انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1521)
سه شنبه 8/10/1388 - 22:53 -0 تشکر 172917
بیانیه شگفت انگیز کروبی درباره اغتشاشات دیروز

مهدی کروبی با صدور بیانیه ای غیر قابل باور سعی کرد وحشی گری عده ای از اراذل و اوباش را که با حمایتهای امثال وی جسارت اهانت و هتاکی به مقدسات اسلام و ارزشهای انقلاب را پیدا کرده اند توجیه نموده و این جنایت ها را به حکومت نسبت دهد.

به گزارش جهان با انتشار این بیانیه و مماشات بی مورد قوه قضائیه با کروبی در افتراهای متعدد و زمینه سازی های وی برای هتک حرمت اسلام و انقلاب، به نظر می رسد آخرین تلاشهای وی برای بازداشت شدن و تبدیل شدن شیخ ساده لوح به اسطوره معاندان و دشمنان کشور بزودی تحقق خواهد یافت.

در آخرین بیانیه مهدی کروبی آمده است:

انا لله و انا الیه الراجعون

ملت بزرگ و شریف ایران

بدنبال انتخابات 22 خرداد 1388 که اوج عدم تمکین و تبعیت جریانی از اصول قانون اساسی، جمهوریت نظام، و آموزه امام خمینی (ره) که همواره می فرمودند "میزان رای ملت است"، شاهد حوادث بسیار تلخ و فراموش نشدنی نظیر به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان در راهپیمایی های مسالمت آمیز، بازداشت های غیر قانونی فعالان سیاسی، برگزاری دادگاه های نمایشی، خشونت بی حد وحصر در قبال بازداشت شدگان در کهریزک و امثالهم و ... بودیم . لجاجت، خیره سری و عدم تمکین به قانون و حقوق مردم هفت ماه است که کشور و مردم را به پرداخت هزینه ای جبران ناپذیر دچار کرده است . متاسفانه ابعاد جدید تری از برخوردهای غیرقانونی در دهه اول محرم الحرام اتفاق افتاد که دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد. در شب عاشورا عده ای از اوباش اجیر شده به حسینه جماران که کانون مواضع بی نظیر و روشنگرانه امام خمینی (ره) بود به بهانه سخنرانی شخصیتی که مواضع اش همواره در چارچوب نظام بوده و از خطوط قرمز عبور نمی کرده، با هماهنگی مراکزی خاص، بطور وحشیانه ای حمله کردند و به تخریب این حسینه پرداختند. در این یورش، مردم اعم از زن و مرد را با هتاکی و فحاشی کتک زدند و اموال آنان را از بین بردند و در کنار منزل امام با شکستن درب و پنجره ها به ایجاد رعب و وحشت پرداختند. در شب عاشورای حسینی، شیعه حسین (ع) را در ماتم حسین (ع) می زنند و هر آنچه که می خواهند در امنیت کامل انجام می دهند.

امروز در عاشورای حسینی از بدو صبح با خشونتی وصف ناپذیر بر مردم یورش بردند و جمع زیادی را مجروح، دستگیر و بنابرگزارش های رسیده تعدادی از هموطنان را به شهادت رساندند . آنان که هویت و شناسنامه این انقلابند و در روزگار مبارزه در صف اول مبارزان بودند، بیاد دارند که در عاشورای 1342 تظاهراتی عظیم با شعارهایی تند علیه شاه صورت گرفت اما رژیم ستم شاهی حرمت عاشورا نگاه داشت و کشتار، سرکوب و دستگیری رهبران مبارزه و در راس آن امام را به روزهای بعد موکول کرد. براستی چه شده است که حکومت برخواسته از قیام عاشورا، در روز عاشورا دست بر خون مردم برده و جماعتی وحشی را به جان مردم انداخته است.

یا رب چه شده است که حرمت عاشورا و عزاداران فرزند زهرا (س) در ظهر عاشورا نگاه داشته نمی شود و آنان را به خاک و خون می کشند. یا رب چه شده است که حرمت خون مردم در این ماه عزیز هم رعایت نمی گردد. یا رب چه شده است که برگزاری مراسمِ ختم مرجع تقلیدی مجاهد و مبارز تحمل نمی گردد و مراکز مقدس، بیت و حسینه بنیانگذار این نظام در شب عاشورا مورد تهاجم و تخریب قرار می گیرد.

اینجانب این مصیبت بزرگ و گناه نابخشودنی را به محضر حضرت صاحب الزمان (عج)، ملت بزرگ ایران و خانواده های آسیب دیده تسلیت عرض می کنم و در پرتو آموزه جاودانه اباعبداله در ظهر عاشورا فریاد می زنم که اگر دین ندارید لااقل آزاد مرد باشید.

با این حال جهان نیوز با انتشار متن کامل این بیانیه که امروز تیتر اول سایتهای بیگانه بود بار دیگر قضاوت در مورد عملکرد مهدی کروبی پس از شکست در انتخابات را به عهده خوانندگان خود می گذارد...........منبع:www.jahannews.com

شکر لله شیعه ای نامی شدیم
اهل جمهوری اسلامی شدیم
از خمینی درس عشق آموختیم
در تنور جنگ و جبهه سوختیم
بیعتـی کـردیم بـا سیـد علی
راه حـق در قول و فعلش منـجلی

 
چهارشنبه 9/10/1388 - 9:33 - 0 تشکر 172979

دورود بر کروبی این مرد شجاع انقلاب

يه روزي فقط دستاي تو بود تو دستم

ولي حالا حسابي وا نميکنم روت اصلا

چهارشنبه 9/10/1388 - 10:39 - 0 تشکر 172996

سلام علیکم

یه آیه قرآن هست در وصف کروبی و امثال ایشون خیلی بهشون میاد 

ختم الله علی قلوبهم و علی سمعهم و علی ابصارهم غشاوه و لهم عذاب عظیم

ترجمه : خدا بر قلبهای آنها مهر زد و بر گوشهای آنها و بر چشمهای آنها پرده است (که حقایق را نمی بینند .البته این ثمره اعمال خودشان است) و برای آنها عذاب بزرگی است.

یه آیه دیگه هم هست که می فرماید 

ان المنافقین فی الدرک الاسفل من النار و لن تجد لهم نصیرا

ترجمه: منافقین در پایین ترین درجه های آتش جهنم هستند و برای آنها یاوری نمی یابی 

یه آیه دیگه از قرآن هم بنویسم به افتخار کروبی . واقعا قرآن چقدر کروبی رو دوست داشته اینهمه آیه در موردش آورده 

فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا و لهم عذاب الیم بما کانوا یکذبون 

ترجمه: در دلهای آنها مرض است پس خدا مرض آنها را بیشتر کند و برای آنها عذاب دردناکی است بخاطر دروغهایی که گفته بودند . 

فکر کنم آیات در شان ایشون فراوانه دوستان می تونن به قرآن مراجعه کنند . کسی که اینقدر راحت تمام حقایق رو وارونه می بینه معلومه مشکل اساسی پیدا کرده .

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

چهارشنبه 9/10/1388 - 11:7 - 0 تشکر 172998

سلام

به نظر من آقای کروبی دارن بنحوی ادای دین میکنن . چون این رژیم ستمشاهی و آمریکای جنایتکار و منافقین مزدور بودن که موجب به شهادت رسیدن جمع زیادی از جوانان و پیران این مرزو بوم شدن، حالا یا در مسیر پیروزی انقلاب یا بوسیله ترور و بمبگذاری و یا در طول دفاع مقدس.

اگر این شهدا نبودن هرگز بنیاد شهید تأسیس نمیشد تا ایشون بشن رئیسش!! پس آقای کروبی باید با کسانی که موجبات پیدایش بنیاد شهیدو فراهم کردن همصدا بشه و به این وسیله دینش رو به اونا اداکنه!!

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

چهارشنبه 9/10/1388 - 11:28 - 0 تشکر 173002

به نام خدا

سلام

واقعاً جای تاسف داره که این جنابان در روز روشن به خودشون جرات میدن دروغی به این بزرگی رو بگن.

در مورد جماران یکی از دوستانم که اونجا حضور داشته و به حرفش اطمینان دارم، گفت:"مردم نجیب جماران با صبوری و متانتی که در همه این سالها از خودشون نشون داده اند، بی توجه به حضور این جماعت، در تدارک مراسم عزاداری و استقبال و پذیرائی از اهالی امامزاده قاسم بودند. مردمی که یک سال به عشق امام حسین، انتظار شب عاشورا رو می کشیدند، مردمی که سالها با میزبانی فرزند امام حسین، خمینی عزیز و خانواده اش، نهایت ارادتشون رو به اسلام و انقلاب ابراز کرده بودند، در حال برگزاری مراسم سوگواری در حسینیه شماره ۲ بودند، اما مقابل چشمان حیرت زده همه، در چنین شبی، در چنین ساعات مقدسی، عده ای از خدا بی خبر حرمت شب عاشورا رو هتک کردند. جماعتی که شعار یا حسین سر می  دادند ولی ذره ای حرمت برای امام حسین و شب شهادت او قائل نبودند و شعور نداشتند که بفهمند چنین شبی و چنین محلی عرصه خیمه شب بازی ها و حرکات سخیف شون نیست.

بله! در شب مقدس عاشورا شاهد بودیم در محله جماران که به برکت نفس های حضرت امام، همیشه معطّر به شمیم ولایت بوده و هست، به بهانه برگزاری میتینگی سیاسی، حرمت این شب، با شعارهای سخیف و ساختارشکنانه فرقه به ظاهر سبز و در باطن سیاه، هتک شد. "

برا قفل هایی كه بستست یه كلید مونده تو مشتمبه جنون رسیده كارم بس كه فرصت ها رو كشتم
بازی نور و صدا نیست زندگی یه سرنوشته           یكی پیدا یكی پنهون مثل آدم و فرشته
جانشین  انجمن خانواده‌ی تبیان
چهارشنبه 9/10/1388 - 13:53 - 0 تشکر 173022

خداوندا به حق خون حسین بن علی (ع) سران فتنه را اگر قابل هدایت هستند هدایت وگرنه نیست و نابودشان بگردان

چهارشنبه 9/10/1388 - 17:9 - 0 تشکر 173042

او که در ماه های اخیر از سوی اطرافیانش با عنوان "آیت‏الله" مورد خطاب قرار می گیرد، با وجود اشتباه فاحشی که در نقل یکی از مشهورترین آیات قرآن در ابتدای اولین پیامش کرد، این بار هم آیه‌ مشهور استرجاع را اشتباه نوشت تا تردیدها درباره پایه و سطح علمی وی جدی تر از گذشته شود.

به گزارش شبکه ایران، مهدی کروبی که در شش ماه اخیر تمام سابقه انقلابی خود را با بیانیه ها و مواضع تندش زیر سوال برده است، طی 3 روز گذشته هم، 2 بیانیه موهن علیه مردم و مسئولان ایران اسلامی صادر کرده تا ثابت کند که علاقه ای به بازگشت به چارچوب نظام و راه امام خمینی(ره) ندارد.

او که در ماه های اخیر از سوی اطرافیانش با عنوان "آیت‏الله" مورد خطاب قرار می گیرد، با وجود اشتباه فاحشی که در نقل یکی از مشهورترین آیات قرآن در ابتدای اولین پیامش کرد، این بار هم آیه‌ مشهور استرجاع را اشتباه نوشت تا تردیدها درباره پایه و سطح علمی وی جدی تر از گذشته شود.

وی در این پیام که به بهانه تسلیت به میر حسین موسوی در پی کشته شدن خواهرزاده‏اش صادر کرده، باز هم به اهانت و فحاشی علیه نظام و مردم پرداخت و بر اشتباه سخیف خود مبنی بر قرار دادن آیه "انا لله و انا الیه الراجعون"! در صدر بیانیه خود را اصرار کرد.

کروبی بدون اشاره به اسناد موجود درباره ترور خواهر زاده موسوی، او و دیگر کشته های روز عاشورا را "شهید راه مبارزه با دروغ و طلب حق" نامید و آرمان آنان را همان "آرمان نهضت حسینی" خواند.

او در ادامه این پیام جالب، مردم و مسئولان ایران اسلامی که با هتک حرمت فرقه سبز در روز عاشورا مقابله کرده اند را، "دشمنان حق و آزادی" اسم نهاده و مدعی شده که آنان "از باده قدرت چنان مست شده‌اند که دیگر حرمتی نیز برای عاشورا و عزاداران حسینی قائل نیستند."

مهدی کروبی همچنین همانند بیانیه اول خود، آشوبگران روز عاشورا را که با کف و سوت به شعار علیه مقدسات دینی پرداختند، "شیعه حسینی" نامیده و اقدام عزادارانی را که صرفا با حضور در خیابانها و بیان شعارهای انقلابی مانع آنها ادامه هتک حرمت مقدسات شدند را " وحشیانه" دانسته است.

گفتنی است، کروبی در جریان جسارت گروه سبز به امام راحل هم، به جای محکوم کردن رفتار اغتشاشاگران در پاره کردن عکس امام(ره)، فیلم‌هایی که از وقایع ۱۶ آذر از صدا و سیما پخش شد را، مونتاژ دانست و رسانه ملی را به "تفرقه پراکنی و توهین مسلم به امام" متهم کرد.

گفته می شود که شیخ اصلاحات از ماه های گذشته با اتخاذ مواضع افراطی در تلاش است که زمینه دستگیری خود را فراهم کند اما وی تاکنون در دستیابی به این هدف ناکام بوده است.

روزنامه جوان هم امروز گزارش داد که اخیرا طرح شایعه دستگیری کروبی در جلسه خانوادگی کروبی و همسرش(فاطمه کروبی) و برخی از فرزندانشان از جمله حسین و علی ریخته شده است.

این شایعه روز 3شنبه با استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر و نیز سرویس پیام کوتاه به سرعت در میان مردم پخش شد که باعث انبساط خاطر مردم شده است.

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

چهارشنبه 9/10/1388 - 18:34 - 0 تشکر 173067

دیدار کروبی و عوامل سفارت انگلیس در تهران

مهدی کروبی به همراه چند تن از نزدیکانش میزبان معاونین رده اول سایمون گس سفیر انگلیس در تهران بوده است.

سایت خبری افشا نیوز مدعی شد شب گذشته مهدی کروبی در منزل خود در منطقه اختیاریه تهران به همراه چند تن از نزدیکانش میزبان معاونین رده اول سایمون گس سفیر انگلیس در تهران بوده است.

شب گذشته مهدی کروبی در منزل خود در منطقه اختیاریه تهران به همراه چند تن از نزدیکانش میزبان معاونین رده اول سایمون گس سفیر انگلیس در تهران بوده است.گفتنی است سفیر انگلیس روز گذشته به علت دخالت در امور داخلی ایران به وزارت خارجه احضار شده بود.

بنابه گفته شاهدان شب گذشته عوامل سفارت انگلیس به همراه ? تن از همراهانشان با یکدستگاه ماشین پلاک شخصی به منزل جدید کروبی رفته اند.کروبی پیش از این در خیابان دیباجی ساکن بوده است.

ذکر این نکته ضروری است که حسین رسام مسئول رسانه های سفارت انگلیس در تهران که بعلت دخالت در اغتشاشات پس از انتخابات دستگیر شد پیش از این گفته بود که با برخی از اعضای حزب اعتماد ملی دیدارهای داشته اند.

زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدن فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...

پنج شنبه 10/10/1388 - 10:42 - 0 تشکر 173195

با سلام

ای بابا!

دیگه حنای خیلی‌ها بی‌رنگ شده
یعنی بی‌رنگ شده ولی خیلی‌ها باور نمی‌كردن
نمی‌دونم چرا خودشون هم باور ندارن

 والسلام علی من اتبع الهدی

یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

پنج شنبه 10/10/1388 - 16:46 - 0 تشکر 173248

الحق که بیانیه ی  شگفت انگیزی هست واقعا عالیه دستش درد نکنه چقدر احمقانه حرف زده آبروی خودش رو دیگه به تمام معنا برده البته آبرویی هم نداشت . بزار این آدم ... زور آخرش رو هم بزنه شاید آمریکا بیشتر ازش خوشش بیاد و شیطون بیشتر بهش افتخار کنه . 

پنج شنبه 10/10/1388 - 16:55 - 0 تشکر 173250

خدا آخر و عاقبت ما رو ختم به خیر کنه که دوره دوره آخر الزمونه لباس روحانیت پوشیده و سنگ منافقین و کافرین از خدا بی خبر رو به سینه می زنه با این حرفا و کارها می خواد به چی برسه نمی دونم شاید فکر کرده واقعا رجوی می خواد رییس جمهور بشه و اونم وعاون اولش و ....خدا و آخرتی هم تو کار نیست البته من فکر می کنم انقدر وضعیت این آدم بده و معلوم الحال هست که نیازی نیست دربارش صحبتی بشه 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی