فرهنگ پایداری (بازدید: 328)
جمعه 3/7/1388 - 12:42 -0 تشکر 153988
چرا كسی به فكر خوبان عالم نیست ؟

سلام

در این سرای بی كسی كسی به در نمیزند

چرا  در این دنیای خاكی كسی از عرشیان از شهدا دم نمیزند .مگر نبود روزگاری كه آنها برای دفتع از كیان اسلامی و و طنشان لبیك به ندای رهبرشان دادند مگر آنها نمیتوانستند بی هیچ مشكلی زندگی عادی خویش را ادامه و از دغدغه های جنگ به دور باشند ؟ پس چرا یاد آنها كم رنگ شده و چرا امروز به جای اینكه روی لباسهایمان تصاویر آنها موج بزند تصویر ناآشنا و نامفهوم دیگری موج سواری میكند؟

به كجا میرویم آری به ناكجاآباد مسیری كه سراسر تیرگی و تباهی است اما با شهدا این ستارهای آسمان عشق میشود راه را پیدا كرد كمی همت كمی تامل در گذشته خویش را طلب میكند .شاید فرهنگ فانتزی ، كنسرو شده غربیها و نامانوس با ما ایرانیهای موحد ،‌وطن پرست و عاشق اهل بیت  ما را از اصل خویش بازداشته اما باید حصار وابستگی هار ا شكست و باید این طرز تفكر را كه ماهستیم و میتوانیم را دوباره زنده كرد .باید شهدا را روی سر نهاد و آنها را جلودار خویش قرار داد تا بدانیم زندگی این نیست كه اكنون در جامعه موج میزند .باید بوی شهدا را احساس كنیم و باید عاشق باشیم تا بتوانیم باشیم.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی