انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 479)
جمعه 23/5/1388 - 19:53 -0 تشکر 141801
فرزند شاه مخلوع چه کسانی را تحسین میکند؟؟؟؟؟

به نام خدا

سلام

فرزند شاه مخلوع ایران درباره نقش.....(به دلیل تاکید تبیان بر حفظ حرمت) در این جریانات و تأثیر انتقادات آنان گفت:‏ خوشحالم كه آنان طرف درست حركت می كنند‏.

به گزارش رجانیوز، رضا ربع پهلوی در گفت‌وگو با نشریه اشپیگل آلمان ادعا كرد‏:‏ به عنوان مخالف سیاسی رژیم روحانیون در ایران فعال بوده و با اصلاح‌طلبان و معترضین ارتباط داشتم، حتی با ایرانیان عادی كه از بی عدالتی‌ها، سقوط اجتماعی و اقتصادی رنج می برند، نیز در تماس هستم‏.‏

وی اغتشاشات پس از انتخابات را جنبش مردمی 22 خرداد خواند و گفت: جنبش ‏22‏ خرداد مورد حمایت تمام ایرانیان قرار دارد و وی نیز نقش و سهم خود را در حمایت ازاین جنبش مردمی و كمك به شنیده شدن فریاد آزادی معترضین ادا كرده است‏.‏

رضا پهلوی درباره جدیدترین شنیده های خود از ایران گفت‏:‏ روحانیون عالیرتبه مذهبی كه به دلیل دانش، فقاهت و مستقل بودن از دولت مورد احترام هستند، صدای خود را بلند كرده اند‏.

وی درباره نقش (ر.خ)در این جریانات و تأثیر انتقادات آنان گفت:‏ مهم این نیست كه آنها چه تأثیری دارند، بلكه مهم این است كه آنها تحت تأثیر نارضایتی مردم قرار گیرند. آنها می بینند كه یا باید طرف ملت و یا حاكمیت باشند‏.‏ خوشحالم كه آنان طرف درست حركت می كنند‏.

این مهره فراری ادامه داد‏:‏ من امیدوارم كه آنها به شكل صریح تری انتقادات خود را نسبت به تمام نظام ابراز كنند.

وی در پاسخ به این سؤال كه تماس با سازمان سیا را تكذیب كرده است، ولی گفته حتماً با دولت امریكا در تماس است، گفت‏:‏ بخشی از وظایف‌اش این است كه با اشخاص سیاسی تصمیم‌گیر در تمام دنیا مشورت كند. اگر لازم باشد، از این امكانات استفاده می كند كه این اشخاص را مطلع ساخته و درباره مسایل ایران با آنان مشورت كند‏.‏

وی با در ادامه رؤیای 30 ساله خود برای بازگشت به ایران و دردست گرفتن قدرت گفت:‏ مأموریت من زمانی تمام خواهد شد كه ایران آزاد شود و ایرانیان آزادانه رهبران خود را انتخاب كرده و درباره نظام سیاسی خود تصمیم بگیرند‏.

فرزند شاه مخلوع ضمن تجلیل حمله به احمدی‌نژاد و تجلیل از موسوی ادعا كرد: احمدی‌نژاد تقلب كرده و انتخابات جعلی برگزار می كند‏. ‏موسوی شجاعت خود را نشان داده و ترسی از تهدیدات ندارد‏. ‏ضمن آنكه خواستار بازشماری مجدد آرا شده است‏. ‏طبعاً فرق بسیار بزرگی بین این دو نفر وجود دارد‏. ‏باید شرایط حساس موسوی را نیز در نظر گرفت‏.

وی درباره قضاوت تاریخ در خصوص پدر جنایتكارش و اینكه آیا این قضاوت ناعادلانه بوده است، گفت‏:‏ هنوز تاریخ باید به قضاوت خود به دلیل ممكن نبودن شرایط برای بحث در افكار عمومی ادامه دهد‏.‏ خیلی از ایرانی‌ها از جمله نسل جوان كه در آن زمان نبودند، دید دیگری به این مسئله دارند، در حالی كه رژیم سعی می كند تا با تبلیغات سمی كله آنان را پر كند‏.

منبع

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی