فرهنگ پایداری (بازدید: 593)
دوشنبه 25/8/1388 - 23:23 -0 تشکر 164091
آزمایش دومین موشک حماس،تل آویو را تهدید می كند؟

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ادعای رژیم صهیونیستی درباره آزمایش دومین موشک از سوی این جنبش را بهانه این رژیم برای حمله مجدد به نوار غزه دانست. "فوزی برهوم " سخنگوی جنبش حماس گفت: این تهدیدات دشمن صهیونیستی در راستای تحریک افکار عمومی علیه جنبش حماس و فراهم کردن بهانه‌های لازم برای ارتکاب جنایات بیشتر علیه ساکنان نوار غزه و سرپوش گذاشتن بر روی جنایت‌های گذشته ارتش این رژیم در جریان جنگ اخیر غزه مطرح می‌شود. برهوم در همین راستا از کشورهای عربی و اسلامی خواست که در واکنش به تهدیدات صهیونی ستی علیه نوار غزه روابط خود با این رژیم را قطع کنند. پایگاه اینترنتی روزنامه عبری زبان "معاریو " جمعه گذشته مدعی شده بود که جنبش حماس دومین موشک دوربرد خود را آزامایش کرده که می تواند عمق تل‌آویو را هدف قرار دهد. این پایگاه اینترنتی همچنین به نقل از منابع فلسطینی ادعا کرده بود که حماس در ماه‌های اخیر مقادیر بسیار زیادی تجهیزات جنگی پیشرفته وارد نوار غزه کرده است و آژیرهای خطر امنیتی در شهرک‌های صهیونیستی شورای منطقه‌ای "سادوت نیگیف " در نزدیکی نوار غزه به صدا در آمده‌ است. "گابی اشکنازی " رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی با وجود شکست این رژیم در جنگ 10 ماه پیش علیه نوار غزه پیش از این تهدید کرده بود که نظامیان صهیونیست در صورت لزوم بار دیگر به این منطقه حمله خواهند کرد. رژیم صهیونیستی 10 ماه پیش مهمترین هدف خود برای حمله به نوار غزه را متوقف کردن شلیک موشک‌ها از این منطقه به فلسطین اشغالی عنوان کرد اما مبارزان فلسطینی به شلیک آنها در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی ادامه دادند و تل‌آویو به هدف خود برای متوقف کردن شلیک موشک‌های فلسطینی نرسید. رژیم صهیونیستی یکی دیگر از مهمترین اهداف خود در حمله به نوار غزه را از بین بردن جنبش حماس عنوان کرده بود اما در رسیدن به این هدف نیز متحمل شکست شد. ارتش رژیم صهیونیستی در تجاوزگری 22 روزه علیه نوار غزه از بمب‌های ممنوع شده در سطح بین‌المللی از جمله بمب‌های فسفری علیه مناطق مسکونی این منطقه استفاده کرد و بیش از یکهزار و 450 شهروند فلسطینی را شهید و پنج هزار و پانصد نفر دیگر را زخمی کرد. منبع:مقاومت اسلامی لبنان

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی