انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 582)
جمعه 3/7/1388 - 12:26 -0 تشکر 153987
و ا... خیر الماكرین

هركس برای خدا مكر كند خدا مكرش را به خود او بازمیگرداند خدا بهترین مكر كننده است.
اعتقاد به آیات الهی با توجه به حوادث تاریخی كه در این دنیای خاكی رخ داده است بر هیچ كس پوشیده نیست و آن كس كه بشنود و توجه نكند و عملش تغییر نگردد جایی جز آتش جهنم نخواهد داشت . این را برای سران اغتشاشات باز گو كنم كه همه آنها در درون نظام برای خود شخصیت شدند یعن گهواره رشد آنها همین نظام اسلامی بوده است .چطور زمانی كه در منسب قدرت خطاهای فاحش میكردند صدایش را هم در نمی آوردند اما حالا همه برای نظام  كاسه داغتر از آش شده اند . خودشان با دست خودشان عامل انزوا و سقوط خود شدند . مگر در مطالعه تاریخ ایران زمین به نكاتی همچون عدم قبول زور از جانب ایرانی ها بر نخوردند مگر استقلال طلبی ایرانی ها را ندیدند مگر سقوط دروغ گویان تاریخ ایران به دست مردم را مطالعه نكردند پس چرا به خود نمی آیند؟ صادق باشید ، برگردید به اصل خویش ، اطاعت از خدا و بندگی در آستان احدیت باعث سرفرازیست نه رسیدن به پست و مقام دنیایی نه صندلی از زیر پای كسی كشیدن شاید چشمان دلتان رابستید . بدانید هر كس از چهارچوب قوانین الهی تخطی كند سرموشتی جز محو شدن ندارد.

شنبه 4/7/1388 - 10:2 - 0 تشکر 154221

این حرفا در مورد دو طرف صدق میکنه  - بستگی داره شما حق رو چی بدونید

.:صدق الله العلي العظيم:.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی