• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 704)
يکشنبه 18/11/1388 - 13:39 -0 تشکر 180772
معرفی امکانات جدیدانجمن

 

سلام

 

 

 همانطور که مستحضر هستید چند امکان جدید فنی جهت سهولت کار برای کاربران،مدیران و جانشینان به انجمنها اضافه شده که به معرفی این امکانات پرداخته و نحوه ی استفاده از آنها را برای شما شرح می دهیم:

 

امکان رای دادن به مطالب:امکان دیگری که جدیداً در بخش انجمنها ایجاد شده امکان رای مثبت یا منفی دادن به مطالب کاربران است .کاربران می توانند با کلیک کردن به گزینه ی موافقم( علامت مثبت سبز) رای موافق خود و با کلیک کردن بر روی گزینه ی مخالفم(علامت منفی قرمز) رای مخالف خود را برای مبحث یا پاسخ اعلام کنید.کاربران باید توجه داشته باشند که تنها در صورتیکه در سایت شناسایی شده باشند امکان استفاده از این امکان را دارند.

   

امکان پاسخ سریع:این امکان به کاربران اجازه می دهد پاسخ خود به مبحث را با سرعت بیشتری بدون اینکه منتظر لود شدن ادیتور باشند ثبت نمایند. این امکان خصوصاً برای کاربرانی که سرعت اینترنت کمی دارند بسیار مفید خواهد بود.برای استفاده از این امکان گزینه ی "پاسخ سریع" را انتخاب کرده ،کادری باز میشود، متن را نوشته و "ثبت پاسخ" را انتخاب می کنید.

   

امکان نقل قول و پاسخ:این امکان که خیلی پرکابرد هم خواهد بود زمانی به کار می آید که کاربران بخواهند بخشی از مطالب کاربر قبلی را نقل قول کرده و راجع به آن بخش صحبت کرده یا پاسخ دهند.برای استفاده از این امکان باید در پایان هر پاسخ گزینه ی" نقل قول و پاسخ" را انتخاب کرده و در کادری که باز می شود پاسخ خود را ثبت کنند و گزینه ی "ثبت اطلاعات" را انتخاب کنند.   

 

ادیتور ساده و ادیتور پیشرفته:برای راحتی کاربران و بسته به سرعت اینترنت دوستان دو نوع ادیتور برای انجمنها طراحی شده.ادیتور ساده همانطور که از اسمش مشخص هست  ساده تر و با امکانات کمتری هست و به همان نسبت سرعت لود بیشتری دارد و ادیتور پیشرفته امکانات بیشتر و با سرعت لود کمی پائین تر هست .نحوه ی استفاده اینطور هست که بعد از انتخاب گزینه ی " پاسخ جدید " می توانید از بالای کادری که برای نوشتن مطالب باز می شود نوع ادیتور را انتخاب کنید.نکته: برای دسترسی سریع به ادیتور پیشرفته لازم نیست ابتدا پاسخ  جدید را انتخاب کرده و بعد از بین ادیتور های ساده و پیشرفته ایدتور پیشرفته را انتخاب کنید بلکه کافیست  از بالای کادر پاسخ سریع  گزینه ی ادیتور پیشرفته را انتخاب کرده و مطلب خود را ثبت کنید.

  

موفق باشید

 

يکشنبه 18/11/1388 - 14:20 - 0 تشکر 180783

با سلام آره- خیلی عالی و سریع شد ممنون- موفق باشید منتظر ایده‌های بهتر در عملكرد تبیان و انجمن هستیم یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

يکشنبه 18/11/1388 - 22:2 - 0 تشکر 180904

یك ایده دیگه داشتم:‌البته نمیدونم جاش اینجاس یا نه!! اینه كه اگه بشه وقتی روی یه تاپیكی قرار میگیرم در قسمت tooltip بیاد چند خط اول داخل رو بنویسه!!! آخه بعضی از تاپیكا یه اسمای عجیب و بی ربط میذارن آدم هم میمونه بره تو یا نه!! وقتی كه میره تو و مطلب رو میخونه میبینه چیزی به درد نخوریه. (اینطوری بازدید اون تاپیك میاد پایین و میتونیم از روی بازدیدش كاربران دیگه تصمیم بگیرن و بخونن یا نخونن. ) موفق باشید.

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
چهارشنبه 21/11/1388 - 13:10 - 0 تشکر 181503

واقعا عالی شده من خودم به خاطر سرعت اینترنت کم نمیتونستم تو انجمن ها شرکت کنم .

با وارد کردن کد بازاریاب 617603 از فروشگاه اینترنتی تبیان تخفیف بگیرید
با وارد نمودن این کد عضو ویژه تبیان شوید و تخفیف ویژه بگیرید.

خدایا :

به من ارامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم و شهامتی که تغییر دهم انچه را که می توانم و بینشی که تفاوت آن دو را بدانم.

 

 

 

 

پنج شنبه 22/11/1388 - 10:52 - 0 تشکر 181706

خیلی عالی شده . نخسوزن نخسوزن این موافقم و مخالفم كه خیلی توپه . آخرشه .

پنج شنبه 22/11/1388 - 20:54 - 0 تشکر 181789

خداییش خیلی عالی شده دست گل همه دست اندر کاران درد نکنه . از وقتی این امکانات فراهم شده فکر می کنم یه عالمه دوست جدید تو این انجمن ها اضافه شده. امیدوارم که انجمن های تبیان توپ ترین انجمن ملی و جهانی بشه. من که از وقتی اومدم تو این انجمن خیلی چیزا یاد گرفتم و دوستای جدید و خوبی پیدا کردم. خصوصا از وقتی که مسئولین به من لطف داشتند و سمت مدیریت انجمن اجتماعی رو هم به من دادند . خلاصه که خیلی خوشحالم از اینکه دارم باهاتون همکاری می کنم. از اینجا همتون رو می بوسم و قدردانی می کنم. به امید بهتر شدن و بی نظیر بودن هر چه بیشتر

اي آقاي ما برس به داد ما

پنج شنبه 22/11/1388 - 20:57 - 0 تشکر 181790

soroosh_dehkadeh_it گفته است :
[quote=soroosh_dehkadeh_it;341704;180904]یك ایده دیگه داشتم:‌البته نمیدونم جاش اینجاس یا نه!! اینه كه اگه بشه وقتی روی یه تاپیكی قرار میگیرم در قسمت tooltip بیاد چند خط اول داخل رو بنویسه!!! آخه بعضی از تاپیكا یه اسمای عجیب و بی ربط میذارن آدم هم میمونه بره تو یا نه!! وقتی كه میره تو و مطلب رو میخونه میبینه چیزی به درد نخوریه. (اینطوری بازدید اون تاپیك میاد پایین و میتونیم از روی بازدیدش كاربران دیگه تصمیم بگیرن و بخونن یا نخونن. ) موفق باشید.

منم باهات موافقم سروش جان مطلب خوبی رو اشاره کردی بعضی وقتا از اسم یه تاپیک ادم فکر می کنه که تاپیک خوب و جالبی هست اما وقتی میره تو میبینه که اینطوری نیست و یه تاپیک بی معنی ایه .

اي آقاي ما برس به داد ما

شنبه 24/11/1388 - 17:33 - 0 تشکر 182247

delkhon گفته است :

منم باهات موافقم سروش جان مطلب خوبی رو اشاره کردی بعضی وقتا از اسم یه تاپیک ادم فکر می کنه که تاپیک خوب و جالبی هست اما وقتی میره تو میبینه که اینطوری نیست و یه تاپیک بی معنی ایه .
soroosh_dehkadeh_it گفته است :
[quote=delkhon;462887;181790][quote=soroosh_dehkadeh_it;341704;180904]یك ایده دیگه داشتم:‌البته نمیدونم جاش اینجاس یا نه!! اینه كه اگه بشه وقتی روی یه تاپیكی قرار میگیرم در قسمت tooltip بیاد چند خط اول داخل رو بنویسه!!! آخه بعضی از تاپیكا یه اسمای عجیب و بی ربط میذارن آدم هم میمونه بره تو یا نه!! وقتی كه میره تو و مطلب رو میخونه میبینه چیزی به درد نخوریه. (اینطوری بازدید اون تاپیك میاد پایین و میتونیم از روی بازدیدش كاربران دیگه تصمیم بگیرن و بخونن یا نخونن. ) موفق باشید.

جوابی اما نمیدن كه!!!!!! كجا باید طرح كرد سوال رو خوب؟

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی