انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 857)
شنبه 9/8/1388 - 15:36 -0 تشکر 161500
همسر شهید نواب صفوی می گوید...

 

همسر شهید نواب صفوی می گوید:

 

احمدی نژاد از شاگردان حقیقی شهید نواب صفوی است
همسر شهید نواب صفوی که صبح شنبه برای دیدار با رییس جمهوری به استانداری خراسان رضوی آمده است شجاعت در مقابل آمریکا و اسرائیل، ساده زیستی، توجه نکردن به زرق و برق و ظواهر و ایستادگی در برابر قدرت‌ها را از ویژگی‌های احمدی نژاد توصیف کرد و گفت: معتقدم وی از شاگردان حقیقی و یکی از کسانی است که تحت تربیت و تفکر شهید نواب صفوی بوده است.
به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به مشهد مقدس، همسر شهید نواب صوفی در حاشیه دیدار چهره به چهره با رییس جمهوری، در پاسخ به پرسشی مبنی بر جهت‌گیری‌های احمدی نژاد برای برپایی عدالت گفت: من صد درصد با این موضوع موافق هستم.
وی که متولد 1307 است شجاعت احمدی نژاد را مثال زدنی دانست و گفت: احمدی نژاد یک تنه در مقابل برخی قدرت‌ها و آمریکا و اسرائیل ایستاده است ولو این که برخی چیز دیگری بگویند.
همسر شهید نواب صفوی که در جمع خبرنگاران سخن می گفت، افزود: از نزدیکان آقای احمدی نژاد شنیده‌ام که وی ساده زیست است و بسیار ساده زندگی می‌کند.
همسر شهید نواب صفوی سپس با نقل قول از یکی از ایرانی‌های ساکن آمریکا افزود: وی در تماس تلفنی به من گفت که عاشق احمدی نژاد هستم. کسانی بودند که با آنها سازش کردند اما احمدی نژاد با آنها مخالفت کرد و دیدیم انرژی هسته‌ای به کجا رسید.
این بانوی بزرگ انقلاب گفت: این فرد ممکن است نماز نخواند اما خوشحال است که ما رییس جمهوری مانند احمدی نژاد داریم.
وی سایر ویژگی‌ها و روحیات احمدی نژاد را نیز قابل تحسین خواند و گفت: وی انسانی است که بدون توجه به زرق و برق و ظواهر زندگی می‌کند.
همسر شهید نواب صفوی ایستادگی احمدی نژاد در مقابل قدرت‌ها را قابل تحسین دانست و گفت: چنین روحیه و شجاعتی بسیار مهم است.
همسر شهید نواب صفوی گفت: هر کس به دین و ملت خدمت کند معزز است و هرکس خدمت نکند اینگونه نیست.
وی با بیان این که در جامعه، ادیان، عقاید و افکار متعددی وجود دارد گفت: مردم در جامعه نظرات مختلفی دارند و عده‌ای مخالف و عده‌ای موافق هستند.
وی در پاسخ به پرسشی در خصوص حوادث پس از انتخابات خاطر نشان کرد: حضرت علی (ع) 4 انگشت خود را بین چشم و گوش خود گذاشتند و گفتند فاصله بین حق و باطل 4 انگشت است.
وی گفت: مطمئنا کسی که رییس جمهور می‌شود نمی‌خواهد مملکت را خراب کند و مردم را بزنند و بکشند.
همسر شهید نواب صفوی گفت: دست‌های مرموز اجانب در کشور رسوخ کرده و البته این موضوع از گذشته نیز وجود داشته است.
وی گفت: جامعه مانند یک خانواده است که عقایل و نظرات مختلف دارند و نمی‌توان توقع داشت همه یک نظر داشته باشند.
همسر شهید نواب صفوی گفت: ما از هرکس که خلاف حق رفتار کند ناراضی هستیم.
وی سپس با توصیف شهید نواب صفوی گفت: شهید نواب صفوی مکتب انسان ساز داشت و دیدگاهش وسیع و شامل جهان بینی بود.
همسر شهید نواب صفوی در خصوص انگیزه خود برای دیدار با احمدی نژاد گفت که افراد مستمند و نیازمند زیادی به من مراجعه می‌کنند و در دیدار با رییس جمهوری درخواست می‌کنم که امکانات پاسخگویی به این نیازها و حل و فصل مشکلات مراجعان را در اختیار من قرار دهند.
حجت الاسلام سید محمد باقر فاضل رضوی نیز که همراه همسر شهید نواب صفوی بود، گفت: ملت ایران ملتی بزرگ و صاحب اندیشه است و برای اختلاف نظر درگیر نمی‌شوند.
وی افزود: مردم ایران درگیری فکری خود را با کلام دنبال می‌کنند و درگیری‌های فیزیکی که رخ داد کار این مردم نیست و دست‌های دیگری در کار بوده است.
منبع: ایرنا

 

اي آقاي ما برس به داد ما

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی