دانش و فن آوری (بازدید: 527)
يکشنبه 1/6/1388 - 16:57 -0 تشکر 145462
متكایی كه چروك‌های پوست را از بین می‌برد

گروهی از پژوهشگران موفق به ساخت متكای استثنایی شده‌اند كه می‌تواند چین و چروك‌های پوست را از بین ببرد.
این پژوهشگران مدعی شده‌اند كه با استفاده از متكای جدید دیگری نیازی به استفاده از كرم‌های ضد چروك و یا تزریق بوتوكس نخواهد بود.
این متكا در واقع چروك‌های پوست را مثل اتو صاف می‌كند.
دانشمندان یك جعبه متكایی از جنس اكسید مس ساخته اند كه آزمایشات نشان داده است، ‌افرادی كه به مدت چهار هفته به جای متكای معمولی از آن استفاده كنند چروك‌های پوست آنها به میزان قابل توجهی كاهش پیدا می‌كند.
آزمایش‌های بالینی برای بررسی كاربرد این متكا روی ۵۷ داوطلب صورت گرفته و احساس فرد به هنگام خوابیدن روی آنها هیچ فرقی با متكاهای معمولی ندارد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی