انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 2048)
سه شنبه 3/6/1388 - 19:51 -0 تشکر 146143
یه دین جدید!!!

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

یه سوال داشتم...؟
کسی در مورد "رایلیان" اطلاعاتی داره یا در موردش چیزی شنیده؟
این توضیح رو بدم که این یه دین نوظهور هست!!!

سربلند و پیروز باشین...

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 3/6/1388 - 21:57 - 0 تشکر 146165

به نام خدا

نشنیدم

چهارشنبه 4/6/1388 - 1:18 - 0 تشکر 146254

سلام

من یه کم اطلاع  دارم...

رائلیان نام آیینی است که پیروان آن بر این باورند که موجوداتی به نام الوهیم توسط سفینه‌های فضایی که ما اونها رو اشیاء پرنده ناشناخته می دونیم به روی زمین آمده و از طریق علم ژنتیک انسانها رو بر روی کره زمین ساخته اند.
از نظر معتقدینش  کلیه ادیان مثل یهودیت، مسیحیت ، اسلام و بودایی توسط الوهیم برای تکامل بشر به پیامبران داده شده...

خودم نه حوصله و نه وقت، هیچ کدوم رو نداشتم؛ اما اگه خواستین پیش رو بگیرین این سایتشه به فارسی...

fa.rael.org
موفق باشید


مي شود نزديکتر،              

               هردم صداي پاي مرگ... 

چهارشنبه 4/6/1388 - 13:27 - 0 تشکر 146371

سلام

راستش چیزی در مورد این دین نمی دونستم دست به دامن سرچ گوگل شدم خیلی جالب بود 

این دین زیادم نو ظهور نیست فقط چند سالیه که پیروانش تبلیغات بیشتری می کنن پیروان این دین معتقدن 25 هزار سال پیش خلقت با یک جهش ژنتیکی بوسیله موجودات فضایی ایجاد شده واین موجودات در حقیقت پدران ما هستندو از سیاره ای دور مراقب ما و ما با فراهم کردن شرایط و ساختن پایگاههایی برای انها در زمین ( سفارتخانه در کشور اسراییل)میتوانیم حضور علنی انها را در  زمین تسریع ببخشیم .

تو قسمتی از وبلاگی که در این زمینه پیدا کردم اینطور نوشته بود:

چگونه اتفاق افتاد؟

.    در روز 13 دسامبر1973، رایل ، روزنامه نگار فرانسوی ، با یک انسان از سیاره دیگر ملاقات کرد ، در این ملاقات از او خواسته شد که سفارتی برای خوشامدگویی به این انسانها ( موجودات فضایی ) و بازگشت آنها به زمین فراهم سازد.

طول این انسان فضایی 130سانتی متر بود و موهایی تیره  بلند ، پوستی زیتونی و چهره ای هارمونی و شاد داشت.  رایل او را به صورت ساده وکامل تشریح کرده است: اگر این موجود فضایی در یکی از خیابانهای ژاپن قدم می زد کسی حتی متوجه نمی شد ، در حقیقت آنها شبیه ما هستند و ما شبیه آنها هستیم ، آنها ما را مطابق تصویر خود آفریده اند (همانطور که در انجیل توضیح داده شده است).

انسان فضایی به رایل گفت :

"ما بودیم که تمامی حیات را در زمین خلق کردیم "
"
، شما ما را به عنوان خدا اشتباه گرفتید
"
".
ما سر منشا ادیان اصلی شما هستیم .

".
حالا که به اندازه کافی برای درک این مساله رشد کرده اید ، ما مایل هستیم توسط سفارتی در زمین با شما ارتباط رسمی داشته باشیم."

دیگه من بیشتر چیزی نمی گم تا بقیه دوستان هم تحقیق کنن البته بیشتر سایتها  در این زمینه فیلتر شده

زندگی شوق رسیدن به همان فردایست که نخواهد آمد 

تو نه در دیروزی و نه در فردایی ظرف امروز پر از بودن توست زندگی را دریاب 

چهارشنبه 4/6/1388 - 17:7 - 0 تشکر 146500

رایلیان، كیش جهان بی خدا

رسول انبارداران

اشاره

چـنـد سالی است كه پیروان كیشی به نام "رایلیان" (Raelian) از طریق رسانه های گوناگون از جمله اینترنت دست به تبلیغات وسیعی زده اند. آنان سعی دارند با استفاده از باورهای دینی ، فرهنگی و نیز تكنولوژیك و افزون بر آن مسائل علمی و سیاسی افكار خود را القا كنند. رهبر این كیش كه یك روزنامه نگار فرانسوی به نام "كلود ویریلهون " (ویریلون ) است ، از هر طریق ممكن تلاش می كند تا حقانیت خود را به اثبات برساند. وی از پدیده اشیای پرنده و نیز علم زدگی معاصر- كه برخی از مردمان غرب را به نوعی از پوچی رسانده است و حتی از باورهای دینی ادیان الهی ، تا آنجا كه توانسته برای اثبات مدعیات خود بهـره گـرفتـه اسـت . ویـریلون كه خود را "رایل " (Rael) نامیده ، ادعا می كند حامل پیامی از سوی "الوهیم " است . براساس آنچه كه در نوشته های انتشاریافته از سوی این كیش مشاهده می شود، الوهیم از رایل خواسته اند كه زمینه های بازگشت ایشان را به زمین فراهم كند؛ زیرا الوهیم همان "خدایانی " از جنس بشر هستند و هزاران سال در علم و تكنولوژی از انسان زمینی جلوترند و البته این الوهیم بوده اند كه انسان را به وسیله علم پیچیده ژنتیك (كلونینگ ) خلق كرده اند!! الوهیم چه پیام هایی داده اند؟ رایل چه رسالتی بر دوش خود احساس می كند؟ آنان (در واقع رایل ) چگونه از باورهای فرهنگی ، مذهبی و ... برای تایید مدعیات خود استفاده می كنند؟ آیا مسائل سیاسی اقتصادی در شكل گیری این كیش دخیل هستند؟ در این نوشته تلاش خواهیم كرد (هرچند غیرمستقیم و بیشتر از طریق نقل توضیحات و مدعیات كیش مذكور)، پاسخی برای این پرسش ها به دست دهیم و البته از توضیح دیگر نكات قابل توجه درباره این كیش نیز غفلت نخواهیم كرد. [1]

وَ مَن یَتَوَكَّل عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسبُهُ
پنج شنبه 5/6/1388 - 12:9 - 0 تشکر 146804

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

با تشکر از دوستانی که در رابطه با این موضوع کمکم کردن، ادیان نوظهوری دارن روز به روز بیشتر میشن و هربار عجیب تر!!!
این فرقه و آئین هم تا جایی که من فهمیدم تو فرانسه متولد شد و تو سمت کره جنوبی دیدم مشتری زیاد داره این فرقه!
گویا کشورهای شرق آسیا و اروپا و آمریکایی خیلی خرافاتی تر از ما هستن، که به این دین و مسلک های عجیب و غریب رو میارند!!!

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
پنج شنبه 5/6/1388 - 13:46 - 0 تشکر 146845

الوهیم چه كسانی هستند؟

رایل مدعی است : "الوهیم نام انسان های كرات دیگر هستند كه از نظر علمی هزاران سال از ما جلوترند و تمام موجودات زنده و انسان ها را در كره زمین با مهندسی ژنتیك خلق كرده اند". در نزد این گروه الله نام رهبر الوهیم است . با مزیت داشتن "علم و تدبیر" از پیامی كه به رایل داده شده سرانجام می توان به حقیقت الله پی برد. الله ، رهبر و راهنمای الوهیم ، این انسان های پیشرفته در علم و تكنولوژی است كه متعلق به كرات دیگر هستند".

"كلود" ادعا كرده است كه تاكنون شش بار با انسان های فضایی برفراز كوه آتشفشان دیدار كرده است . وی یكی از افراد الوهیم را این گونه توصیف كرده است : "چهار فوت قد، موهای مشكی ، چشمان بادامی و پوست زیتونی " محل زندگی آنها نیز در "سیاره ای نزدیك به زمین است " اما "خارج از منظومه شمسی ".

این خدایان پیشرفته در علم و تكنولوژی (به خصوص علم ژنتیك كه مورد توجه خاص رایل است ) درباره علت حضور خود در زمین این گونه توضیح داده اند: "در شش اگوست سال 1945 هنگامی كه بمب اتمی هیروشیما را درهم ریخت ، ما وارد عرصه پدیداری و آشكارسازی شدیم؛ زمانی كه الوهیم تصمیم به فرستادن پیام آور خود- رایل گرفتند تا آورنده پیام دوره پدیداری باشد". از این سال تا سال 1973 الوهیم پیامی نفرستادند. در این سال بود كه از رایل خواستند كه پیام شان را منتشر كند و برای آنها سفارتی بسازد تا انسان های زمینی به طور رسمی ورود خالقان علمی پیشرفته خود را در آنجا خوشامد گویند.

تا همین جا چند پرسش ساده به ذهن خطور می كند: اول ، خالق "الوهیم "، منظومه شمسی ، خارج از منظومه شمسی و به طور كلی كهكشان ها چه كسی است ؟ دوم ، چه لزومی دارد كه این انسان های پیشرفته به كره زمین بیایند؟ سوم ، مگر قبل از جنایت هیروشیما هیچ جنایت دیگری به دست بشر رخ نداده بود؟ چهارم ، چرا آنها باید دارای یك سفارتخانه باشند؟ و جالب تر اینكه چرا باید اصرار ورزند كه این سفارتخانه در سرزمین فلسطین (بیت المقدس) ساخته شود، آن هم در محلی كه خارج از حیطه حكومت آنهاست ؟

وَ مَن یَتَوَكَّل عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسبُهُ
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی