انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1085)
چهارشنبه 21/5/1388 - 2:40 -0 تشکر 141153
* انتقام گیری 20:30 از فرزند روحانی استاد مطهّری رحمة الله علیه *

 

 

 « بسم ربّ المَهدی »

______________________________

شب گذشته، بخش خبری 20:30 در گزارش کوتاهی در برنامه‌ای درباره سرنوشت ترانه موسوی، بلافاصله پس از نقل چند جمله از سایت‌های ضد انقلاب و نیز اصلاح‌طلب، تصاویری از کاتوزیان، نماینده مردم تهران که تلاش‌های گسترده‌ای برای حقیقت‌یابی رویدادهای اخیر از سوی مجلس انجام داده و همچنین حجت‌الاسلام دکتر محمد مطهری و نیز مقاله اخیر وی در «تابناک» ـ با نام «دفاع از نظام اسلامی به هر وسیله» ـ پخش کرد تا به بینندگان چنین القا کند که در این مقاله بدون هیچ دلیلی با قطعیت از تعرض و قتل ترانه موسوی خبر داده شده است و بنابراین محتوای تمام مقاله وی از همین قبیل است!

به گزارش خبرنگار «تابناک»، این شیطنت تکراری در حالی انجام شد که محمد مطهری در مقاله خود با انتقاد از برخی رفتارها با بازداشت‌شدگان و بی‌اطلاع گذاردن خانواده‌های آنها از سرنوشت فرزندانشان که به ضد انقلاب سازی منجر می‌شود، گفته بود: فضای رسانه ملی نباید به گونه‌ای باشد که شایعاتی درباره «ترانه موسوی» دهان به دهان بگردد و باید برای پیشگیری از تکثیر ضد انقلاب در این باره، خبر موثقی به مردم داده شود. این مطلب اساسا در قالب پرسش مطرح شده بود که «به سبب سیاست خبری موجود، کسی نمی‌داند آیا مثلا آنچه در مورد افراد بی‌کسی مانند «ترانه موسوی» دهان به دهان می‌گردد راست است؟» بدون اینکه سخنی از تعرض و قتل به میان آورد. 

ذکر این لازم است که فرزند روحانی استاد در سال گذشته، سیزده مقاله در نقد رفتار مسئولان و نیز مردم در «تابناک» منتشر کرد و در چند مقاله تحلیلی از سیاست‌های رسانه‌ای جاری و از جمله در مقاله سوم (
چرا کشورمان چنین جرم خیز شده است؟) از بخش خبری 20:30 انتقاد کرده بود که چرا تنها مسائلی را که به امنیت نظام مربوط می‌شود، «خبر» می‌دانند و به اخبار متعرضان به جان و ناموس و امنیت مردم از اسیدپاشان و ربایندگان نوزادان گرفته تا متجاوزان به عنف نپرداخته، این افراد به چهره معرفی نمی‌شوند. شاید محمد مطهری هرگز گمان نمی‌کرد که روزی به جای چهره آن مجرمان، تصویر خودش به دلیل تأکید بر رفتاراسلامی و عادلانه با بازداشت شدگان از همین بخش خبری پخش شود.

گفتنی است، سه فردی که این روزها آشکارا از رفتار با بازداشتی‌ها، انتقاد کرده‌اند، یعنی دکتر کاتوزیان، علی مطهری و محمد مطهری به شدت از سوی کیهان و 20:30 ـ که به کیهان تصویری معروف است ـ مورد پذیرایی قرار گرفته‌اند تا آنجا که در گزارش دیشب، تصویری از دکتر کاتوزیان هم که اساسا کلامی درباره ترانه موسوی مطرح نکرده بود، به عنوان مقصر در پخش این شایعه به نمایش درآمد! عملکرد 20:30 نشان داد که محمد مطهری در مقاله اخیرش به درستی دریافته بود که «تقاضای اجرای عدالت درباره یک مسأله امنیتی از سوی هر کس، مساوی است با همسو خوانده شدن با اسرائیل».

لینک مقالات سال گذشته محمد مطهری در زیر مصاحبه‌ای که در پایان آن سلسله مقالات با «تابناک» انجام داد، قابل دسترسی است. مطهری در آن مصاحبه (دی ماه 87) سکوت در برابر ظلم‌ها در نظام اسلامی را بدترین نوع «تشویش اذهان» دانسته بود.

 

_______________________________

 

 

(منبع:سایت تابناک)

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

چهارشنبه 21/5/1388 - 10:43 - 0 تشکر 141199

سلام.

ممنون از روشنگریتان.

چهارشنبه 21/5/1388 - 12:21 - 0 تشکر 141232

این بخش خبری ماهیتش مشخص است و متاسفم که برنامه ای در رسانه ی به اصطلاح ملی از سایت های همچون رجانیوز و کیهان خط گیری می کند

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

چهارشنبه 21/5/1388 - 14:54 - 0 تشکر 141291

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

افشای حقیقت رو انتقام گیری تعبیر میکنن!

خیلی طبیعی هست که حرف حقیقت همیشه تلخه، و خیلی ها توان رویارویی با حقیقت رو ندارن.

فرزند شهید مطهری با سواستفاده از نام پدر پیشروی میکنه ولی خود هیچی در چنته نداره...

پسر کو ندارد نشان از پدر...!

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 21/5/1388 - 16:10 - 0 تشکر 141312

با سلام

***********************

واقعاً که « حقیقت تلخه»!

اگه اینجوری نبود که الآن خیلی ها به جرم گفتن حقیقت،تخریب شخصیّتی نمی شدن!

اگه همین دو فرزند استاد مطهّری شروع می کردن به درج مطالبی خوشایند برخی نان به نرخ روز خوران،اونوقت میشدن:"حقیقت گویان"،"پسران خلف"و موصوف به هزاران صفت حمیده ی دیگه!

امّا چون این دو نفر دارن خلاف جریان آب حرکت می کنن و در مقابل ظلم و ستم هایی که داره به نام اسلام توجیه و فیصله داده می شه سکوت نکردن، شدن"منافق"،"بیگانه پسند" و...

مسئولینی که به ایشان برچسب "منافق" می زنند،بدانند که دلیل ناراحتی شان از ایشان،منافق بودن ایشان نیست،بلکه آیینه داری ایشان است که ناراحتشان کرده!

آینه گر نقش تو بنمود راست

خود شکن،آیینه شکستن خطاست!

************************

باسپاس

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

چهارشنبه 21/5/1388 - 16:29 - 0 تشکر 141316

با سلام

گذشت زمان همه چیز رو ثابت میکنه و اما ادعای اینکه همین رسانه هایی که میگید میگفتند یک میلیارد پول گم شده حالا تکذیب میشه و

معاون دیوان محاسبات میگه: یک میلیارد دلار تفریغ بودجه سال 85 گم نشده است

زمان نشان دهنده همه چیز هست!به مرور زمان دست همه بر ملا میشه!

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
چهارشنبه 21/5/1388 - 17:35 - 0 تشکر 141330

سلام

دوست عزیز! اتفاقاً منهم این بخش خبری رو دیدم و علی الخصوص گزارش مربوط به ترانه موسوی که از بخشهای مختلف خبری پخش شد. سئوالی دارم که اگر جواب بدهید ممنون میشم. چرا سایت تابناک از دوستان اصلاح طلب نپرسیده که چرا اخبار دروغ منتشر کرده و این چنین میخواهند نظام و عملکرد آن را زیرسئوال ببرند؟ چرا سایت تابناک به جای واکنش نشان دادن به عمل تخریبی که اصلاح طلبان عزیز به واسطه انتشار این خبر واخبار مشابه آن در پیش گرفته اند.. اصل مسئله را نادیده گرفته و به حاشیه پرداخته است؟ جز این که میخواهد افکار عمومی را از واقعیتی آشکار منحرف کند؟ سایت تابناک آیا پاسخی برای چرایی و چگونگی این خبر کذب دارد که تا مجلس نمایندگان آمریکا هم کشیده شده و در آنجا نیز از دروغی که ساخته و پرداخته عزیزان انقلابی و یاران راستگوی انقلاب است، برعلیه مصالح و منافع ملت و دولت ایران استفاده سوء می شود؟ به نظر شما کدام مهم تراست .. تمامیت ارضی و آبروی ملت ایران و یا فقط آبروی چند شخص خاص؟ با این دروغی که صداقت پیشگان عزیز در بوق و کرنا کرده اند آیا در سطح ملی و جهانی اعتبار و آبرویی برای ملت ایران باقی می ماند؟

و نکته جالبتر این که آمریکا هم در یک عمل هماهنگ شده تصویر این بنده خدارو به اون بزرگی میذاره تو مجلسش و یه سناتور هم میاد اون همه راجع بهش صحبت میکنه.. شما فکر نمیکنید چرا هر حرفی که اینجا از دهان این دوستان خارج میشه .. بلافاصله در جایی مثل مجلس سنای آمریکا با اون آب و تاب مطرح میشه؟ بازم میگید که انقلاب مخملی توهمه؟

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

پنج شنبه 22/5/1388 - 10:33 - 0 تشکر 141455

شما اگه نگران نظامین باید بدونین که به فرموده امام علی (ع) هیچ چیز همانند خون ناحق زوال حكومت را نزدیك نمى‏گرداند و امام خمینی چقدر فرمودن که اگر ما خودمون به خودمون ضربه نزنیم هیچکس نمیتونه این انقلاب رو از بین ببره
سایت تابناک دقیقا به اصل مطلب پرداخته چون اصل مطلب فتنست و فتنه هم زیر سر امثال بیست و سی که همیشه به یه طرف حمله میکنن البته اونطرف هم مقصر اما به لطف تخریبهایی که از جانب رسانه‌های بیشماری از جمله صدا و سیما نثار اصلاح طلبان میشه خیلی بهتر که تابناک فضا رو آروم و متعادل کنه، در ضمن آیا فقط این دروغ آبروی ما رو برد آیا کهریزک و موارد دیگه آبروی ما رو نبردن، بقیه مواردم قبلا جواب دادم
بیست و سی هم اعتبارش کمتر از این که بتونه به صورت خورشید خاک بپاشه

همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او
و همیشه قسمتی از غم کسی باش نه دلیل غم او
پنج شنبه 22/5/1388 - 12:7 - 0 تشکر 141468

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

اوایل انقلاب هم میگفتن امام راحل (ره) به خاطر شدت علم در برخورد با مخالفین نظام، دارن خون ناحق میریزن و حرفای شما رو تکرار میکردن ولی 30 سال از این انقلاب گذشت و همه فهمیدن خون نا حقی زمین ریخته نشده بود.
سایت تابناک سعی کرده فتنه رو به شکل دیگری نشون بده که عوامل فتنه رو بیگناه نشون بده و با محکوم کردن گروهی دیگه به نوعی عوام فریبی کنه و بگه اینا عوامل فتنه بودن نه اونا!
اگر به این بخش خبری نگاه کنین خواهید دید که بارها شده از دولت انتقادات شدیدی کرده و حتی وزرا رو زیر سوال برده، پس این بخش خبری با آقای محمد مطهری مشکلی نداره، بلکه دنبال کشف حقیقت هست.
این سوال برای من پیش اومده چرا هرجا میخواهین از آقای محمد مطهری مطلب بنویسین، سریع ربط میدین به شهید مرتضی مطهری؟
بارها شده در این انجمن و سایت های دیگه از ایشون خبری نقل شده که اسم شهید بزرگوار مرتضی مطهری تو تیتر مطالب بوده ولی مطلب برای محمد مطهری بوده!
این کار سواستفاده ابزاری از اسم شهدا هست، امیدوارم حداقل در انجمن اخلاق مداری رعایت بشه و اسم شهدا اینچنین به بازی گرفته نشه.

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
پنج شنبه 22/5/1388 - 18:5 - 0 تشکر 141580

بالاخره این عزیزان فرزندان استاد مطهری هستند و فامیلشون مطهری و چه خوب که دیگه به این منتقدین نمیتونن بر چسب ضد انقلاب بزنن و چه قشنگ در جواب بیست و سی فرمودن که ما از انقلاب جدا شدنی نیستیم

همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او
و همیشه قسمتی از غم کسی باش نه دلیل غم او
پنج شنبه 22/5/1388 - 18:27 - 0 تشکر 141585

باسلام

اگه ما نام استاد مطهّری رو می بریم و فرزندان ایشان رو تحسین می کنیم برای اینه که فرزندانشون هم درست مثل خودشون شدن!

شما آقا محمّد گرامی فکر می کنید مثلاً اگه همین روزها استاد شهید مطهّری زنده بودن،کمتر از فرزندانشون سخن می گفتند؟یا کمتر از فرزندانشون نامه های کوبنده به مدّعیان دفاع از اسلام و نظام اسلامی می فرستادن؟

نه به خدا!

حاضرم قسم بخورم اگر ایشون زنده بودن،اگه کوبنده تر از فرزندانشون سخن نمی گفتن،کمتر از این دو پسر هم حرف نمی زدند!

هرچند ایشان رو هم  تخریب شخصیّتی می کردن و بهشون برچسب "ضدّ انقلاب"،"ضدّ نظام" و...می زدن!

شما یه نگاهی به آثار این استاد شهید بندازید

اگه جایی دیدید نوشته بودن:"برای دفاع از اسلام و نظام اسلامی هر عملی مباح و جایز است،اشکالی ندارد در یک نظام اسلامی فرد زندانی شکنجه شود،خداوند دوست دارد بندگانش برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی فرد دستگیر شده را تا سرحدّ مرگ بزنند،هیچ عیبی ندارد برای دفاع از نظام اسلامی مأموران امنیتی یک وکیل خانم را در خیابان طوری بگیرند که روسری از سرش بیفتد و خدا به جای این گناه ،ثواب می نویسد و...."

اونوقت به گفتارهای فرزندان ایشان شک کنید!

این دو پسر خوب ثابت کردن فرزندان خلف استاد مطهّری هستن

مگه نمی تونستن چیزهایی بگن و بنویسن که به به و چه چه آقایون مدّعی مسلمونی رو در بیارن؟

ولی چرا این کار رو نکردن و توهین و ناسزا برای خودشون خریدن؟

تا بوده همین بوده

یک زمانی هم آقا امام حسین(ع) و خاندانش رو به خاطر حق گویی و ظلم ستیزیش "خارجی" نامیدند و ریختن خونش رو "مباح" شمردن و قاتلانش این کارشون رو ثواب نامیدن!

چه زیبا تاریخ تکرار می شه

 توهین به دیگران به جرم حقیقت گویی!

با سپاس

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی