انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 466)
شنبه 26/10/1388 - 11:34 -0 تشکر 176318
اطاعت رد صلاحیت نشده، رأی نیاورده است

فرماندار زرین دشت در واكنش به ادعای كذب یك اصلاح‌طلب:
اطاعت رد صلاحیت نشده، رأی نیاورده است

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان زرین دشت، امام جمعه شیراز و سرپرست راه آهن استان فارس با ارائه توضیحاتی در خصوص سخنان دیشب اطاعت در برنامه "رو به فردا " ، مطالب مطرح شده از سوی این اصلاح‌طلب را تكذیب كردند.


به گزارش خبرگزاری فارس، فرماندار شهرستان زرین دشت در خصوص سخنان دیشب اطاعت در برنامه رو به فردا توضیحاتی داد.
وی گفت: آقای اطاعت رد صلاحیت نشده است و در دور قبل كاندیدای تهران بوده‌اند كه رای هم نیاورده است.
خوشبخت در گفتگو با خبرنگار آزاد صدا و سیما در زرین دشت با اشاره به برخی از سخنان دیشب اطاعت گفت: آقای اطاعت كه این همه دم از دموكراسی می‌زند، لازم است یادآور شوم كه بعد از زلزله سال 82 در این شهرستان كه من رئیس شورای شهر زرین دشت بودم و برای تهیه مایحتاج مردم به فرمانداری رفتم كه آقای اطاعت هم حضور داشت و اظهار كرد كه دموكراسی چرت است و چون شما با دولت نیستید، ما هیچ كمكی نمی‌كنیم.
فرماندار زرین دشت با اشاره به بهره‌برداری سد خسویه در دولت نهم گفت: آقای اطاعت و دوستانش در دولت اصلاحات قول دادند كه این سد بعد از 14 ماه به بهره‌برداری می‌رسد كه این اتفاق نیفتاد.
خوشبخت همچنین با بیان اینكه بیمارستان این شهرستان بعد از گذشت 20 سال از زمان آغاز فعالیت اجراییش با 17 درصد پیشرفت فیزیكی رها شد، افزود: اما در سال 84 و با روی كار آمدن دولت نهم عملیات اجرایی آن از سر گرفته شده است و به زودی افتتاح می‌شود.
فرماندار زرین دشت با اشاره به مستنداتی گفت: در زمان اصلاحات به جاده زرین دشت ـ لار فقط 10 میلیون تومان اختصاص می‌یافت، در حالیكه در دولت نهم تاكنون بیش از 5 میلیارد تومان به آن اختصاص یافته و این طرح در حال ساخت است.
خوشبخت خطاب به اطاعت افزود: شما كه به تاخیر دو ساله ساخت پتروشیمی داراب معترضید در خصوص كارخانه كنستانتره كه 14 سال قبل با حضور شما و كروبی كلنگ‌زنی شد و 200 هكتار به تصرف درآمد و تا به حال رها شده است، چه می‌گویید.
فرماندار زرین دشت گفت: آقای اطاعت به زرین دشت بیایند و در حضور مردم اظهار نظر كنند تا واكنش مردم را از نزدیك مشاهده كنند.
وی در پایان ضمن تشكر از صدا و سیما از برپایی این مناظره‌ها گفت: از دیشب تاكنون صدها تلفن و پیامك زده شده و نسبت به سخنان اطاعت اعتراض كرده‌اند.

*روستایی روستای 20 خانوار نیز می‌داند كه در این كشور كار شده است
امام جمعه شیراز نیز در واكنش به سخنان نماینده سابق مردم داراب در یك برنامه تلویزیونی گفت: روستایی روستای 20 خانوار می‌داند كه در این كشور كار شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس، آیت‌الله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز با اشاره به مناظره دیشب در صدا و سیما خطاب به اطاعت نماینده مردم داراب در مجلس ششم گفت: در انتخابات دهم 40 میلیون نفر آمدند، آیا آنهایی كه در انتخابات دهم رأی می‌دادند مردم نبوده‌اند، اگر پاسخ دهید مردم نبودند، هم در چشم و هم در عقل‌تان تجدید نظر كنید، اگر می‌گویید مردم بودند پس مردم نفهمیده رأی داده‌اند و اینچنین حضور داشتند و با 25 میلیون رأی رئیس‌جمهور منتخب را برگزیدند.
وی افزود: روستایی روستای 20 خانوار می‌داند كه كار شده است و شما كه استاد دانشگاه هستید، نمی‌دانید و می‌گویید كاری نشده است.
آیت‌الله ایمانی گفت: اگر كاری نشده بود، انتخابات با این شكوه برگزار نمی‌شد.

*سرپرست راه آهن استان فارس اظهارات جواد اطاعت را تكذیب كرد
همچنین سرپرست راه آهن استان فارس نیز اظهارات جواد اطاعت در برنامه رو به فردا را تكذیب كرد.
تاكی سرپرست راه آهن فارس در گفتگویی در واكنش به سخنان اطاعت نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس ششم در مناظره تلویزیونی دیشب گفت: خبر خروج قطار از ریل به هیچ عنوان صحت ندارد و این خبرها سیاسی بود كه در همان زمان نیز تكذیب شد.
وی تصریح كرد: قطار شیراز ـ اصفهان سیزدهم خرداد ماه امسال با سفر خانواده شهدا به حرم مطهر امام خمینی (ره) آغاز شد و تا آبان امسال هر دو هفته یكبار صورت می‌گرفت كه از آذر برنامه حركت قطار به صورت هفتگی شد و در چند روز اخیر نیز به دلیل كمبود مسافر این قطار موقتاً تعطیل شد و مجدداً از هشتم بهمن این برنامه برقرار خواهد شد.
وی گفت: متقاضیان خرید بلیط می توانند به سایت شركت رجا مراجعه كنند.

*بازتاب سخنان جواد اطاعت در برنامه رو به فردا در زرین دشت
همچنین سخنان نماینده سابق مردم داراب و زرین دشت در برنامه زنده رو به فردا در شهرستان زرین دشت بازتاب گسترده‌ای داشته است.
جمعی از نمازگزاران جمعه شهرستان زرین دشت بعد از نماز در گفتگو با خبرنگار آزاد صدا و سیما نسبت به اظهارات اطاعت اعتراض كردند.
یكی از اهالی روستای خلیل آباد این شهرستان گفت: تعجب می‌كنم آقای اطاعت كه خود معروف به این لقب (كذاب) است چرا دیگران را دروغگو معرفی می‌كند، وی از صدا و سیما خواست از افراد واقع‌بین حتی مخالف در چنین برنامه‌هایی دعوت شود.
همچنین یكی دیگر از مصاحبه شوندگان ضمن تشكر از برگزاری مناظره‌ها گفت: نمی‌توان خدمات دولت نهم را در این منطقه نادیده گرفت و مناظره‌ها هم جنبه مثبت دارد و هم منفی.
یكی از اهالی روستای خسویه هم به اطاعت گفت: تعجب می‌كنم كه می‌گوید در این منطقه كاری نشده است او كه خودش را نماینده مردم می‌دانست مردم او را به عنوان نماینده قبول نداشتند.

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
شنبه 26/10/1388 - 12:50 - 0 تشکر 176336

وابط عمومی حزب اعتماد ملی در اطلاعیه ای ضمن استقبال از برگزاری مناظره های تلویزیونی و به رسمیت شناختن بخشی از حقوق مردم؛ از اقدام برنامه رو فردا نسبت به القای حضور نماینده آن حزب در مناظره تلویزیونی انتقاد نمود. سایت سحام نیوز متن این اطلاعیه را منتشر کرد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است:

پیرو حضور آقای دكتر اطلاعت و آقای دكتر زاكانی در برنامه رو به فردا در شبكه سوم سیمای جمهوری اسلامی، بدینوسیله به اطلاع میرساند كه آقای دكتر جواد اطلاعت از همكاران سابق و شایسته این حزب بودند كه شش ماه پیش از انتخابات اخیر ریاست جمهوری همكاری سیاسی خود را با این حزب قطع و فعالیت سیاسی خود را با بنیاد باران پیگیری كردند.این تصمیم ایشان علیرغم تغایر با سیاست های مصوب حزب، مورد احترام دبیر كل محترم و سایر اعضا واقع شد.

شایسته بود هنگامیكه مجری محترم برنامه رو به فردا؛ دو مرتبه از ایشان بعنوان عضو شورای مركزی حزب اعتماد ملی نام بردند، مشارالیه به عدم همكاری با این حزب اشاره می كردند كه شائبه فرصتی از سوی سیمای جمهوری اسلامی به این حزب در جهت بیان دیدگاه ها پیرامون انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری ( 1384) و انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری (1388) و پیامد های پس از آن بوجود نیاید.

در پایان این بیانیه آمده که اعضای این حزب آماده شرکت در این برنامه می باشند.

----

منبع تابناک: http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=81502

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

شنبه 26/10/1388 - 20:2 - 0 تشکر 176442

اینجور آدما بهتره که رد صلاحیت بشن.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

يکشنبه 27/10/1388 - 6:19 - 0 تشکر 176518


قطار اصفهان ـ شیراز هنوز هم وجود خارجی ندارد!

با آن كه « تابناك » به عنوان نخستین رسانه نسبت به افتتاح نمایشی انتخاباتی و عجولانه راه آهن اصفهان و شیراز هشدار داده بود و حتی تصاویری از این خط راه آهن را منتشر كرده بود به دنبال اظهارات اطاعت در برنامه « رو به فردا » سرپرست راه آهن استان فارس در واكنشی جالب مدعی شد حركت قطارها هر دو هفته یك بار(!) انجام شده و به دلیل نبود مسافر موقتا تعطیل بوده و از 8 بهمن بار دیگر برنامه سفر برقرار خواهد بود!
به گزارش خبرنگار « تابناك » این اظهارات سرپرست راه آهن فارس در حالی است كه در این مسیر تنها یك قطار آن هم زمان افتتاح حركت كرده و بنا بر شواهد و اسناد دیگر هیچ قطاری در این خط راه آهن مسافری جابه جا نكرده و بر خلاف ادعای سرپرست راه آهن فارس كه مدعی شده : « قطار شیراز ـ اصفهان سیزدهم خرداد ماه امسال با سفر خانواده شهدا به حرم مطهر امام خمینی (ره ) آغاز شد و تا آبان امسال هر دو هفته یكبار صورت می گرفت كه از آذر برنامه حركت قطار به صورت هفتگی شد و در چند روز اخیر نیز به دلیل كمبود مسافر این قطار موقتا تعطیل شد و مجددا از هشتم بهمن این برنامه برقرار خواهد شد » . بنابر پرسشی كه از مركز اطلاعات رجا انجام شده و فایل صوتی آن موجود است حركت هیچ قطاری در این مسیر وجود خارجی نداشته و از سوی دیگر بر پایه برنامه ای كه سایت راه آهن جمهوری اسلامی ایران (كه فایل آن موجود است ) برای بازه زمانی 88 7 11 تا 88 12 24 منتشر كرده هیچ برنامه سفری در این مدت برای مسیر اصفهان شیراز وجود نداشته و مبدا و مقصد هیچ قطاری شیراز نیست . و از سوی دیگر خرید آنلاین و اینترنتی بلیت به دلیل نبودن چنین قطاری میسر نیست .
گذشته از عدم جابه جایی حتی یك مسافر جز قطار مسافری افتتاحیه این پرسش مطرح می شود كه آیا خط قطاری كه با هزینه بسیار بالایی مسافت طولانی اصفهان تا شیراز را متصل نموده این صرف هزینه بازدهی اقتصادی داشته و برای هر دو هفته یك بار و یا حتی هفته ای یك بار صرف چنین هزینه ای عقلایی و مقرون به صرفه بوده و آیا این مسیر كه اكنون به دلیل نبود مسافر تعطیل شده نیازمند چنین راه آهنی بوده است
از سوی دیگر خبرنگار « تابناك » از مركز اطلاع رسانی رجا جویای وجود چنین برنامه سفری شده بود با پاسخ « اصفهان ـ شیراز اصلا قطار ندارد » روبه رو شد.

منبع روزنامه جمهوری اسلامی

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

يکشنبه 27/10/1388 - 18:53 - 0 تشکر 176633

تکذیب سخنان "جواد اطاعت"؛از مردم و مسئولان شیراز تا حزب اعتماد ملی
فرماندار شهرستان زرین دشت، امام جمعه شیراز و سرپرست راه آهن استان فارس با ارائه توضیحاتی در خصوص سخنان پنج شنبه شب جواد اطاعت در برنامه "رو به فردا" ، مطالب مطرح شده از سوی این اصلاح طلب را تکذیب کردند.
به گزارش ایرنا ، فرماندار شهرستان زرین دشت در خصوص سخنان پنج شنبه شب اطاعت در برنامه رو به فردا گفت: آقای اطاعت رد صلاحیت نشده است و در دور قبل کاندیدای تهران بوده که رای نیاورده است.
خوشبخت در گفتگو با خبرنگار آزاد صدا و سیما در زرین دشت با اشاره به برخی از سخنان پنج شنبه شب اطاعت گفت: لازم است یادآور شوم که بعد از زلزله سال 82 در این شهرستان که من رئیس شورای شهر زرین دشت بودم و برای تهیه مایحتاج مردم به فرمانداری رفتم که آقای اطاعت که این همه دم از دموکراسی می زند، هم حضور داشت و اظهار کرد که دموکراسی چرت است و چون شما با دولت نیستید، ما هیچ کمکی نمی کنیم.
فرماندار زرین دشت با اشاره به بهره برداری سد خسویه در دولت نهم گفت: آقای اطاعت و دوستانش در دولت اصلاحات قول دادند که این سد بعد از 14 ماه به بهره برداری می رسد که این اتفاق نیفتاد.
خوشبخت همچنین با بیان اینکه بیمارستان این شهرستان بعد از گذشت 20 سال از زمان آغاز فعالیت اجراییش با 17 درصد پیشرفت فیزیکی رها شد، افزود: اما در سال 84 و با روی کار آمدن دولت نهم عملیات اجرایی آن از سر گرفته شده است و به زودی افتتاح می شود.
فرماندار زرین دشت با اشاره به مستنداتی گفت: در زمان اصلاحات به جاده زرین دشت ـ لار فقط 10 میلیون تومان اختصاص می یافت، در حالیکه در دولت نهم تاکنون بیش از پنج میلیارد تومان به آن اختصاص یافته و این طرح در حال ساخت است.
خوشبخت خطاب به اطاعت افزود: شما که به تاخیر دو ساله ساخت پتروشیمی داراب معترضید در خصوص کارخانه کنستانتره که 14 سال قبل با حضور شما و کروبی کلنگ زنی شد و 200 هکتار به تصرف درآمد و تا به حال رها شده است، چه می گویید؟
فرماندار زرین دشت گفت: آقای اطاعت به زرین دشت بیایند و در حضور مردم اظهار نظر کنند تا واکنش مردم را از نزدیک مشاهده کنند.
وی در پایان ضمن تشکر از صدا و سیما از برپایی این مناظره ها گفت: از دیشب تاکنون صدها تلفن و پیامک زده شده و نسبت به سخنان اطاعت اعتراض کرده اند.
همچنین امام جمعه شیراز نیز در واکنش به سخنان نماینده سابق مردم داراب در یک برنامه تلویزیونی گفت: روستایی روستای 20 خانوار می داند که کار شده است و شما که استاد دانشگاه هستید، نمی دانید و می گویید کاری نشده است.
آیت الله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز با اشاره به مناظره شب پنج شنبه در صدا و سیما خطاب به اطاعت نماینده مردم داراب در مجلس ششم گفت: در انتخابات دهم 40 میلیون نفر آمدند، آیا آنهایی که در انتخابات دهم رأی می دادند مردم نبوده اند، اگر پاسخ دهید مردم نبودند، هم در چشم و هم در عقل تان تجدید نظر کنید، اگر می گویید مردم بودند پس مردم نفهمیده رأی داده اند و اینچنین حضور داشتند و با 25 میلیون رأی رئیس جمهور منتخب را برگزیدند.
آیت الله ایمانی گفت: اگر کاری نشده بود، انتخابات با این شکوه برگزار نمی شد.
سرپرست راه آهن استان فارس نیز اظهارات جواد اطاعت در برنامه رو به فردا را تکذیب کرد.
«تاکی» سرپرست راه آهن فارس در گفتگویی در واکنش به سخنان اطاعت نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس ششم در مناظره تلویزیونی پنج شنبه شب گفت: خبر خروج قطار از ریل به هیچ عنوان صحت ندارد و این خبرها سیاسی بود که در همان زمان نیز تکذیب شد.
وی تصریح کرد: قطار شیراز ـ اصفهان سیزدهم خرداد ماه امسال با سفر خانواده شهدا به حرم مطهر امام خمینی (ره) آغاز شد و تا آبان امسال هر دو هفته یکبار صورت می گرفت که از آذر برنامه حرکت قطار به صورت هفتگی شد و در چند روز اخیر نیز به دلیل کمبود مسافر این قطار موقتاً تعطیل شد و مجدداً از هشتم بهمن این برنامه برقرار خواهد شد.
همچنین جمعی از نمازگزاران جمعه شهرستان زرین دشت بعد از نماز در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما نسبت به اظهارات اطاعت اعتراض کردند.
این در حالی است که روابط عمومی حزب اعتماد ملی هم با صدور اطلاعیه ای عضویت جواد اطاعت در این حزب را تکذیب کرده و گفته است که نامبرده شش ماه قبل از انتخابات دهم ریاست جمهوری همکاری خود را با این حزب قطع کرده است. در این اطلاعیه آمده است که شایسته بود وقتی در برنامه رو به فردا از جواد اطاعت به عنوان عضو حزب اعتماد ملی نام برده می شود، وی عدم همکاری خود را با این حزب اعلام می کرد.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

دوشنبه 28/10/1388 - 23:0 - 0 تشکر 176871

سلام

فایل صوتی پرسش از مرکز اطلاعات رجا را از اینجا دانلود کنید

http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=81552

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

پنج شنبه 1/11/1388 - 15:40 - 0 تشکر 177278

شما را به دیدن این صفحه و پاسخ به تمامی مطالب شما از جمله قطار شیراز و رد صلاحیت شدن در مجلس هفتم دعوت می کنم

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=17257&threadID=177277&forumID=721

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

پنج شنبه 1/11/1388 - 18:39 - 0 تشکر 177300

ما هم که بچه شیرازیم چیزی به اسم قطار شیراز ندیدیم

میگن باید بری آباده سوار شی!!!!!!!!!!!

يه روزي فقط دستاي تو بود تو دستم

ولي حالا حسابي وا نميکنم روت اصلا

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی