انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 465)
دوشنبه 28/10/1388 - 14:5 -0 تشکر 176734
تجدید وقت دادگاه کیهان

دومین جلسه رسیدگی به اتهامات مطبوعاتی حسین شریعتمداری، مدیر‌ مسئول روزنامه كیهان كه قرار بود امروز در شعبه 1083 دادگاه عمومی استان تهران به تصدی قاضی حسینیان برگزار شود؛ تجدیدوقت شد.
در جلسه اول دادگاه روزنامه كیهان متن كیفرخواست توسط شاكیان قرائت و ادامه رسیدگی به جلسه بعد موكول شد.
بر اساس این گزارش، شاكیان این پرونده مدعی‌العموم و نماینده معاون وقت رئیس كل دادگستری استان تهران، محمد‌رضا رضاپور، مدیر ‌عامل گروه قطعات فولادی ایران و شكات دیگر شامل وزارت علوم تحقیقات و فناوری، شورای اسلامی شهر تهران احمد حكیمی‌پور، حجت‌الاسلام محسن كدیور‌، سرپرست مدیریت حقوقی دانشگاه تهران، انجمن اسلامی دانشجویان دانشكده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران،‌ رضاپور، مدیر گروه قطعات فولادی ایران، شیخ عبدالرسول كشمیری، مدیر عامل شركت سپا فیلم، احمد میمنی، مدیر شیلات استان یز‌د، عزیزالله رضائیان، از اداره كل حفاظت محیط زیست مازندران، شورا‌یاران اسلامی شهرك قلعه حسن‌خان گرگان، شورای اسلامی شهر پارس‌آباد مغان استان اردبیل، اتحادیه اسلامی دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالی، بیژن اسماعیل‌زاده، دبیر ‌كل حزب پاك ایران، روزنامه‌های جامعه، نشاط، طوس، عصر آزادگان و لطیف صفری، مدیر‌مسئول روزنامه نشاط، مهدی اسدی واقف و متولی موقوفه فدكیه حضرت زهرا (س)، رضا علیجانی، بشارت رفیعی، خبرنگار ندای هرمزگان و خبرگزاری جمهوری اسلامی در حاجی‌آباد‌، داوود رستمی‌وند، قاسم اموری، علی‌اصغر تقی ‌زنجانی، فرهاد اكبری زاهد،حسین تلخابی، بتول تلخابی، مجتبی زوله، خسرو فلاحیان، زهره سماواتی، امیر فرشاد ابراهیمی و صالح نیكبخت واحدی وكیل كدیور هستند.

 

 

 

سه شنبه 29/10/1388 - 0:15 - 0 تشکر 176887

حرف حق همیشه تلخ است.

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
سه شنبه 29/10/1388 - 21:42 - 0 تشکر 176993

خدا سایه تبدیر این مرد(آقای شریعتمداری) را کم نکن که اگر درایت و هوشمندی ایشان نبود معلوم نبود توطئه های دشمن و دنیای استکبار با ایران چه می کرد.

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

سه شنبه 29/10/1388 - 22:55 - 0 تشکر 177008

خدا اینچنین عمارانی را برای ما نگه دارد که همیشه یاور اصلی انقلاب بوده اند.از دوستان رییس جمهور که هروقت لازم بوده مشفقانه و از سر دلسوزی انتقاد هم میکنند.راستی اون روزنامه ای که سردبیرش لندنی بود ازش شکایتی نشده؟

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

چهارشنبه 30/10/1388 - 19:14 - 0 تشکر 177115

اگه یه روزنامه ی اصلاح طلب بود تا در پلک به هم زدنی توقیف بود

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

چهارشنبه 30/10/1388 - 19:24 - 0 تشکر 177117

 سردبیر لندن نشین:

مجتبی واحدی سردبیر سابق آفتاب یزد که پس از درگیری با رامین وافشاگری علیه او استعفا داد در پاسخ به اتهامات ارگان اینترتی حامیان احمدی نژاد نوشته است:

…سایت مدعی اصولگرایی ،اتهاماتی را متوجه بنده نمود که هیچیک از آنها ارزش پاسخگویی ندارد.اما همین ادعا ها مرا تشویق کرد به این سخن گویان چماقدار دولت پیشنهادی ارائه نمایم.این سایت ادعا کرده است که من دارای یک ویلای مجلل در کانادا هستم.

...

اینجانب نه در کانادا ونه در هیچ کشور دیگری ویلا،ساختمان یا حتی یک اتاق ندارم.اثبات این ادعا نیز کار سختی نیست به شرط آن که مسئولان دولتی به من کمک کنند.البته کمکی که من می خواهم از وظایف عادی دولت است.

مسئولان دولتی اگر امنیت اینجانب برای حضور در سفارت ایران در لندن را تأمین نمایند همین فردا صبح به همراه همسر و فرزندم در سفارت خانه حاضر خواهیم شد ووکالت نامه تام الاختیار به مسئولان ایرانی اعطا خواهیم کردتا اگر اموالی از اینجانبان در کانادا یا سایر کشورها پیدا کردند آن را بفروشند ووجوه حاصله را صرف پرداخت «سود سهام عدالت» یا سایر وعده های انتخاباتی دولت نمایند.

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

چهارشنبه 30/10/1388 - 20:8 - 0 تشکر 177147

وظیفه قوه قضاییه است که به اتهامات مالی رسیدگی کنه.فرقی هم نمی کنه کی باشه.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

چهارشنبه 30/10/1388 - 20:23 - 0 تشکر 177162

آقای سیدمحمد خاتمی، رئیس جمهور سابق، نحوه مواجهه دولت اصلاحات با منتقدان را چنین ترسیم نموده است: «یک مورد پیدا کنید که دولت و مجلس قبل مدعی شده باشد که کسی برعلیه آنها حرف زده باشد و آنها برخورد کرده باشند».
ایشان به انتقادپذیری دولت اصلاحات نیز اشاره کرده و گفت: افتخار می کنم که همواره در دولت من از آزادی بیان، مطبوعات و اندیشه دفاع شد.
این اظهارنظرهای رئیس دولت سابق، خاطره ای را از ماه های آغازین فعالیت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) برایم تداعی نمود، که به منظور آگاهی افکار عمومی جامعه و ثبت در تاریخ به آن می پردازم:
"زمستان 78 با نخستین روزهای فعالیت «ایسنا» مصادف بود. در آن ایام روابط عمومی وزارت نفت، خبری را در خصوص حضور شرکت «رویال داچ شل» در پروژه های نفتی ایران اعلام نمود که با واکنش و نگرانی برخی محافل دانشجویی مواجه شد.
آن روزها به عنوان قائم مقام مدیرعامل و معاون خبر «ایسنا» فعالیت می نمودم که یکی از دانشجویان دانشگاه تهران به نام «یحیی صدری نژاد» با در دست داشتن کتاب «هیچ کس جرأت ندارد» (1) که به افشای ماهیت گروه بیلدربرگ به عنوان صحنه گردانان شرکت «رویال داچ شل» می پردازد، به دفتر کارم مراجعه کرده و از توسعه فعالیت های این شرکت در صنعت نفت ایران ابراز نگرانی نمود. آن دانشجو تقاضا داشت تا بخش های مستند این کتاب به عنوان یک گزارش خبری و به منظور تنویر افکار عمومی در ایسنا مورد استفاده قرار گیرد.
صداقت و انگیزه پاک آن دانشجو که در جای جای اظهاراتش موج می زد، مرا مصمم نمود که درخواستش را اجابت نمایم. از وی خواستم براساس موارد مستند مندرج در کتاب، گزارشی را از سابقه، ساختار تشکیلاتی و نحوه عملکرد شرکت شل تهیه کند تا در تلکس خبری «ایسنا» مورد استفاده قرار گیرد که چنین شد.
ساعتی از ارسال این گزارش نگذشته بود که تلفن های «ایسنا» به صدا درآمد و به صورتی غیرمتعارف و اضطراری به دفتر رئیس جهاد دانشگاهی احضار شدم.در دفتر رئیس جهاد دانشگاهی با چهره مکدر دکتر علی منتظری، رئیس وقت جهاد دانشگاهی و چهره خشمگین و برافروخته دکتر سیدمحمد صحفی، مدیرکل وقت روابط عمومی وزارت نفت و معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در سال های پایانی دولت اصلاحات مواجه شدم. هنوز بر صندلی مستقر نشده بودم که با پرخاش مدیرکل وقت روابط عمومی وزارت نفت، «ایسنا» به زیر پا نهادن منافع ملی، اخلال در قراردادهای بین المللی، مانع تراشی در مسیر توسعه صنعت نفت، فراری دادن سرمایه های خارجی و همسویی با گروه های فشار متهم و تهدید به پیگیری قضائی شد و دلیل همه این اتهامات و تهدیدها نبود مگر ارسال یک گزارش مستند در خصوص معرفی پشت صحنه شرکت «رویال داچ شل».
به مدیرکل وقت روابط عمومی وزارت نفت متذکر شدم برای دولتی که تحمل منتقدان و مخالفان را تبلیغ می کند، زیبنده نیست در برابر یک گزارش خبری مستند که مخاطبان محدودی داشته، شمشیر از رو ببندد و یک خبرگزاری نوپا و آماتور را تهدید به تعطیلی نماید، در عین حال ضمن معرفی کتاب «هیچ کس جرأت ندارد» به عنوان منبع اصلی تهیه گزارش، به ایشان عرض کردم که موقع خروج از ساختمان جهاد دانشگاهی، می توانید کتاب مذکور را از کتابفروشی های اطراف خیابان انقلاب خریداری نمایید.
اینجا بود که دکتر علی منتظری نفسی به راحتی کشید و با مطایبه، مدیرکل وقت روابط عمومی وزارت نفت را مخاطب قرار داد که بهتر است اول جلوی نشر این کتاب را بگیرید، بعد به برخورد با «ایسنا» بپردازید!
در ادامه سخنان رئیس وقت جهاد دانشگاهی به آقای مدیرکل عرض کردم که چگونه است صدها صفحه مقاله و مصاحبه در تخریب باورهای دینی، ساختارشکنی حاکمیت جمهوری اسلامی و تحریف اندیشه های امام و تاریخ انقلاب، حساسیت دولت را تحریک نمی کند اما افشای مستند ماهیت یک شرکت صهیونیستی، اینچنین مدیران ارشد دولتی را برآشفته می نماید که جز سکوت جوابی دیگر نیافتم و این نبود مگر آن که در برهه ای از تاریخ این مرز و بوم و برای عده ای از بازیگران عرصه قدرت، حفظ حریم شرکت های خارجی و حاشیه امنیت فعالیت های آنها بر حفظ باورها، آرمان ها و ارزش های یک ملت ارجحیت یافت.

ببخشید که دائم در حال کپی کردن هستم اما لازمه که از این مستندات هم به گوش منتقدان رساند

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

پنج شنبه 1/11/1388 - 10:50 - 0 تشکر 177251

(( باید دانشمند ها فكر بكنند ، مردم را بیدار بكنند قلم تنها فایده ندارد ، اعتماد به دولت ها فایده ندارد ، خود مردم و خود نویسندگان و گویندگان بایدمردم را بیدار كنند و قلمی فایده دارد كه بیدارگر توده های مردم باشد .. ))

صحیفه نور، ج 17 ، ص 71 13/8/61

---------------

هر چه تیراژ شما بیشتر باشد ، باید بیشتر توجه به اصلاح آن بكنید . آنها كه می گویند تیراژ بیشتر ، توجه مردم بیشتر است ، پس هر چه می خواهیم می نویسیم ؟ اشتباه می كنند . آنها مسئولیت بیشتر دارند ))

همان ، ج 14 ، ص 249 11/3/60

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

پنج شنبه 1/11/1388 - 11:52 - 0 تشکر 177254

می خواستم این مطلب را در یک پست جدا قرار دهم دیدم ارزش نداره

کیهان جست(jost):::

 کیهان نوشت: یک خبر موثق حکایت از آن دارد که چند تن از عوامل اصلی فتنه سبز به منظور جمع آوری نیرو برای اعلام حضور و اقدامات ایذایی در روز 22 بهمن به سراغ یکی از مراکز بازپروری معتادان رفته اند.

 دو نفر از این عوامل به مرکز بازپروری..... مراجعه کرده و دور از چشم مسئولان این مرکز با وعده کمک مالی درخواست کرده اند روز 22 بهمن تعدادی از افراد در حال بازپروری در اختیار آنها قرار گیرد.

(http://www.asriran.com/fa/pages/?cid=97916)

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی