فرهنگ پایداری (بازدید: 1199)
يکشنبه 1/9/1388 - 10:14 -0 تشکر 164881
بسیجی کیست؟

بسیجی كیست؟بسیجی عاشــقِ معبودویاراست          همان مرد دلیـر كــار زار است توكل بر خدا با حسـن اخــلاق          بود زاهد به شب دشمن شكاراست مدافع گشته بر دیـــن الهـــی             بسیجی یك نشان افتخـار است مطیع امر مولا و  ولی اوســت            ز یاران شهیـد او یادگـار است ملبس بر لباس علــــم وتقــوا           بود گوهری به عالم ماندگاراست نگر بر حال او در ذكــر یـارب           بسیجی زاهدی در روزگاراست بود سدی مقـاوم در خطـر هــا             چنین روحیه از وی انتظار است به كار و كوشش وعلم تر قــی            همیشه در تلاش و ابتكـاراست ادب دراجتمــــاع وكــار دارد            مودب با صفا او بـردبــار است تواضع صد ركوع برپــای داور           به این معنی به عشق آن نگاراست بود وی نو گـل بــاغ معـانــی             بسیجی مظهر عطـر بهـار استز امرو نهی ونظم وی سخنهاست             بسیجی معدنی از اقتدار استهمان حق باور طاعت خدائـــی               بسیجی لاله ای ازلاله زار است فقط فكرش خدا خدمت به مــردم          بسیجی بهرمظلومان حصار است  تلاوت می كند آیــــات قرآن            دلش پیوسته شاد زین اعتبار است بود گـرد دلاور مـــرد جبهــه              بسیجی عشق مهدی انتظار استبدانید نكتـــــه ای را اهل عالم                بسیجی تا ابدهمــراه یار است شعر از :  منصور مقدم

 

يکشنبه 1/9/1388 - 22:31 - 0 تشکر 165062

سلام

متشکرم از این شعر جالبی که اینجا گزاشتی مرسی. 

دوشنبه 2/9/1388 - 18:1 - 0 تشکر 165225

به نام خدا

سلام

دوست خوبم خیلی جالب بود

اما چه کنیم که برخی نارفیقان مانند شما فکر نمیکنند 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی