انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 323)
سه شنبه 6/11/1388 - 14:38 -0 تشکر 178286
شریعتمداری:آقای انصاری! نگاهی به پشت سر خود بیندازید

متن یادداشت مدیرمسئول كیهان در ادامه آمده است:

روز گذشته آقای مجید انصاری عضو مجمع روحانیون مبارز طی سخنانی در كنگره حزب مردمسالاری گفت؛ «برخی امروزه از این جمله امام(ره) كه حفظ نظام از اوجب واجبات است، استفاده ابزاری می كنند»! و توضیح نداد كه چگونه می توان از این كلام مبارك حضرت امام(ره) استفاده ابزاری كرد؟! آیا جناب انصاری معتقد است كه اگر كسی با استناد به كلام خدا و دستور العمل رسول اكرم(ص) «نماز بخواند» از آیات قرآن و كلام رسول خدا(ص) استفاده ابزاری كرده است؟! و اساساً منظور ایشان از استفاده ابزاری چیست؟!

مردم خطاب به سران فتنه و گروههای همسو با آنها نظیر مجمع روحانیون مبارز می گویند، اگر ادعای خط امامی دارید چرا با دشمنان اسلام و انقلاب و امام برای مقابله با نظام اسلامی همراهی می كنید؟ مگر حضرت امام نفرموده اند كه حفظ نظام از اوجب واجبات است؟ بنابراین پیروی شما مدعیان خط امام(ره) از فرمول دیكته شده آمریكا و اسرائیل برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران چگونه قابل توجیه است؟ و اگر معتقدید كه با دشمنان اسلام و امام همراه نیستید، چرا علیه آنها نه فقط موضع نمی گیرید، بلكه بی چون و چرا دنبال آنها راه افتاده اید؟! كجای این دیدگاه استفاده ابزاری است؟! آقای انصاری می گوید «امام معتقد بود كه باید در حكومت به دنبال اجرای احكام اسلام باشیم كه بر همین اساس نظام شاهنشاهی را سرنگون كرد.» و ما به ایشان می گوئیم، تردیدی در صحت این نكته نیست، اما اگر شما آقایان به این واقعیت اعتقاد دارید، چرا از شعار «جمهوری ایرانی» به جای «جمهوری اسلامی ایران» حمایت می كنید؟ و آیا پاره كردن عكس مبارك حضرت امام(ره)، اهانت به عاشورای حسینی(ع)، نفی وجود مبارك امام زمان(عج)، حمایت از اسرائیل، شعار به نفع آمریكا و ... را بخشی از «اسلام» می دانید؟!

اگر پاسخ شما مثبت است كه باید گفت؛ ما هم می پذیریم كه شما نیز پیرو اسلام هستید، اما همان «اسلام آمریكایی» كه حضرت امام(ره) بارها خطر آن را گوشزد فرموده بودند. و اما اگر موارد یاد شده را جزو اسلام نمی دانید، چرا علیه آن موضع نمی گیرید و حتی اراذل و اوباشی را كه دست به این پلشتی ها زده اند، «مردم خداجوی» می نامید؟!

جناب انصاری فرموده اند «مهم ترین ركن قانون اساسی، اسلامیت و جمهوریت است و در ضمن جمهوریت به اسلامیت الصاق نشده است، بلكه جمهوریت در متن اسلامیت است» این سخن نیز قابل قبول و «كلمه حق» است. و سوال این است كه چرا آقایان از این كلام حق، اراده باطل می كنند؟ اگر اسلامیت را باور دارید، چرا، آشكارا علیه مبانی اسلام موضع می گیرید و ركن «اسلامیت» را از «جمهوریت» حذف می كنید؟ این اقدام شما كه قابل انكار نیست، هست؟! و اما، اگر «جمهوریت» را قبول دارید چرا رأی جمهور مردم، یعنی آرای 40 میلیونی، حضور 85 درصدی و رأی 25 میلیونی رئیس جمهور كنونی را نه فقط نفی می كنید، بلكه به بهانه آن با دشمنان بیرونی و گروههای ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی هم كاسه می شوید؟! آیا جنابعالی و گروهتان در تمامی 7 ماه گذشته با آمریكا، اسرائیل، انگلیس، منافقین، بهایی ها، سلطنت طلب ها و كلان سرمایه داران علیه اسلام و انقلاب و امام و نظام ائتلاف نكرده بودید؟! ممكن است ادعای تقلب در انتخابات را بهانه كنید كه كردید ولی باید گفت؛

اولاً؛ اهانت به ساحت مقدس امام حسین(ع)، نفی وجود مبارك حضرت صاحب الزمان(عج)، پاره كردن عكس امام(ره)، شعار به نفع اسرائیل و آمریكا و... چه ربطی به مخالفت شما با دولت دارد؟ با این دم خروس چه می كنید؟!
ثانیاً؛ اگر ادعای تقلب دارید چرا به هیچیك از راهكارهای قانونی برای پی گیری ادعای خود تن ندادید؟ آیا غیر از این است كه ادعای تقلب به شما دیكته شده بود؟ انكار نفرمائید، ادعای تقلب، پیشنهاد از قبل دیكته شده جرج سوروس صهیونیست، رابرت هلوی و جین شارپ بود. یعنی جنابعالی از ملاقات برخی سران فتنه با جرج سوروس خبر ندارید؟! و یا از كلاس های آموزش فتنه كه چند ماه قبل از انتخابات در دفتر دوبی خانم الیزابت چنی- دختر دیك چنی معاون وقت بوش- تشكیل شده بود بی اطلاع هستید؟! راستی كیهان از كجا می دانست ادعای تقلب بخشی از برنامه دیكته شده فتنه است كه پیشاپیش از آن خبر داده بود؟! و از همه اینها گذشته، همخوانی مرحله به مرحله و مو به موی سران فتنه با فرمول از قبل اعلام شده سازمان های سیا، موساد و MI6 را چگونه توجیه می فرمائید؟!

ثالثاً؛ اخیراً و بعد از شكست رسوایی برانگیز فتنه ، برخی از سران و عوامل اصلی فتنه اعلام كرده اند كه دولت را به رسمیت می شناسند و... این اعتراف اگرچه به نظر می رسد ترفندی برای پاك كردن صورت مسئله است و فتنه انگیزان قصد دارند از این طریق مخالفت آشكار خود با انقلاب و امام و نظام را فقط در حد مخالفت با دولت قلمداد كنند! كه یادآور سر فرو بردن كبك ها در برف است، ولی این پرسش را هم از افرادی نظیر آقای انصاری، پیش می كشد كه پس آنهمه هیاهو و آتش افروزی چرا...؟!

آقای انصاری می گوید به این علت در راهپیمایی 9 دی شركت نكردیم كه به ما اهانت می شد! كه باید به ایشان گفت؛ مگر مردم در راهپیمایی چند ده میلیونی سراسر كشور و 4 میلیونی تهران چه می خواستند؟ آنها بر حرمت سیدالشهداء علیه السلام، حفظ انقلاب و نظام، پیروی از امام راحل(ره) و رهبری معظم انقلاب و انزجار از آمریكا و اسرائیل و انگلیس تأكید می ورزیدند. خب! چرا جنابعالی و دوستانتان باید از حضور در میان این مردم احساس ناامنی كنید؟!

آقای انصاری! نگاهی به پشت سر خود بیندازید! از كجا به كجا رسیده اید؟!
منبع:کیهان سه شنبه 6 بهمن 1388 - 10 صفر 1431 - 26 ژانوِیه 2010

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی