انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 994)
دوشنبه 19/5/1388 - 17:33 -0 تشکر 140747
تخریب اطلاعات

 این مطالب از قسمت های مختلف سایت ayandenews.com گرفته شده

در حالی که دو هفته از برکناری غلامحسین محسنی اژه‌ای، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی می‌گذرد، اخبار نگران‌کننده‌ای درباره حذف معاونان اصلی این وزارتخانه که از نیروهای ارشد، برجسته و متعهد امنیتی نظام هستند، منتشر شده است.

به گزارش خبرنگار «آینده»، پس از برکناری حاج حبیب‌ا...، معاون ویژه و خزایی معاون ضدجاسوسی وزارت اطلاعات روز گذشته فیروزآبادی، معاون فنی این وزارتخانه که از مدیران متعهد و متخصص سیستم امنیتی کشور بود و با وجود تغییر چند وزیر، به دلیل شایستگی و تخصص، جابجایی او بسیار مشکل بود، در میان شگفتی کارشناسان برکنار شده است.

در حالی که اخباری درباره برکناری منصورزاده، معاون پشتیبانی وزارت اطلاعات نیز منتشر شده، اخبار نگران‌کننده‌ای نیز در زمینه برکناری احتمالی معین، معاونت حفاظت اطلاعات وزارت اطلاعات نیز به گوش می‌رسد.

این در شرایطی است که تغییر مسئول حفاظت اطلاعات وزارت اطلاعات، حتی در حیطه اختیار وزیر اطلاعات نبوده و حتماً باید با هماهنگی رهبر انقلاب صورت گیرد، چرا که این بخش، مسئولیت نظارت بر عملکرد سیستم اطلاعاتی کشور را برعهده داشته و دارای بالاترین درجه امنیتی در نظام است.

در صورت برکناری معین که یکی از معتمدترین و وفادارترین مدیران امنیتی کشور محسوب شده و به دلیل تدین، اخلاص و امانتداری مورد عنایت ویژه رهبر انقلاب بوده است، نارضایتی‌های گسترده ای در سیستم امنیتی رخ خواهد داد.

گفته می‌شود احمدی‌نژاد که هم‌اکنون سرپرستی وزارت اطلاعات را برعهده دارد، قرار است پس از برکناری معاونین این وزارتخانه، حذف لایه سوم مدیران وزارت اطلاعات را آغاز کند و احتمال برکناری بیش از ده‌ها نفر از مدیرکل‌های وزارت اطلاعات وجود دارد.

******

آینده:

 با گذشت 26 سال از تصویب قانون وزارت اطلاعات توسط مجلس شورای اسلامی، قوه مقننه در آزمونی سرنوشت‌ساز نسبت به ناموس اطلاعاتی کشور قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار «آینده»، مجلس شورای اسلامی در دوره اول، با تصویب قانون تأسیس وزارت اطلاعات با هدف افزایش نظارت بر سیستم امنیتی ایران، ساختار اطلاعاتی کشور را که در همه‌ کشورهای جهان به صورت سازمان اداره می‌شود، به وزارتخانه تبدیل کرد.

اگرچه این اقدام در آن شرایط با انتقادات گسترده‌ای از سوی کارشناسان مواجه شد که با انتقاد به ویژگی‌های وزارتخانه که به صورت طبیعی از تغییرات انتخاباتی تأثیر می‌پذیرد، این تحولات را با نیازمندی به ثبات و اطمینان درازمدت در ساختار اطلاعاتی متناقض می‌دیدند، اما رایزنی‌های بخشی از مدیران اطلاعاتی کشور با علما، به ویژه آیت‌ا.. صافی گلپایگانی، عضو وقت فقهای شورای نگهبان و تأکید بر مزایای افزایش نظارت بر وزارت اطلاعات، موجب شد تا این قانون مورد تأیید قرار گیرد.

اکنون با گذشت 26 سال، محمود احمدی‌نژاد در اقدام بی‌سابقه در فاصله 8 روز تا پایان مسئولیت چهارساله غلامحسین محسنی اژه‌ای، وزیر اطلاعات، وی را برکنار کرد و خود سرپرستی وزارتخانه را برعهده گرفت که مطابق با تصریح قانون، مسئول آن بایستی یک فقیه و دارای شرط اجتهاد باشد.

احمدی‌نژاد در اقدام شگفت‌آور دیگری، طی یک هفته اقدام به برکناری 5 معاون اصلی وزارت اطلاعات کرد که عملاً موجب بروز بحران در سیستم اطلاعاتی کشور شده است.

******

سیدرضا حسینی با ارسال پیامی به آینده نوشته است:
یكبار حافظان ناموس ، رزمندگان خط اول و گمنام ، گلبولهای سفیدنظام ، جان بركفان وهمان هایی كه اگر نبودند خیلی قبل از اینها فاتحه نظام خوانده شده بود كه خود حدیث مفصل از آن بخوان ... به بهانه ای در هم كوبیدن ،عزیزانی كه از آن ماجرا آسیب دیدند و زخم به تن دارند هنوزمیتوان با چشم واقع بینانه زخم آن را بر تن پاك راد مردان آن مجموعه دید.
ولی در جریان امروز افراد كلیدی و تعین كننده كه وجودشان لازمه حفظ امنیت است حفظ آنان همانند حفظ دین و ناموس واجب است در حال تار و مارشدند.

برادر اگر حكومت تك قطبی كه محكوم به فناست میخواهید لااقل با خون ما بازی نشود (( باسم شهید وجانباز و دفاع از دین )).
113 زخم و 62 عدد تركش برتن و گازهای شیمیایی در پوست ریه و چشم به یادگار ومتعهد هزاران شهید همرزم و هم قسم میباشد و یكبار بر روی تمام زخم هایش نمك پاشیدن ولی سكوت كرد ، صدها تهمت و افتراء گفتند و نوشتند سكوت كردم ، نه از ترسم بلكه نخواستم آب در آسیاب دشمن بریزم بلكه خواستم حفظ آبرو نظام كرده باشم ، چون دشمنان یا ساده اندیشان میتوانستند یكطرف جریان خودم را بنامند و آنگاه میشد شخصی قلمداد كرد
.

 آقای رییس جمهور من یك كارشناس ارشد اطلاعات سپاه بودم و دوره دافوس نیز دیده ام و قریب 19 سال كار امنیتی كرده ام وبه حد خود مطالعاتی هم در این زمینه دارم لطفا به این سؤال من پاسخ دهید دركجای جهان با مرجع امنیتی این چنین رفتار میشود ، از نیروی اطلاعاتی امنیتی تا روز مرگشان بهره برداری میكنند یك فردی چون حاج آقا خزایی وحاج حبیب اله و حاج آقا معین و فیروز آبادی و منصورزاده ودهها بزرگوار دیگر كه جایز نیست نام برده شود را نمیتوان با دافوس و امثالهم بدست آورد اینان وامثالشان به قول خودمان استخوان تركانده اند و اكنون موقع بهره برداریشان است نه كنار گذاشتن شان، نه همانند سایر وزارتخانه هایتان كه گویا نانوایی هستند ، رفتار كردید .
نه!، اینجا وزارت اطلاعات است و بایددر شان و منزلت و قداست و ارزش و كار آمدیش با آن رفتار نمود ، اینجایك وزارتخانه امنیتی و خاص است

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

پنج شنبه 13/12/1388 - 10:55 - 0 تشکر 187832

حالا چی میگین؟!

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

پنج شنبه 13/12/1388 - 18:48 - 0 تشکر 187988

منظورتون رو متوجه نشدم؟هر مطلب را باید در ضرف زمانی خودش دید!
کدام مطلب بالا کذب است؟
کدامیک بهتان است!

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

پنج شنبه 13/12/1388 - 20:5 - 0 تشکر 188005

من هم میگم هرچیزی به موقعش.
"احمدی‌نژاد در اقدام شگفت‌آور دیگری، طی یک هفته اقدام به برکناری 5 معاون اصلی وزارت اطلاعات کرد که عملاً موجب بروز بحران در سیستم اطلاعاتی کشور شده است."
حالا این بحران کجاست؟

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

جمعه 14/12/1388 - 21:36 - 0 تشکر 188261

5 نفر را برکنر کرد !کجاش دروغه؟/مگر بحران در وزارت اطلاعات برای عموم قابل درک است؟
وقتی افراد با سابقه ی اطلاعاتی را اخراج می کنند عواقبی دارد....//
خوشحالم که گشتید تا علیه بنده مطلب پیدا کنید...../
موفق باشید ..

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

شنبه 15/12/1388 - 18:53 - 0 تشکر 188445

سلام مطمون باشید تا کاری نکرده باشن اخراج نمی شن پس کاری کردن

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
شنبه 15/12/1388 - 23:55 - 0 تشکر 188511

اول من نمی خواهم خودم را مصون از اشتباه بدانم/
سوال من از شما این است که چرا بعد از برکناری اژه ای (جریان مشایی/هر چند که خود رئیس دولت می گوید به علت کاستی های او بوده اما مسئله روشن است) وقتی آقای احمدی نژاد سرپرستی وزارت اطلاعات را بر عهده می گیرد به طور همزمان 5 نفر را اخراج می کند؟آن هم در چنین وزارت خانه ای؟ //این به نظر من غیرعادی است../در همون موقع هم (اگر درست خاطرم باشد) خیلی ها موضع گرفتند

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

يکشنبه 16/12/1388 - 10:3 - 0 تشکر 188579

سلام . جناب سیامک اقا من اطلاعاتی در این مورد ندارم و فقط گفتم که اگه کاری نمی کردن اخراجشون نمی کردن مطمئنم شما هم از وزارت اطلاعات اطلاعی ندارید (اگه اطلاع داشتید از وزارت اطلاعات نداشتید ) لطف کنید به تخریب مملکت و دولت قانونی نپردازید

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
يکشنبه 16/12/1388 - 14:33 - 0 تشکر 188666

خوب نتیجه اش چه شد؟

چه خوشبخت است كسي كه با افتخار بگويد من يك تورك هستم

ne mutlu turkum diyene

دوشنبه 17/12/1388 - 8:54 - 0 تشکر 188831

سلام
نتیجه : هر کی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه .حتما کاری کردن که اخراج شدن .
نتیجه اخلاقی : اگه از لرزیدن خوشتون نمی اید خربزه نخورید (کار خلاف از قانون انجام ندهید )

دشمن کیست؟ هر کس که با حاکمیت نظام مستقل مردمی دینی مخالف است، دشمن است .(امام خامنه اي 19/10/79)
             http://dokhtarenaslesevomi.persianblog.ir/
دوشنبه 17/12/1388 - 21:7 - 0 تشکر 188969

من واقعا ملتفت نا شودم که این متن چه ربطی به اواع امروز کشور یا حتی امروز وزارت اطلاعات داره...والا این روزا که همش کاراشون درسته همش دستگیری شرکت هرمی و ریگی و ... الی ماشاا... ؟؟؟؟؟؟ عجب!!!!!!!!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی