• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن مهدویت > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
مهدویت (بازدید: 724)
جمعه 20/6/1388 - 15:23 -0 تشکر 150187
سنجش آمادگی ظهور

حرفا و مطالب زیبایی در مورد امام زمان گفته میشه ولی خداییش خودمونیم چند درصدش از ته دله و با عمل  کلاهتونو بکنید قاضی چند درصد از آدما را که به خاطر راحتیشون هر کاری می کنند میشنا سید چند درصدحاضرند به خاطر آقا برن توی تنور آتش.........

ما  که هنوز سنگینی خواب: نمازمون وقضا می کنه چه از این حرفا امروز از خونه که در  اومدید رفتار آدم ها رو در نظر بگیرید چند نفرشون حاضرند خودشون وفدای آقا کنند خودتون چی حالا هی حرفای قشنگ بزنیدو بگبید آقا بیا

خود آقا می دونه با چه جنسی طرفه که تا حالا ظهور نکرده منظورم خودم هم هستم هر وقت به درجه ای رسیدی که دیگه نتونی گنا ه کنی اون موقع واسه ظهور آقا آماده ای

آخه آقا من گنا هکار رو سیاه  کی آدم می شم و لایق ظهور تو

کاش می شد این لحظه ها  آخرین لحظه بی تو بودن باشه (خدا می دونه چند درصد از این حرفم از ته دل بوده)

 

به صورت درصدی بیان کنید چقدر آماده ظهورید چقدر اخلاص دارید

l
شنبه 21/6/1388 - 4:11 - 0 تشکر 150373

خیلی سخته که بخوام بگم چند درصد آمادگی دارم

با این حال همیشه از ته دل صداش زدم

خدا میدونه تو این دو شب احیا هم خیلی از اشکام و ناله هام فقط بخاطر آقا بوده

و بیشتر واسه ظهور ایشون دعا کردم

اما چقدرش مورد قبول واقع شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خودمم نمی دونم

 

*کاش به زماني برگردم که تنها غم زندگيم شکستن نوک مدادم بود*  

دوشنبه 23/6/1388 - 15:26 - 0 تشکر 151104

شخصی جواب این سوال من واینطوری داد گفت: اصحاب آقا درجات دارند کسی مثل امام خمینی بر می خیزه و یه ملت وبا خودش همراه می کنه تا مملکتو برای ظهور آقا آماده کنه یکی هم که با نا ئب امام زمان ورهبرهمراه میشه وجانش و برای نا ئب آقا فدا می کنه به عشق صاحب زمان با اطمینان گفت کسی که در هر شرایطی مطیع رهبرو نائب امام زمان امتحانشو پس داده و انشا الله با خود آقا هم هست و از اعماق وجود برای ظهورش دعا میکنه...................... اینطوری خیلی راحتر می تونیم بفهمیم برای ظهور اقا آماده ایم یا نه.........................

l
سه شنبه 24/6/1388 - 4:11 - 0 تشکر 151310

باید در جامعه طعم امنیت فکری و جسمی مشخص باشه باید گل بودن زمان ظهور بدون ترس باورمون بشه باید بطلان تمام امیدهای غیر خدایی حتمی باشه اونوقت عوام الناس رو به مهدویت می آورند دنبال منجی می گردند. عقل ناقص بشری این را تایید می کند. اما بشنو از این حقیر که منصف بودن در زندگی روزمره محک صاحب الزمانی بودن است اگر حقیقت را به حق بدهیم ، منصفیم .چنانچه در برابر کسی که در مورد خاصی برتر از ماست، حق را به او بدهیم  و در همان شاخه که فضیلت دارد متواضع بشویم، منصفیم. انسان منصف در برابر مهدی فاطمه  ادعایی ندارد و همیشه در پی آن حق  و محقق است

تا بعد

یا حق 

سه شنبه 24/6/1388 - 11:12 - 0 تشکر 151341

پاسخ به این سوال  به طور صد درصدخیلی سخته و بستگی به شناخت کامل از خودمان را دارد وبا اینکه ازهمه بهتر خدا مارا می شناسد .ولی اگر بخواهیم خودمان را محک بزنیم خوبه توجه به روحیاتمان کنیم که با انجام گناه ویا حتی فکر گناه  چه حالی پیدا میکنیم و چقدر سرسختیم که توبه واقعی کنیم .پیمان را نشکنیم و یا اینکه استغفر الله  فقط زبانی است وخدای نکرده گناه  ادامه دارد .نگاه کنیم برای انجام  فرایض چقدر بها میدهیم آنوقت شاید حدودی در صد بدهیم .

شنبه 28/6/1388 - 21:51 - 0 تشکر 152793

فکر کنید الان تو دوره امامت ابا عبدالله حسین هستید آقا متظر یاری شماست کی میره کربلا.......

کی از ترس جون ومالش آقا رو رها می کنه ............

شما که اسم حسین میآد اشکاتون سرازیر می شه از یارهای آقا می شدید؟

شما حر می شدید یا شمر؟

شخصیت شما نزدیک به اصحاب آقاست یاشبیه به قاتلین آقا ؟

توی این عید عزیزالان از اعتکاف رسیدم وقتی اون بحث ومطرح کردم  از ریا خودم هم خسته بودم ولی توی این اعتکاف از خدا از آقا خواستم توفیق اینو به من بده با اخلاص صداش بزنم اول باید بشناسیش اول باید اصلا بدونی امامت برای چیه برای چی ادیان به امید مصلح آخر زمانند از لحاظ عقلی که قانع شدی حالا دیگه اگه دعای ندبه رو بخونی تمی تونی گریه نکنی وقتی اسمشو صدا می زنی از ته قلبه واسش اشک بریزی تا صداش کنی ولی اون گوشه ها شیطون منتظره نفست بیکار ننشسته تا پات و از خونه خدا بیرون می ذازی فکر فریبت اگه از خدا اولیا و خودش کمک بخوای اگه نقطه ضعفتو بشناسی اگه آدم بشی اگه  اصول وقوانین وفرائض  دین خدا رو انجام بدی و ترک وظایف نکنی غفلت نکنی گناه نکنی اون موقع باز هم منتظر آقا می مونی با اخلاص .

برامون دعا کنید نکنه استغفارامون یادمون بره خدایا کمکم کن نمی خوام دنیا منو اسیز بی رحمیاش کنه تا همه چیزهای خوب یادم بره

اگه می خواهید از اخلاص صداش بزنید اول اگه اهل منطقید  با مطالعه کتب با علم بهش برسید و به قلبتون پیوند بزنید  تا راحت از دستش ندید.

l
شنبه 13/9/1389 - 17:30 - 0 تشکر 257877

دوستان عزیز ، من خیلی به این مساله فکر می کنم و از این مساله میترسم. واقعا نمیدونم چه قدر حاضرم در راه حضرت از خودم مایه بذارم. ولی خیلی به این عشق و علاقه ای که در وجودمون هست امیدوارم.
وقتی میبینم گاهی اوقات چقدر تنبلی میکنم میترسم . از ته دل می خوام که یار حضرت باشم و خیلی دعا میکنم . من فکر میکنم مشکلاتی که در زندگیمون هست ما رو قویتر میکنه و شاید تعلقات ما رو کم کنه .

من در راه شناخت حضرت تلاش میکنم ولی ما هر کاری کنیم بازم خیلی کمه . ایشالا خود حضرت به دادمون برسه

خدا در همین نزدیکی است
پنج شنبه 27/11/1390 - 21:55 - 0 تشکر 432262

heaven_h گفته است :
[quote=heaven_h;612899;257877]دوستان عزیز ، من خیلی به این مساله فکر می کنم و از این مساله میترسم. واقعا نمیدونم چه قدر حاضرم در راه حضرت از خودم مایه بذارم. ولی خیلی به این عشق و علاقه ای که در وجودمون هست امیدوارم.
وقتی میبینم گاهی اوقات چقدر تنبلی میکنم میترسم . از ته دل می خوام که یار حضرت باشم و خیلی دعا میکنم . من فکر میکنم مشکلاتی که در زندگیمون هست ما رو قویتر میکنه و شاید تعلقات ما رو کم کنه .

من در راه شناخت حضرت تلاش میکنم ولی ما هر کاری کنیم بازم خیلی کمه . ایشالا خود حضرت به دادمون برسه

به نام خدا

سلام

واقعا باید مراقب بودخدا کنه تو عمل هم عاشق اقا باشیم خدا خودش بدادمون برسه

 

 وبلاگ من ....وبلاگ پيامبران رحمت

 

امام صادق(ع) فرمود:به دنبال مونسى بودم كه در پناه آن, آرامش پيدا كنم, آن را در قرائت قرآن يافتم.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی