه جویی می کنند و می خواهند با این روش شکست سیاسی و اقتصادی خود را پنهان کنند ، اما بدانند که نمی توانند و در این دوره نیز شکست سنگینی را تحمل خواهند کرد.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: من رسما اعلام می کنم که دوران ابرقدرتی و زورگویی در جهان به پایان رسیده است.

احمدی نژاد افزود: ملت ایران خواهان دوستی و همکاری است و از برخورد استقبال نمی کند اما همه آنان می دانند که ملت ایران هرگز زیر بار زور نخواهند رفت و در برابر دنیای پوشالی آنان خواهد ایستاد. لذا آنان به صداقت باز گردند تا ملت های منطقه و ملت ایران به آنان اعتماد کنند.

وی ادامه داد: ما انتظار داشتیم آقای اوباما بتواند تغییراتی را ایجاد کند، اما عده ای به ما می گویند ایشان تحت فشار است، ما نیز به او توصیه می کنیم که بر اساس عدالت و احترام به ملت ها عمل کند تا بتواند مقتدر شود و تغییرات را اعمال کند اما تصور ما این است که امید به اصلاح توسط این آقا به سرعت در حال تبدیل شدن به یاس است ولی ما این را نمی خواهیم اما رفتار اوباما این موضوع را نشان می دهد.

رئیس جمهور همچنین گفت: برخی گفتند که او رفتار بوش را با ادبیات جدید دنبال می کند و فقط به دنبال ترمیم چهره آمریکا است اما ما این را نمی خواهیم و علاقه مندیم که او اقدامات ضد بشری بوش را پاک کند و نام نیکی از خود در جهان بر جای بگذارد.

احمدی نژاد گفت : ما نمی خواهیم اوباما تحت تسلط یک مشت صهیونیست بی فرهنگ باشد ولی متاسفانه فرصت ها در حال از دست رفتن است و در مسیری حرکت می کنند که علیه خود و در جهت خواست صهیونیست ها است .

احمدی نژاد در ادامه سخنان خود در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در میدان آزادی تهران اظهار داشت: دولت های غربی سالها از صدام در یک جنگ ناجوانمردانه حمایت کردند و سپس با همان بهانه صدام را نابود کرده و اخیرا هم دولت و ملت عراق را تحت فشار سنگین گذاشته اند تا بعثی ها را به حکومت بازگرداند.

احمدی نژاد افزود: غربی ها در فلسطین دست صهیونیست ها را باز گذاشتند و این نمونه ای از اقدامات نامناسبی است که آنان انجام می دهند اما بدانند که این رژیم با پایان راه خود رسیده است و با این کارها مرگ خود را نزدیکتر می کند.

وی ادامه داد: در افغانستان و پاکستان هر روز آدم می کشند و شرکت های امنیتی تاسیس کرده اند تا آن شرکت ها به تولید بمب بپردازند و سپس همان شرکت ها مامور کشف بمب می شوند. لذا آنان می خواهند با این روش مشکلات سیاسی و اقتصادی خود را به قلب آسیا منتقل کنند و با دسیسه و دروغ میلیونها دلار اسلحه به منطقه بفروشند تا اقتصاد خود را احیا نمایند اما آنان باید بدانند که دوره این فریب کاری ها گذشته است.

بنابر این گزارش رئیس جمهور همچنین گفت: ما خیر و صلاح همه را می خواهیم و توصیه می کنیم که رفتار خود را اصلاح کنند تا فرصت ها از دست نرود. بهتر است به راه انبیا بازگردید و بدانید که اگر باز نگردید به لطف خداوند سقوط و اضمحلال و ذلت ابدی در انتظار شما است.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: ملت ها با هوشیاری خود را حفظ کنند زیرا اندیشه سرمایه داری به پایان راه خود رسیده است و حضور دریایی ملت ایران تاکید بر پایان اندیشه سرمایه داری و مهر پایانی بر حیات این اندیشه ضد بشری است.

وی تصریح کرد: آنها توان رویارویی به ملت ایران را ندارند امروز آخرین نفس های نظام سرمایه داری است ما در منطقه می توانیم با کمک و همکاری هم نیازهای خود را تامین کنیم، نیازی به آنها نداریم و این راه  روشن فردای ما است.

گفتنی است رییس جمهور در پایان با تشکر از خداوند متعال، وجود مقدس امام زمان(عج) و مردم شریف ایران، برای سربلندی ایران و ایرانی دعا کرد.

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی