انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 515)
چهارشنبه 14/5/1388 - 17:42 -0 تشکر 139072
ایمیل خود را پس از مرگ ارسال کنید

یک شرکت انگلیسی نوعی سرویس پست الکترونیک را راه اندازی کرده است که ایمیلها را پس از مرگ فرستنده برای گیرنده ارسال می کند.

به گزارش مهر، فناوری در دنیای ارتباطات امروز هیچ مرز و محدودیتی ندارد و حتی می تواند ارتباط افراد را پس از مرگ با عزیزانشان حفظ کند.

به تازگی یک شرکت انگلیسی سرویس پست الکترونیکی جدیدی با عنوان Last Message Club (باشگاه آخرین پیام) را راه اندازی کرده است. این سرویس به هر یک از مشتریان خود اجازه می دهد که حداکثر 100 پیام شامل نامه های عاشقانه، مشاوره، وصیتنامه و اطلاعات مالی را آماده کند و پس از مرگ آنها را به دست گیرنده ها برساند.

این پیامها به خصوص می تواند شامل پیامهای تبریک مثل پیام تبریک نوه ها و یا تولد نتیجه ها بشود. پیامها می توانند با عکس، صوت و فیلم نیز همراه شوند.

ایده راه اندازی این سرویس را "جف ریس" ارائه کرده است. وی در این خصوص اظهار داشت: "هیچ کس دوست ندارد به مرگ فکر کند اما بهتر است که خود را برای مرگ آماده کنیم حتی برای کاهش استرس عزیزانمان زمانی که دیگر در میان آنها نیستیم فکر کردن به مرگ می تواند مفید باشد."
براساس گزارش میرور، سیمون گیلیگان 63 ساله یکی از اولین مشتریانی است که از این سیستم استفاده کرده است و پیامهای پس از مرگ را برای همسر، فرزندان و سایر خویشاوندان خود نوشته است. وی در این خصوص گفت: "فکر کردن به مرگ موجب می شود که حتی به خاطرات بسیار جزئی و کوچک هم فکر کنی و برای مثال به یکی از آشنایان یادآوری کنی که اشتراک اتوبوس تو را قطع کند."

زندگی شوق رسیدن به همان فردایست که نخواهد آمد 

تو نه در دیروزی و نه در فردایی ظرف امروز پر از بودن توست زندگی را دریاب 

چهارشنبه 14/5/1388 - 18:42 - 0 تشکر 139087

چه جالب خوب پیامکش نیومده بعد از مرگ ارسال بشه

هر قدمی که از خداوند دور شوی،ده قدم از بشریت دور شده ای.

معاش خود را چنان تامین کن که باعث قطع معاش دیگری نشود.

 

چهارشنبه 14/5/1388 - 21:14 - 0 تشکر 139153

به نام خدا

دوستان سلام

جالب بیدها!

میگم كجا هست این سرویس

رایگانه یا پولی؟

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
چهارشنبه 14/5/1388 - 23:45 - 0 تشکر 139198

فکر می منم یه مدت رایگان باشه و بعد پولی

http://www.lastmessagesclub.co.uk/lmc/Main/Home.asp

زندگی شوق رسیدن به همان فردایست که نخواهد آمد 

تو نه در دیروزی و نه در فردایی ظرف امروز پر از بودن توست زندگی را دریاب 

پنج شنبه 15/5/1388 - 11:47 - 0 تشکر 139260

به نام خدا

سلام

خیلی جالبه هاااااااا

وصیت نامه هم الکترونیکی شده

حالا الان این امکانش هست؟

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی