انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 707)
شنبه 17/11/1388 - 18:9 -0 تشکر 180635
درج مقالات کاربران انجمن برای صفحه اصلی تبیان

 

با سلام به شما کاربران عزیز انجمن های تخصصی تبیان

 

همانطورکه مدیر محترم سیستم در انجمن های تخصصی اعلام فرمودند وظیفه دانستم که متن درج شده توسط ایشان را در انجمن عمومی نیز ثبت نمایم تا همگان ملاحظه نمایند. پس بخوانید:

 

همانگونه که در صفحه اصلی سایت تبیان اطلاع داده شد ؛ از این پس قرار است 30 درصد مطالب صفحه اصلی تبیان با قلم و دستان توانای شما تولید گردد .

لذا از شما کاربر گرامی می خواهیم با انتخاب موضوع و انجمن مورد نظر خود ؛ مطلب خودتان را تنها در ذیل همین مبحث مطابق با قالب مندرج در اطلاعیه سایت وارد نمایید .

 

نمونه مطلب ارسالی

 

ساختار ورود مقالات باید از الگویی مشابه جدول ذیل پیروی نماید:

 

1 – عنوان یا تیتر مطلب

چگونه از بروز بیماری قلبی جلوگیری کنیم ؟

2 – کلید واژه ها

بیماری قلبی ؛ چربی ها ؛ فشار خون ؛ تغذیه مناسب و ...

3 – تولیدی یا تلفیقی یا تجمیعی

تلفیقی

4 – متن مطلب

امروزه بیماری های قلبی از مهمترین عوامل مرگ و میر در جوامع پیشرفته و در حال توسعه محسوب می شوند . ....

5 – نام نویسنده و منبع مطلب

1 – هفته نامه سلامت 2 – انجمن تخصصی پزشکان بدون مرز 3 - ....

 

برای شما عزیزان آرزوی موفقیت داریم .

 

 

 

شنبه 22/12/1388 - 16:25 - 0 تشکر 189688

عیدی و پاداش بازنشستگان ؛ امشب در حساب

عیدی؛بازنشستگان؛مستمری بگیران؛امشب؛واریز؛حساب

تلفیقی

سرپرست جدید سازمان بازنشستگان کشوری گفت:عیدی و پاداش بازنشستگان کشوری، امشب - شنبه شب - در حساب آنان خواهد بود.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، ایراندخت عطاریان در حاشیه بازدید از دفتر نمایندگی بازنشستگی جنوب تهران با شاره به اینکه سال آینده، اقدامات خوبی انجام خواهد شد، افزود:مطالبات مربوط به پاداش بازنشستگان قبل از سال 1379، هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که به محض تامین اعتبار کامل ، این مطالبات پرداخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه بازنشستگان کشوری به علت اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری، از 8 مهر 76 تا مهر87 به مدت یکسال طلب دارند، گفت:در اجرای قانون و مصوبه هفتم خرداد 87 هیات وزیران، سهام بنگاه های دولتی مشمول بند ج سیاست های اصل 44، باید خارج از بورس در اختیار بازنشستگان قرار گیرد.

عطاریان افزود:اعتبار لازم در این زمینه ، 1800 میلیارد تومان است که این رقم قرار است در لایحه بودجه سال آینده دیده شود.

وی وظیفه سازمان بازنشستگی کشوری را پیگیری پرداخت طلب بازنشستگان و افزایش حقوق آنان دانست و گفت: حقوق بازنشستگان در سال های گذشته، به صورت درصدی افزایش می یافت که سعی داریم، شیوه افزایش حقوق آنان پلکانی شود.

سرپرست جدید سازمان بازنشستگی کشوری افزود: شیوه افزایش درصدی، موجب کاهش اختلاف 15 برابری بین حداقل و حداکثر دریافتی بازنشستگان شد، اما شیوه پلکانی تفاوت حداقلی و حداکثری حقوق بازنشستگان را به هفت برابر کاهش خواهد داد.

عطاریان با اشاره به این که حقوق بازنشستگی متاثر از زمان اشتغال است، گفت: باید حقوق زمان اشتغال، ساماندهی شود تا در مقطع بازنشستگی، شاهد اختلاف حقوق افراد نباشیم.

در بازدید از دفتر نمایندگی بازنشستگی جنوب تهران، یکی بازنشستگان اواخر سال هفتاد و شش، حقوق 450 هزار تومانی خود را ناکافی دانست که سرپرست جدید سازمان بازنشستگی گفت: با اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری، هم اکنون میانگین حقوق بازنشستگی 516 هزار تومان است که رقم بسیار خوبی است.

عطاریان افزود: به این رقم اکتفا نمی کنیم و وظیفه داریم برای افزایش حقوق بازنشستگان اقدام کنیم.

این بازنشسته به دریافت نکردن حقوق و پاداش پایان سال خود هم اشاره کرد که خانم عطاریان گفت:عیدی و حقوق وی امشب در حسابش خواهد بود.

این بازنشسته در گفتگوی رودررو با سرپرست جدید سازمان بازنشستگی کشور به ناکار بودن کارت منزلت هم اشاره کرد که خانم عطاریان در پاسخ افزود: سال آینده، ظرفیت های خدماتی این کارت افزایش خواهد یافت.

نویسنده: علی صفت زاده

منبع: شبکه خبر

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی