انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 404)
جمعه 3/7/1388 - 12:10 -0 تشکر 153976
چرا كسی جواب سوالات مطرح شده رئیس جمهور ایران در خصوص مسائل فلسطین را نداده است ؟

مطرح كردن سوالات واضح و روشن دكتر محمود احمدی نژاد كه برگرفته از سیاست حمایت ازمظلوم و نفی ظالم در جامعه جهانی آیا ممكن بی پاسخ باشد ؟ یا پاسخ موجود اما جرعت پاسخگویی موجود نباشد ؟!

پر واضح است كه جوابهایی ساده اما عمیق برای این سوالات وجود دارد اما غرض از مطرح نشده جوابها این است كه ممكن است بعضی از مسائل امروزی مانند اسرائیل و داستانهای ساخته دست خودشان ،سیاست های خصمانه دولتهای مستكبر و و عدم كارآمدی سازمان ملل زیر سوال رود و جامعه جهانی را به تنفر و انزجار سراسری از دولهای ظالم بكشاند البته این تنفر موجود است و روز به روز به سیر صعودی خود ادامه میدهد .

اما فلسطین این سرزمین مقدس چرا باید چراگاهی برای صهیونیستهای جنایتكار باشد ؟چرا باید مردم مظلوم فلسطین زیر چكمه های اسرائیل جنایتكار به تباهی كشیده شوند ؟مگر دموكراسی ، حقوق بشر و از این لغات پر زرق و برق را كه فقط در سطح نام و اسم و ظاهر به آن پرداخته می شوند این دول استعمارگر برای اختفا خیانت های خود به گوش افكار جهان نخواندند، چرا اقدامی صورت نمیپذیرد چرا در فلسطین همه پرسی نمی شود تا معلوم شود سَره چیست و ناسره كدام است ؟ اما این وعده قرآن كریم است حق برباطل پیروز و مستضعفان حاكمان جهان خواهند شد . انشاا...

شنبه 4/7/1388 - 10:7 - 0 تشکر 154224

موضعی که ایشون اعلام کردن مال امروز و دیروز نیست و همیشه از طرف کشورمون مطرح شده ولی اینکه چرا جواب نمیدن من این حرف شما رو قبول ندارم سوال ایشون رو همه مردم دنیا با  اعتراضات گسترده خودشون نشون دادن و این کشورهای مستکبر و استعمارگری رو هم که می بینید خودشون رو تافته جدابافته میدونن خیلی وقته از مناسبات جهانی اوت شدن

.:صدق الله العلي العظيم:.

شنبه 4/7/1388 - 12:26 - 0 تشکر 154282

به نام خدا

سلام

اونها هم میدونن حرف حساب و حق جواب نداره دیگه!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی