انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 642)
پنج شنبه 12/9/1388 - 10:25 -0 تشکر 167386
وحدت همه جانبه

طی حوادث بعد از انتخابات ،اتفاقات ناخوشایندی در داخل ایران اتفاق افتاد که دل هر انسانی را به درد آورد.بیشترین مسائلی که رسانه ها و مردم به آن توجه ویژه ای میکردند حول موارد داخلی بود و کمتر کسی در مورد مشکلات به وجود آمده در خارج از مرزهای ایران و نوع واکنشهای مقامات دیگر کشورها بحث می کند.در این که طرفداران هیچ کدام از کاندیداهای ریاست جمهوری آشوبگر نیستند و به پختگی لازم در دموکراسی رسیده اند و میدانند که بلوا در چارچوب دموکراسی بی معناست ،شکی نیست.اما یک مورد محرز است که بنا بر بیانات رهبر حرکات عده قلیل و همراهی منظم دولتهای خارجی براساس برنامه بوده است.برای خود من این نوع برنامه ریزی های دقیق زمانی آشکار شد که رژیم نامشروع صهیونیسم شاید برای اولین بار در طول تاریخ جمهوری اسلامی جرئت تهدید حمله به ایران درست در هنگام آشوبهای خیابانی را پیدا کرد در حالی که در سالهای قبل بنا بر اغرار خودشان حتی تفکر حمله به ایران نبز خطرناک بود. چند ماه قبل از انتخابات ،150 جت پیشرفته مانوری را برگزار کردند که با طی کردن مسافتی نزدیک به 2000 کیلومتر به مقصد یونان در واقع در حال آماده کردن خود برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران بودند که البته در صورت وقوع، آن زمان متوجه میشدیم که ازبین رفتن وحدت جامعه حتی برای یک مدت کوتاه چه زیانهای وحشتناکی به ما میرساند . 

 در سایت رجانیوز مطلبی درج شد که البته باید با بیطرفی به این گزارش توجه کرد:پروژه تضعیف دولت داخلی برای امتیاز گیری هسته ای.

"سایت خبری بی‌بی‌سی طی گزارشی به دلایل فشارهای اخیر علیه برنامه هسته‌ای ایران اشاره کرد و از نگاه خود به نوعی نقش آفرینی های{...} در فضای بعد از انتخابات را دلیل جری شدن غرب در مواجهه با ایران دانست."

 

این در حالی است که طی سال های اخیر پشتوانه مردمی دولت، عامل اظهار مواضع قاطع بوده است حضور مردم طی این سال ها در خیابان ها و فریاد "انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست" برای غرب یک پیام روشن داشت و آن این که دستیابی به انرژی هسته‌ای در ایران یک خواست ملی است و درست به همین دلیل است که نمی توان ایران را از برنامه هسته‌ای خود منصرف کرد.

وقایع بعد از انتخابات و بهانه گیری هایی که بدون سند و مدرک کلید خورد این دستاورد بزرگ ملت را  تحت الشعاع خود قرار داد به گونه ای که برخی قدرت های غربی به طمع افتادند تا در فضای پر تنش داخلی فشارها بر ایران را افزایش دهند. در واقع، مطابق این برآورد به غلط افتادن غرب در مواجهه با ایران، ریشه در ناآرامی هایی دارد که پالس هایی منفی برای خارج از کشور به دنبال داشت، ناآرامی هایی که این تلقی را به وجود می آورد که دولت ایران در داخل با مشکل روبرو است و امکان اظهار موضعی قاطع مثل گذشته را ندارد.

صدور قطعنامه اخیر نیز گواه این موضوع است.طرح وحدت طرحی یکجانبه نیست که فقط باید از طرف دولت رعایت شود.اگر تنها یک نگاه به روزنامه های امروز مخالف دولت اندازیم متوجه می شویم که وحدت برای این قشر منتقد!(مدعی وحدت) کمی بی معناست.فقط در مورد طرح هدفمند کردن یارانه ها شخص رییس جمهور چندین بار از ایجاد ترس میان مردم هشدار داده اند .اگر قرار بر وحدت باشد آنها که دستشان از حکومت کوتاه شده باید اولین پیشگامان در ایجاد وحدت باشند و تبعیت کامل از رهبر را سرلوحه کارشان قرار دهند آنچنانکه علی (ع)از حق مشخص و مسلم حاکمیت خود فقط برای جلوگیری از ایجاد تفرقه و حفظ اسلام چشم پوشی کرد.در حالی که حق علی کجا و حق اینان....

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

يکشنبه 15/9/1388 - 21:35 - 0 تشکر 168171

رهبر انقلاب در تبیین سیاست های فعلی مستکبران خاطرنشان کردند: زورگویان جهانی وقتی با تهدید، حمله نظامی و تحریم، از عهده یک ملت برنمی آیند با سوءاستفاده از هر بهانه ای، ایجاد اختلاف و دشمنی در داخل ملت را دنبال می کنند.
ایشان، تمرکز فعالیتهای تبلیغاتی- سیاسی بیگانگان را بر ایجاد اختلاف در کشور یادآور شدند و افزودند: باید متوجه بود که دشمن چگونه از هر کلمه و کاری که بوی تفرقه بدهد، سوءاستفاده می کند و جری می شود.
رهبر انقلاب اسلامی در همین زمینه خاطرنشان کردند: عده ای باید پیش خدا جواب بدهند از اینکه کاری کنند که دشمن از آن، وجود اختلاف در کشور را برداشت کند و گستاخ شود.

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

يکشنبه 15/9/1388 - 22:22 - 0 تشکر 168178

باز هم یکی از مقامات رسمی کشوری از عدم وجود اعتماد حرف زده اند و اینجا باید دوباره جواب رهبر رو شنید:بنده عرض کردم نشانه‏ى اعتماد مردم به این نظام، حضور چهل میلیونى در انتخابات بود. حالا در رادیوهاى بیگانه و متأسفانه بعضى هم در داخل همنواى با آنها، هى اصرار و تکرار که بله، اعتماد مردم از نظام سلب شده! این، جواب آن حرف است

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

پنج شنبه 19/9/1388 - 14:8 - 0 تشکر 168755

قدرت بازدارنگی ایران و تجهیزات بومی تولیدی و خریداری شده به قدری هوشمندانه  هست که در مقابل هرگونه تهدیدی بتونه ایستادگی که

قدرت های پوشالی غرب و شرق یک بار تازه اونم با شرایط خیلی متفاوت جنگ رو در مقابل ایران شروع کردند که گفته بودن 3 روزه تهرانیم در حالی که ایران تازه بعد از مقداری پیشروی در خاک عراق با جام زهر به مرزهای مشخص معاهده برگشت

 جوانان امروز هم مطمئن باشید استوار و محکم برای مقابله با هر تجاوزی ایستاده و آماده هستن

از با رقه ي عشق چنان سوخته ام

کز سوختنم عاشقي آموخته ام

نامردم اگز منت مردم بکشم

من ديده به زهرا و علي دوخته ام

**

يا علي مدد

يکشنبه 22/9/1388 - 13:10 - 0 تشکر 169310

شما فکر میکنید که چرا اوباما 30000نیروی نظامی به افغانستان اعزام کرده؟؟به دلیل همین اعمال ناشایست اراذل و اوباش ،این اقا فکر کرده که دیگه کار ما تموم شده .

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

سه شنبه 24/9/1388 - 19:56 - 0 تشکر 169893

سلام

قابل توجه برادر عزیزمون كه به نوشیدن جام زهرتوسط امام اشاره كردند به فرموده آقای هاشمی(البته اگر...)حضرت امام در اواخرعمر شریفشون كه در بیمارستان حضورداشتند از پذیرش قطعنامه ابراز رضایت كردند

اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

جانم فدای رهبر

لبیک یا خامنه ای

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی