انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 309)
دوشنبه 14/10/1388 - 18:32 -0 تشکر 174153
ابهام

ابهام ،ابهام ، ابهام سالهاست خواص حاكم ، عوام را برای دانستن حقایق لایق نمیدانند و نگرانند كه  عوام به علت عدم بلوغ فكری نتوانند مسایل را درست تحلیل كنند و بنا بر مصلحت حكومت كه همان مصلحت مردم تلقی میشود (نمیگویم دروغ گفته شده)اما حقیفت یا پنهان شده یا كامل بیان نشده. حال بعداز سالها پنهان كاری و ابهام سازی برخی افراد فرصت طلب و شتابان كه برای درنوردیدن پله های ترقی از هیچ ترفندی فروگذار نیستندهوشمندانه این ضعف عمیق و تكان دهنده را مورد سواستفاده قرار داده و با افشای بخشی از ابهامات به بهره برداری میپردازندو جامعه را به تشنجی ناشی ار حقیقیت یابی میكشانند  وآنقدر برخی از  این ابهامات مورد پیچش و كنش قرار گرفته كه پرده برداری از آنها باعث واكنشهای شدید و فتنه انگیز میشود و این در حالیست كه با آنكه قطع به یقین در فتنه همه بازنده هستند ولی در این آشفته بازار عقل سلیم خریدار ندارد و در نتیجه كار به پنهان كاری و ابهام سازی گسترده تر و نتیجتا فتنه عمیق تر و ویران كننده تر می انجامد و دروغ وغرور و تعصب بنیان جامعه را به پرتگاه سقوط سوق میدهند. و دیگر هیچ...........

پنج شنبه 17/10/1388 - 12:40 - 0 تشکر 174612

و اگر خداوند دفع شر بعضی از مردم را به بعض دیگر نکند همانا صومعه ها و دیر و کنشت ها و مساجدی که در آن نماز و ذکر خدا بسیار می شود همه خراب و ویران می شد و هرکه خدا را یاری کند البته خدا او را یاری خواهد کرد که خدا منتهای اقتدار و تواناییست.آنانکه خدا را یاری می کنند کسانی هستند که اگر در روی زمین به آنان اقتدار و تمکین عطا شود نماز را به پا می دارند و زکوة به مستحقان می دهند و امر به معروف و نهی از منکر می کنند و از هیچکس جز خدا نمی ترسند که عاقبت تمام امور به دست خداست.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی