انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 442)
پنج شنبه 16/7/1388 - 20:17 -0 تشکر 157157
ماهواره‌ها، موبایل و سایت‌ها عامل فساد شده‌اند

آیت‌ا... مکارم شیرازی:
ماهواره‌ها، موبایل و سایت‌ها عامل فساد شده‌اند

آیت‌ا... مکارم شیرازی گفت: ماهواره‌ها، موبایل و سایت‌ها عامل فساد شده‌اند.
به گزارش ایلنا آیت‌ا... مکارم شیرازی در دیدار رییس و جمعی از مسوولان سازمان تبلیغات اسلامی قم با بیان اینکه من از اینکه در نظام اسلامی به تبلیغ اسلام توجه نمی‌شود رنج می‌برم، گفت: مسائل سیاسی در متن و مسائل تبلیغات اسلامی در حاشیه قرار گرفته است که من دلیل این امر را نمی‌دانم.


وی با بیان اینکه شاید دلیل این امر این باشد که فکر می‌کنند به تبلیغ نیاز نیست، خاطرنشان کرد: اگر ما به فرهنگ تبلیغات اسلامی اهمیت دهیم بسیاری از مسائل سیاسی و حتی نظامی ما حل خواهد شد. این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه سازمان تبلیغات باید به آموزش روحانیون اعزامی به حج توجه بیشتری داشته باشد، اظهار كرد: برنامه‌هایی در این زمینه صورت گرفته که کافی نیست و با توجه به شبهه افکنی‌های وهابیون، روحانیون اعزامی باید در برابر آنها به طور کامل تجهیز شوند.
وی با بیان اینکه حکومت و جمهوری اسلامی منهای تبلیغ اسلام بی‌محتوا و بدون مفهوم است و مهم‌ترین کار در این نظام تبلیغ اسلام است، تاکید کرد: سازمان تبلیغات باید از تمام ابزارهای خود چه به صورت تربیت مبلغ و چه به صورت راه‌اندازی سایت پاسخگوی شبهات باشد.
آیت‌ا... مکارم شیرازی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات باید رابطه تنگاتنگی با مدیریت حوزه علمیه داشته باشد، اظهار كرد: برقرای رابطه و تعامل با مدیریت حوزه علمیه باعث خواهد شد تا کارهایی را که بر دوش حوزه علمیه است و سازمان تبلیغات می‌تواند انجام دهد را بر عهده گیرد که بدین صورت به انجام امور سرعت بیشتری خواهد داد. وی با تاکید بر اینکه تشکل‌های مذهبی باید مردمی بمانند، گفت: سازمان تبلیغات می‌تواند روی این تشکل‌ها نقش هدایتی و نظارتی داشته باشد، اما این تشکل‌ها باید مردمی بودن خود را حفظ کنند و به جایی وابسته نباشند.
آیت‌ا... مکارم شیرازی با اشاره به اینکه فساد اخلاقی رو به افزایش است، تصریح کرد: ماهواره‌ها، موبایل و سایت‌ها عامل فساد شده‌اند که باید سازمان تبلیغات در کنار ترویج مسائل اعتقادی به ترویج مسائل اخلاقی نیز توجه داشته باشد. وی با بیان اینکه مطبوعات صحنه جنگ، مبارزه، تهمت و در بعضی مواقع دروغ پراکنی شده است، ادامه داد: در کنار مسائل تبلیغی، سازمان تبلیغات باید با امر به معروف و نهی از منکر نیز توجه داشته باشد.

   

  شهری به آتش می کشیم گر تو لبت را تر کنی

 ما چون گلی در دست تو ، کاش ما را پرپر کنی

 بر رشته های معجر زهرا (س) قسم سید علی

 خنجر به حنجر می زنیم گر تو هوای سر کنی..

شنبه 18/7/1388 - 14:14 - 0 تشکر 157459

جانا! سخن از زبان ما می گوئی:

 آیت‌ا... مکارم شیرازی در دیدار رییس و جمعی از مسوولان سازمان تبلیغات اسلامی قم با بیان اینکه من از اینکه در نظام اسلامی به تبلیغ اسلام توجه نمی‌شود !!!رنج می‌برم، گفت: مسائل سیاسی در متن و مسائل تبلیغات اسلامی در حاشیه قرار گرفته است !!!که من دلیل این امر را نمی‌دانم.

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

سه شنبه 21/7/1388 - 0:25 - 0 تشکر 158031

امیدوارم فرمایش آیت الله مکارم برای ما زنگ خطری بشه

اما

افسوس

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی