فرهنگ پایداری (بازدید: 415)
جمعه 24/7/1388 - 20:59 -0 تشکر 158768
رژیم صهیونیستی حزب‌الله را تهدید به سلاحی افسانه‌اى مى‌كند

تفسیر اظهارات اخیر مقامات عالى رتبه ارتش اسرائیل، به این معناست كه اسرائیل به زودى سامانه ضد موشكى بسیار پیشرفته‌اى را خواهد ساخت. اسراییل البته هنوز این سامانه را نساخته كه مى‌تواند همه موشك‌ها از جمله موشك‌هایى كه حزب‌الله در جنگ ژوئن 2006 مورد استفاده قرار داد را در هوا منفجر كند. این سامانه تاكنون توسط هیچ كشورى ساخته نشده و حتى قدرت‌هاى بزرگ جهان نیز به این تكنولوژى نرسیده‌اند.

 

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

جمعه 24/7/1388 - 21:3 - 0 تشکر 158769

این سامانه مى‌تواند ذهن افرادى كه تصمیم به شلیك موشك دارند را ردگیرى كرده و پنج دقیقه قبل از شلیك آماده شده و به محض شلیك، موشك را در محل استقرارش منفجر كنند. این افسران عالى رتبه ارتش اسرائیل نیز بر این باورند كه بخش‌هاى تحقیقات نظامى آنها توانسته بازوى استیف اوستن یا همان بازوى «سوپرمن» را اختراع كند. این دستگاه قابل حمل بوده و یك سرباز عادى مى‌تواند آن را به همراه خود ببرد و در موقع نیاز مى‌تواند هزاران كیلو را حمل كرده و یا سخت‌ترین موانع را از پیش رو بردارد. افسران عالى رتبه ارتش اسرائیل اصرار دارند كه حزب‌الله و دشمنان اسرائیل باید از این اختراعات جدید و قدیم ارتش اسرائیل اطلاع داشته باشند و آنقدر دچار ترس و وحشت شوند كه حاضر شوند به شرایط و خواسته‌هاى اسرائیل تن دهند و در نتیجه خود را به نحوى خلع سلاح كنند كه تهدیدى براى اسرائیل به حساب نیایند. در این راستاست كه اخیرا ما شاهد اظهارات بسیارى از مقامات اسرائیلى هستیم كه سخن از اختراعات و اكتشافات جدیدى مى‌زنند كه همه آنها به طور اتفاقى نیز در مرحله آخر آزمایش قرار دارند و مى‌توانند تمام نقاط قوت دشمنان اسرائیل و در راس آنها حزب‌الله را به نقاط قوت اسرائیل و نقاط ضعف دشمنانش تبدیل كنند. آنها بر این باورند كه این اختراعات مى‌تواند همه علل و عواملى كه به شكست اسرائیل در جنگ ژوئن 2006 منجر شد را به علل و عواملى براى پیروزى این ارتش تبدیل كند.

آنها اصرار دارند كه ابعاد «بازوى سوپرمن» را در خبرهاى متعددى بیان كنند. به عنوان مثال اشاره مى‌كنند كه شیمون پرز رییس‌جمهور اسرائیل خودش شخصا بر ساخت این دستگاه نظارت داشته و در زمینه تامین بودجه‌ى مطلوب براى آن تلاش مى‌نماید. همین افسران ارتش اسرائیل بیان داشته‌اند كه اسرائیل اكنون در صدد تكمیل ساخت جلیقه ضد گلوله‌اى است كه شفاف بوده و مى‌تواند به طور كامل سربازان اسرائیلى را از تیر و تركش حفاظت كند. مقاومت این جلیقه به قدرى بالاست كه اگر تعدادى از سربازان اسرائیلى، جلیقه‌هاى خود را در آورده و بر روى تانك‌هاى خود قرار دهند، این تانك‌ها بر ضد موشك‌هاى ضد زره پیشرفته‌اى كه حزب‌الله در جنگ اخیر از آن استفاده كرده است، ایمن خواهد شد.

این امر جداى از مطالبى است كه در مورد مجهز كردن تانك‌هاى كاملا زره‌پوش اسرائیل است كه به تعداد بسیار زیادى از سامانه‌هاى دفاعى مجهز شده است كه از سنگینى باید یك جرثقیل آن را یدك بكشد. آخرین اختراعات اسرائیل، سامانه دفاعى است كه روزنامه یدیعوت احرونوت به آن اشاره كرد و مى‌تواند نیاز فوق‌العاده ارتش اسرائیل به نیروى پیاده نظام را جبران كند و باعث مى‌شود تلفات اسرائیل در درگیری‌هاى زمینى همچون درگیری‌هاى سال 2006 كاهش یابد.

همین روزنامه به نقل از منابع نزدیك به صنایع نظامى ارتش اسرائیل بیان مى‌كند كه اسرائیل در حال تكمیل اولین سامانه ضد موشكى است كه در تاریخ بى سابقه بوده و مى تواند در هنگام زدن كلید شلیك موشك، آن را در سر جایش منفجر كند. توانایى این سامانه به قدری عالى است كه مى‌تواند مسیر موشك‌هاى كورى همانند كاتیوشا را تغییر دهد.

این رونامه مى‌افزاید كه مقامات فوق بیان كرده‌اند كه ارتش اسرائیل اولین ارتشى خواهد بود كه نیروى پیاده آن داراى سامانه دفاعى ضد موشكى است كه مى‌تواند موشك‌هاى ضد زره پیشرفته‌اى از نوع كورنت، میلان و غیره را ردگیرى كرده و در هوا منفجر نماید. كارائى این سامانه‌ها به قدرى بالاست كه ارتش‌هاى دنیا از هم اكنون به دنبال تهیه و خرید این سامانه هستند. توان بازدارندگى اسرائیل مدت‌هاست كه هم و غم ارتش شده و به دنبال راهى براى ترمیم این بازدارندگى است.

در این راه حاضر است به هر وسیله‌اى حتى دروغ‌پردازى خیالین نیز توسل بجوید. عملا این تبلیغات اسرائیل هم متوجه داخل و هم متوجه دشمنان اسرائیل است. البته شهروندان اسرائیلى بر این باور هستند كه این تبلیغات بیشتر متوجه داخل اسرائیل است. خواه این مسئله در تبلیغات مربوط به مانورهاى مختلف باشد و خواه نسبت به تبلیغات مربوط به آخرین اختراعات و تجهیزات پیشرفته نظامى باشد؛ ولى این ترس وجود دارد كه این تبلیغات اثر منفى داشته باشد و بعد از مدتى مردم اسرائیل كشف كنند كه تجهیزات مربوطه كارائى نداشته و مبالغ به كار رفته در این اختراعات صحت نداشته است و در آن صورت مردم اسرائیل كشف خواهند كرد كه ضعف ارتش اسرائیل به كجا رسیده است.

منبع:سایت مقا.مت اسلامی لبنان

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

جمعه 24/7/1388 - 22:8 - 0 تشکر 158781

به نام خدا

سلام

عجب ادمهایی خالی بندی هستناااااااا

اخه یکی نیست به اینها نیست بگه بچه میترسونین؟؟

این مقام ظاهرا بازی های رایانه ای تخیلی زیاد بازی میکنه

شنبه 25/7/1388 - 0:47 - 0 تشکر 158809

ببین چقد كم آووردن كه به دروغ پردازی و داستان گویی رو آووردن مث بعضیا

در مورد طرح سامانه دفاع موشكی اسرائیل قبلا مطلبی رو خونده بودم. دروغ اول اینه كه این سامانه با همكاری آمریكا داره ساخته میشه و كار اصلیش مال اوناس. دروغ بزرگترش اینه كه این سامانه نتنها هنوز كار ساختش تموم نشده بلكه در همه آزمایشها هم كاملا ناموفق بوده و شكست خورده. پیش بینی خودشون اینه كه در بهترین حالت به سامانه ضد موشك اس 300 روسیه هم نمی رسه كه این اس300 گمونم بهترین سامانه ضد موشك دنیاس كه متعلق به روس هاست.(واسه همینه كه چن ساله پولشو دادیم ولی روسیه بهمون نمی ده نامرد)

دروغ بعدی اینه كه پیشرفته ترین سامانه های ضد موشك بیشترین قابلیتشون برای نابودی موشكاهای دور برد در ارتفاع بالا هست بنابراین این سامانه ها حتی قابلیت هدف قرار دادن موشك شهاب3 ایرانی هم ندارند(چون این موشك با سرعت بالا در ارتفاع پایین به نسبت پرواز میكنه) چه برسه به خمپاره های ضد تانك كه از فاصله نهایتا چند ده متری شلیك میشن!!!

صهیونیست ها دارن شكست های خودشونو با تبلیغات رسانه ای جبران میكنن ولی نباید فراموش كنیم كه این موجودات اگر همچین سلاحی داشته باشن از استفاده كردن در مقابل انسانهای غیرنظامی و بی دفاع هراسی ندارند.

نكته آخر اینه كه این تبلیغات بیشتر برای مردم داخل خاك خود اسرائیل هست. در جنگ های اخیر خیلی ازین مردم قصد فرار از كشور رو داشتند بخصوص جنگ 33 روزه و ازونجایی كه اسرائیل فقط یك كشور هست نه یك ملت به سادگی امكان فروپاشی داره فقط با زور و ریا و فریب و خونریزی كشورشونو نگه داشتن و چاره ای جز ساختن همین تبلیغات دروغینی ندارن.

سه شنبه 28/7/1388 - 16:50 - 0 تشکر 159562

سلام

گویا این اسرائیلی خیلی احساس جوونی میکنن

آخه در جریان هستید که آرزو بر جوانان عیب نیست...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی