• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 795)
يکشنبه 18/11/1388 - 19:10 -0 تشکر 180863
نظر شما در این مورد چیه؟

سلام. عاشورای امسال رو همگی خوب به خاطر دارید. خیلی از دوستان تایپیک نوشتند و  جریانات اون روز رو هتک حرمت عاشورای امام حسین دونستند واونو محکوم کردند. من هم خیلی ناراحت شدم از این جریانات؛ هر کس نظری داره و به اعتقاد من این کار یک عده ای فرصت طلب بود تا با استفاده از اسم میر حسین موسوی دست به اقدامات خرابکارانه خود بزنند نه طرفداران آقای میر حسین. اما در شام اربعین امام حسین هم یک حرمت شکنی بزرگ شد که شاید به اعتقاد بسیاری از شما به بزرگی هتک حرمت عاشورای حسینی نباشد ولی در نوع خود قابل توجه است و از این ناراحتم که هیچ کسی به این واقعه عکس العملی نشان نداد و متاسفانه من هم با یک روز تاخیر فرصت ایجاد این مبحث را کردم .بیشتر شما میدونید که جمعه شبها سریال در چشم باد پخش میشه. نمیدونم همتون موفق به دیدن این قسمتش شدید یا نه ولی این برنامه اصلا مناسب پخش در چنین شبی نبود. درسته که از نظر صدا و سیمای ما عزا بعد از غروب تموم میشه؛ ولی چنین روز وشبی حرمت داره و حداقل اگه قراره عزا نباشه چنین برنامه ای هم نباید پخش بشه. می تونست یک فیلم سینمایی که نه محتوای طنز داشته باشه و نه خیلی غمگین، پخش بشه. مثل بسیاری از فیلمها. نه این فیلمی که در این قسمت رقص و رقاصی بیشتر فیلم را به خود تعلق داده بود . بله این فیلم بسیار قشنگه ولی صدا سیما نباید اون رو جمعه پخش می کرد.حوادث روز عاشورا کار افرادی بود که حرمت چنین روزی را از یاد برده بودند، اما این اتفاق کار چه کسی بود ؟ از نظر من و خانواده من که حرمت شکنی بسیار بزرگی بود و نباید گذاشت که تکرار شود. اما نظر شما؟...

يکشنبه 18/11/1388 - 23:57 - 0 تشکر 180938

با نظر شما موافقم / بر خورد های گزینشی بری پیش برد اهداف سیاسی(سناریو سازی) در حال افزایش است

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 19/11/1388 - 10:5 - 0 تشکر 180966

بحث جالب نیست ... ربطی نداره یه چیز جزیی رو به یه کاره تابلو ربط بدیم ... کاری که شد بد بود ولی خوب بود اقایون مردم خدا جو رو تو بیانینه اشون نمی اوردن ببین همه چی قاطی شده واست

دوشنبه 19/11/1388 - 10:9 - 0 تشکر 180970

من این سریال را كه دیدم در آن شب بسیار ناراحت شدم .من بارها گفته ام وبار دیگر هم میگویم سینماوحتی صدا سیما كشور ما آن اسلامی بودنند خود را ندارد

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
دوشنبه 19/11/1388 - 15:45 - 0 تشکر 181052

سلام میشه بگین كدوم قسمتش رقص بود؟؟؟

          هيچ وقت به خدا نگو يه مشکل بزرگ دارم... به مشکل بگو من يه خداي بزرگ دارم

                                             
 

دوشنبه 19/11/1388 - 20:6 - 0 تشکر 181118

جهان: بی دقتی عوامل پخش سریال "در چشم باد" انتقاد شدید ضرغامی را سبب شد.

در آخرین قسمت پخش شده این سریال در صحنه هایی از آن نشان داده شد كه اكبر عبدی به انجام حركات موزون مشغول است. اما این شادی و انجام حركات موزون به دلیل قرار گرفتن در شامگاه اربعین حسینی مورد اعتراض مسئولین صدا و سیما قرار گرفت.

پس از این اتفاق رئیس صدا و سیما در تازه ترین جلسه كاری سازمان، به شدت از این بی دقتی ناظرین پخش و عوامل شبكه یك اظهار نارضایتی كرده و آنان را توبیخ كرده است.

گفتنی است كه این سریال از جمله سریال هایی است كه توانسته به خوبی جای خود را در میان مخاطبان باز كند و اثر گذاری ویژه و بسیار خوبی در این مدت كوتاه پیدا كرده است.

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 19/11/1388 - 20:37 - 0 تشکر 181119

جان shammaei این اتفاقی که در شب اربعین افتاده بخاطر اشتباه (غیر عمد) در زمان بندی بوده . اما اتفاقی که در روز عاشورا افتاد بخاطر اشتباه (عمد) در زمان بندی بود

در کشور عشق 

خامنه‌ای رهبر است 

دوشنبه 19/11/1388 - 21:8 - 0 تشکر 181123


hichkasesteghlal گرامی ، یا شما این قسمت از فیلم رو کامل ندیدید ؛ یا اینکه دیدید و بسیار سطحی از این مسئله گذشتید .بعد از اون صحنه از فیلم که بیِژن و لیلی توی خیابون بودند و حسن اقا یا به قول خودشون حسن آقا حسینی قشنگه رو دیدند که داشت نون پخش میکرد، اون دوتا رو بردشون داخل یک سالن تاتر و عدهای هم اونجا مشغول سیاه بازی بودند که با ورودشون به اونجا و شنیدن صدای موسیقی، رقاصی کردن به شیوه لاتها شروع شد و ... فکر نمیکنم دیگه نیاز باشه بیشتر توضیح بدم. این یک نمونه بود . پخش موسیقیهای تند و برگزاری جشنهای متفاوت در دهه دوم ماه صفر به بهانه دهه فجر که بارها در اخبار بخش های کوتاهی از ان را ملاحظه کردیم هم نمونه دیگری است.

دوشنبه 19/11/1388 - 22:44 - 0 تشکر 181151

بسم الله . کار بد از هر که صورت بگیره مورد نکوهش باید قرار بگیره . در این شکی نیست . اما همیشه تمام بدی ها در یک رتبه و درجه قرار ندارن. مثال میزنم به شهادت امام حسین علیه السلام و فریاد زدن بر سر یه بیگناه. هر دوی این دو مورد زشت است ولی فرق بسیاری با هم دارن و در یک مرتبه قرار ندارن . قتل امام معصوم کجا و فلان خطای کوچک کجا؟؟ حالا در ما نحن فیه هم ماجرااز این قرار است . ماجرای ظهر عاشورا که مورد تآیید صریح موسوی قرار گرفت ماجرایی بود که در آن امامت شیعه مورد توهین قرار گرفت اولاً نظام مقدس جکهوری اسلامی مورد حمله واقع شد ثانیاً ، به اصل ولایت فقیه توهین شد ثالثاً ، مردم بی گناه توسط عوامل فتنه به قتل رسیدند رابعاً ، بسیاری از سربازان فداکار نیروی انتظامی مورد ضرب و جرح قرار گرفتن خامساً ، به اموال عمومی آسیب وارد شد سادساً ، ملت مسمان متألم گردید سابعاً و ده ها مورد منفی که بر این حادثه بار می شود. حالا این حادثه با پخش یه سریالی که مسولان صدا و سیما هم پخش ان را نادرست دانسته اند اصلاً قابل مقایسه نیست. در مورد موسوی و حمایتش از فتنه گران هم که شرح مطلب مثنوی هفتاد من می شود. چشم ها را باید شست ...

سه شنبه 20/11/1388 - 11:52 - 0 تشکر 181202

ظاهرا عمق توهین به ساحت امام حسین در روز عاشورا به قدری بوده كه حتی طرفداران اقای موسوی رو هم به تكاپو انداخته تا با مشابه سازی برخی اقدامات موهن سعی در فروكش كردن اثار رسوا كننده ی حوادث روز عاشورا نمایند.این نشان دهنده ی این مطلب است كه حامیان این نامزد شكست خورده به نوعی گمان می كنند كه حوادث هتاكانه ی روز عاشورا به نام انها و نامزد انها نوشته می شودو خوب این برای انها سنگین است.

سه شنبه 20/11/1388 - 15:27 - 0 تشکر 181264

لینخو چون گفته است :
[quote=لینخو چون;240526;181202]ظاهرا عمق توهین به ساحت امام حسین در روز عاشورا به قدری بوده كه حتی طرفداران اقای موسوی رو هم به تكاپو انداخته تا با مشابه سازی برخی اقدامات موهن سعی در فروكش كردن اثار رسوا كننده ی حوادث روز عاشورا نمایند.این نشان دهنده ی این مطلب است كه حامیان این نامزد شكست خورده به نوعی گمان می كنند كه حوادث هتاكانه ی روز عاشورا به نام انها و نامزد انها نوشته می شودو خوب این برای انها سنگین است.

دقیقا همینه و جز این نیست

وگرنه همیشه در روز های عزاداری بعد از غروب معمولا صدا و سیما روال عادی خودش رو داشته

يا علي ذاتت ثبوت "قل هولله احد"         نام تو نقشِ نگين امر "الله صمد"

"لَم يَلِد" از مادر گيتي"ولَم يولد" زتو     "لَم يَکن" بعد از نبي مثلت "لَهو کُفوآً احد"

***

حسود کور در خواب و خياله

منو دل کندن از حيدر محاله

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی